Česká republika a Evropa směřuje k zániku!

Česká republika a Evropa směřuje k zániku!

Anotace: Již v četných volbách bohužel prohrály strany, které hájí české zájmy, takže se jednoduše může stát, že tu nadále budeme mít dvojí, trojí, kvalitu potravin, že budeme ještě více německou kolonií! Zejména volby do Evropského parlamentu 2019 hodnotím...

Již v četných volbách bohužel prohrály strany, které hájí české zájmy, takže se jednoduše může stát, že tu nadále budeme mít dvojí, trojí, kvalitu potravin, že budeme ještě více německou kolonií! Zejména volby do Evropského parlamentu 2019 hodnotím jako pozvánku, jež je odeslána nelegálním migrantům, aby drancovali a vyhladili náš národ, evropskou kulturu i sociální systém!
 
Do Evropského parlamentu se většinou dostaly politické strany, které zavinily současný neblahý stav diskriminací na adresu post-komunistických zemí. Ten, kdo hájí naše národní zájmy, má koneckonců horší volební výsledek než kolaboranti se současným zrůdným režimem. 
 
Ani ekologii a životnímu prostředí to podporu nepřidá, protože pořád vítězí velké korporace odvádějící totiž peníze z našeho národa do daňových rájů. Již uvedené kapitalistické sekty ničí krajinu a život na Zemi!
 
Se svou zhoubnou politikou se křesťanské církve mohou nadále těšit na své další vymírání na pozemském světě, a to ze všech stran. Profláknuté politické strany zadlužily náš národ církevními restitucemi, rozkrádáním a tunelováním státního majetku.
 
Mrzí mě, že mladí lidé podpořili ve volbách uskupení nepřátelská k naší zemi. To jsou ti slavní a propagovaní mileniálové s vymytými mozky v našem zkaženém školství. 
 
Člověk v tísni není v tísni, a bude nadále sosat krvavé peníze daňových poplatníků - viz volby na nečisto jako propaganda současného zaprodaného a prohnilého režimu.
 
Česká republika a Evropa směřuje k zániku, i na Slovensku je to vymývárna mozků. Volební výsledky nám vlastně dávají najevo, že si o prosperujícím a soběstačném Československu můžeme jen nechat zdát.
 
Uvedený stav se mi nelíbí, neboť zvítězila kriminalita; vykořisťování, zotročení a zadlužování našeho národa i okolního světa!
 
Václav Kovalčík
ikonka Komentáře (0)

Komentáře
© 2004 - 2020 liter.cz v1.4.6 | Facebook, Twitter