Zvyšování a zvyšování platů - jak u koho

Zvyšování a zvyšování platů - jak u koho

Anotace: Ještě bych dodal, že máme sice předvánoční porcování medvěda, které je výsměchem vůči občanům našeho národa, když si politici a byrokracie rapidně navyšují své platy!

Zvyšování a zvyšování - to je několik pojmů najednou, jak u koho, vždyť u politiků je to výsměchem vůči našemu národu, který je rozkraden a navíc v dluhové pasti. Za špatnou práci politiků jsou již od Sametu jejich platy přímo královské. Jak je to možné, jak jsme došli k uvedenému zjištění?

Porovnejme tedy výplatní pásky občanů našeho národa, máme tedy mnoho a mnoho čísel, sociálních tříd a životních úrovní. Jak se v tom labyrintu vyznat, když je ve společnosti oceňováno diletantství než poctivá práce obyčejných lidí? Jak je možné, že zde máme chudobu, bezdomovce, lidi v nenávratných dluhových spirálách?

Odpověď hledejme historickým porovnáním, kdy za časů Československa měl náš společný stát majestát a lesk, dnes se jako Česká republika ocitá ve zbídačené a okleštění podobě, což mi mnohokrát připomíná Mnichov v roce 1938.

Zvyšování a zvyšování - to je několik záhadných pojmů, jejichž fungování vykazuje nepoměr, neboť se počítá špatně a nespravedlivě - rychle bohatnou lidé s královskými příjmy, a chudí jsou ještě chudší v souvislosti se zdražováním zboží a služeb, dokonce základních životních potřeb.

Již uvedený chaotický nepoměr zapracoval opět proti chudým lidem! Již uvedený chaotický nepoměr zapracoval v odlišných starobních a invalidních důchodech, které jsou jen almužnou!

Nárůst byrokracie se nejspíš líbí Evropské unii, což proběhlo v celku "bezproblémově." A tak post-sametové vlády se podílejí na likvidaci občanů našeho národa dle směrnice západu.

Pokud situaci našeho národa bedlivě vyhodnotíme, hrozí nám vymazání z mapy Evropy a světa. To není poplašná zpráva, to je jen žalostná charakteristika a žalostný trend směřování naší republiky "do hromadných hrobů!"

Václav Kovalčík
Přečteno 225x
Tipy 4 ... Tip / Supertip
Poslední tipující: Jeněcovevzduchukrásného, Frr, kdotoví
ikonka Komentáře (2)
ikonka Komentujících (2)

Komentáře

Jako národ si za to můžeme sami, jelikož tyhle velké oficiální zloděje necháváme v klidu.Nebo jí se, kradou čím dál více a my si to necháváme stále líbit.Pokud budeme ke zlodějům tímto přístupem pokračovat, nedivme se, že nás budou okrádat dál a dál:-(

22.12.2018 13:55:51 | Jeněcovevzduchukrásného

Miluji termín "průměrný plat"! Víte, jak se nejrychleji všem zvedne? Šéf si přidá procento k svému astronomickému platu a všem v podniku se "statisticky řečeno" zvedne dvakrát jejich nízký průměrný! I když nic nedostanou. :-))

19.12.2018 16:35:17 | Lighter

© 2004 - 2020 liter.cz v1.4.9 | Facebook, Twitter