Německý fanatismus a extrémismus pokračuje tentokrát ve 21. století!

Německý fanatismus a extrémismus pokračuje tentokrát ve 21. století!

Anotace: Ve zmanipulovaném německém národě opět zvítězil fanatismus a extrémismus, tentokrát v prohloubení uprchlické krize, která ničí původní obyvatele. Právě ti musejí, dalo by se říci, svou hloupostí a naivitou snášet kriminalitu ze strany...

Ve zmanipulovaném německém národě opět zvítězil fanatismus a extrémismus, tentokrát v prohloubení uprchlické krize, která ničí původní obyvatele. Právě ti musejí, dalo by se říci, svou hloupostí a naivitou snášet kriminalitu ze strany muslimských uprchlíků. Tito uprchlíci záměrně vysávají německý sociální systém, paradoxem je stále velká popularita německé kancléřky Angely Merkelové, jež zavinila svou politickou hloupostí mnoho lidského utrpení, stejně jako Adolf Hitler.

Adolf Hitler a nacisté měli ve svých sympatiích fanatický islám, okultismus, magii a nadpřirozené jevy. Pokud by skutečně pronikli do záhad neznámé vědy, tak by bylo, dle alternativní historie, s celým světem zle. Stejně jako dnes se německý dav nechává manipulovat Angelou Merkelovou, a proto německá hegemonie v Evropské unii diktuje post-komunistickým zemím neúnosná, absurdní a smrtící ultimáta a požadavky. To vše v politice, ekonomice pod taktovkou nacistických splínů. Do těchto nacistických zločinů v dějinách se též namočilo i vedení katolické církve.

Německá pravice, která zároveň demonstruje, by si měla uvědomit, že Adolf Hitler vlastně měl rád brutální muslimy než pokojné církve, že rovněž toužil po moci nad celým světem za každou cenu, vlastně chtěl vytlačit všechno pokojné a "měkké" Jeho brutalita směřovala k ovládnutí a dobytí všech náboženských a vědeckých grálů.

A proto není rozdíl mezi dnešní dobou a dobou minulou, neboť se dějiny rovněž opakují ve zničení, tentokrát rozpadu prosperujícího Československa, ve vzniku okleštěné a zaostalé České republiky, kterou prý lze "donekonečna finančně a politicky vysávat."

Jak dlouho si to Češi a ostatní národy nechají líbit, nevím, přesto jsem toho názoru, že Evropská unie by se měla rozpadnout, že Česká republika by měla vystoupit spolu se Slovenskem z Evropské unie a NATO, že by měl vzniknout opět společný prosperující stát Čechů a Slováků, záruka pokoje, míru, vyspělé a fungující demokracie, kde by též fungovaly opravdové křesťanské a vlastenecké církve, které by pomáhaly skutečně potřebným a obyčejným lidem.

Václav Kovalčík
Přečteno 131x
Tipy 1 ... Tip / Supertip
Poslední tipující: Špáďa
ikonka Komentáře (2)
ikonka Komentujících (2)

Komentáře

Každý rozvod je ekonomická tragedie.Vyplatí se nejprve,než uděláš nějaký závěr,si to spočítat.Pracoval jsem dlouho pro Němce,u nás i u nich a oni jsou opravdu jiní.Umí na rozdíl od nás,držet při sobě a umí náležitě využít
hlouposti a nepořádku ostatních národů.Proto vykazují letos skvělý ekonomický výsledek.Nežvaní,pracují,nebo si to zařídí tak,aby nějaký hlupec pracoval za ně.Taková je realita.Pokud nedokážeme narovnat naše ohnuté hřbety,budou námi pohrdat nejen Němci. Máme to bohužel v genech, stejně jako Němci svou aroganci.Osobně si myslím,že je možné jednat úspěšně i s idiotem.Může se klidně stát,že se ukáže,že ten idiot nakonec budu já. Je to jen moje zkušenost a subjektivní pohled na věc.Je to téma na dlouhé povídání.Oceňuji tvou odvahu říci názor a podepsat se.

31.08.2018 21:25:48 | Íáreagovat

Se všemi odstavci a jejich tvrzeními, ale až na ten odstavec poslední, bych zhruba souhlasil.
Mám za to, že EU se musí ještě více, avšak rozumně, tj. efektivně semknout, samostatné malé země nemají šanci v dnešní geopolitické konfiguraci nezávisle a svobodně fungovat, tedy přežít. Jak ekonomicky, tak "vojensky".

31.08.2018 09:50:35 | Špáďareagovat

© 2004 - 2019 liter.cz v1.4.5 | Facebook, Twitter