Nesnáším politiku vydírání!

Nesnáším politiku vydírání!

Anotace: Jak trapné a ponižující přijímat kvóty, co se týče uprchlíků, kteří většinou nemají s naší civilizací nic společného! Mnohokrát jsme nejen v našich končinách...

Jak trapné a ponižující přijímat kvóty, co se týče uprchlíků, kteří většinou nemají s naší civilizací nic společného! Mnohokrát jsme nejen v našich končinách zaznamenali jejich panovačné, fanatické a nepřizpůsobivé chování vůči původnímu většinovému obyvatelstvu našeho národa a zemí Evropské unie.

Co mají tak asi v plánu tihle imigranti? Demograficky a fanaticky plundrovat celou Evropu, zničit křesťanskou víru; zotročit ty, kdož nesouhlasí s islámským radikalismem! Taková budoucnost postupně nastává, protože Evropská unie opět zradila své pilíře i svou kulturu! A bude hůř, pokud nám budou vládnout prospěcháři a kavárenští povaleči!

Jsme svědky evropské politiky, jež putuje špatným směrem! A tak se může stát, že nás naše děti, vnuci, pravnuci atd. budou proklínat – budou nás doslova nenávidět! Zatím je to brnkačka, máme tablety, své kulty celebrit, jenže situace postupem času přituhuje – začíná být vskutku vážná!

V budoucnosti bude opět vážnější, když dojde ke „střetu civilizací“ v otázce víry. A proto jsou politicky a hospodářsky vydírány země, které nechtějí imigranty! Děje se tak schválně na objednávku západních (předlužených) velmocí!

Dokonce hrozí, že nesouhlasící státy (v záležitosti imigrantských kvót) přijdou o evropské dotace, budou nuceny zaplatit stomiliónové pokuty do chřtánu nenasytné Evropské unie! Zase nás vydírá Německo mající máslo na hlavě v otázce historické!

Připadám si jak v nesvobodném protektorátu Čechy a Morava! Opět dochází k perzekuci českého národa, který je nucen těžce pracovat, držet „hubu“ a krok! To se mi nelíbí, jak je s námi zametáno v evropském měřítku!

Jedinou cestou je vystoupit z Evropské unie, začít soběstačně žít a pilně hospodařit pro naši šťastnou budoucnost. Nesnáším politiku vydírání, nesnáším politickou a ekonomickou šikanu v národních i mezinárodních vztazích. Bez panovačné a mafiánské Evropské unie se klidně obejdeme. Bez panovačné a mafiánské Evropské unie nastane pro nás lepší doba.

Václav Kovalčík
Přečteno 296x
Tipy 0 ... Tip / Supertip
ikonka Komentáře (0)

Komentáře
© 2004 - 2020 liter.cz v1.4.9 | Facebook, Twitter