Špatné investice Ministerstva obrany a Armády ČR jsou zbytečně vyhozené peníze státního rozpočtu!

Špatné investice Ministerstva obrany a Armády ČR jsou zbytečně vyhozené peníze státního rozpočtu!

Anotace: Nákupy pandurů a budoucí další nákupy vozidel a zbraní pro armádu České republiky páchnou korupcí a násilnou politikou západu, aby on utržil na úkor malého národa, který je v dluzích.

Nákupy pandurů a budoucí další nákupy vozidel a zbraní pro armádu České republiky páchnou korupcí a násilnou politikou západu, aby on utržil na úkor malého národa, který je v dluzích.

Sice Česká republika zažívá prosperitu, ale pak je tu na scéně porcování hospodářského růstu na položku armádních šmejdů!

Proč píšu tenhle článek tentokrát o zoufalé úrovni obrany našeho národa? Protože ty zbraně, které chce pořídit Ministerstvo obrany ČR jsou pro naši zemi zbytečnou investicí, když se krachující západ chce napakovat a neeticky obohatit!

Také mě napadá přirovnání a reálná myšlenka, že to jsou pouhá fidlátka a hračky pro někoho, aby se tvářil důležitě. Všechny ty hračky za stovky miliard by nebyly schopny porazit ani jeden mimozemský talíř "zlých mimozemských ras!"

A proto je to marná investice; raději investujme do vědy a výzkumu, abychom i my měli ty mimozemské talíře a efektivní obranu, než je ta současná.

Ve vědě a výzkumu vidím budoucnost, co se týče investicí, také vidím budoucnost, abychom měli již zmíněné mimozemské létající talíře, abychom efektivněji bránili naši zemi i Zemi jako celek.

Václav Kovalčík
Přečteno 204x
Tipy 0 ... Tip / Supertip
ikonka Komentáře (1)
ikonka Komentujících (1)

Komentáře

Ale ty jsi to vůbec nepochopil. Investice za velké peníze se nikdy nedělají kvůli obraně nás, nakoupíme si (i s řádnou "provizí" armádním šéfům) superdrahé supermoderní zbraně, abychom je mohly brzy vyslat i s našimi vojáky bojovat do světa a splnily válečně-rozpočtové požadavky naší nadřazené vojenské aliance. :-))

20.12.2018 11:27:18 | Lighter

© 2004 - 2020 liter.cz v1.4.9 | Facebook, Twitter