Špatné investice Ministerstva obrany a Armády ČR jsou zbytečně vyhozené peníze státního rozpočtu!

Špatné investice Ministerstva obrany a Armády ČR jsou zbytečně vyhozené peníze státního rozpočtu!

Anotace: Nákupy pandurů a budoucí další nákupy vozidel a zbraní pro armádu České republiky páchnou korupcí a násilnou politikou západu, aby on utržil na úkor malého národa, který je v dluzích.

Nákupy pandurů a budoucí další nákupy vozidel a zbraní pro armádu České republiky páchnou korupcí a násilnou politikou západu, aby on utržil na úkor malého národa, který je v dluzích.

Sice Česká republika zažívá prosperitu, ale pak je tu na scéně porcování hospodářského růstu na položku armádních šmejdů!

Proč píšu tenhle článek tentokrát o zoufalé úrovni obrany našeho národa? Protože ty zbraně, které chce pořídit Ministerstvo obrany ČR jsou pro naši zemi zbytečnou investicí, když se krachující západ chce napakovat a neeticky obohatit!

Také mě napadá přirovnání a reálná myšlenka, že to jsou pouhá fidlátka a hračky pro někoho, aby se tvářil důležitě. Všechny ty hračky za stovky miliard by nebyly schopny porazit ani jeden mimozemský talíř "zlých mimozemských ras!"

A proto je to marná investice; raději investujme do vědy a výzkumu, abychom i my měli ty mimozemské talíře a efektivní obranu, než je ta současná.

Ve vědě a výzkumu vidím budoucnost, co se týče investicí, také vidím budoucnost, abychom měli již zmíněné mimozemské létající talíře, abychom efektivněji bránili naši zemi i Zemi jako celek.

Václav Kovalčík
ikonka Komentáře (1)
ikonka Komentujících (1)

Komentáře

Ale ty jsi to vůbec nepochopil. Investice za velké peníze se nikdy nedělají kvůli obraně nás, nakoupíme si (i s řádnou "provizí" armádním šéfům) superdrahé supermoderní zbraně, abychom je mohly brzy vyslat i s našimi vojáky bojovat do světa a splnily válečně-rozpočtové požadavky naší nadřazené vojenské aliance. :-))

20.12.2018 11:27:18 | Lighterreagovat

© 2004 - 2019 liter.cz v1.4.5 | Facebook, Twitter