Tato funkce vyžaduje přihlášeného autora !!!
Genetické chyby posílají svá přirození

Genetické chyby posílají svá přirození

Genetické chyby posílají svá přirození

Anotace: Která z vás už může dělat ornitoložku? :D

Stalo se to určitě každé ženě, i té nejškaredější, protože muži si nevybírají, když jde o jejich ego a ztrouchnivělé sebevědomí - s někým se bavíte a náhle dostanete fotku, PENIS! Případně ho dostanete hned, aniž byste si o něj jakkoliv říkaly. A nebojte, nejste samy, to stejné přirození dostanou klidně i desítky dalších žen. Jako kdyby to snad někoho zajímalo. Nevím, co si muži jako myslí? Že ženská se podívá na penis, zvlhne a řekne "Jo, tak to musím mít!"??? Nějakou podivnou tvrdnoucí nevzhlednou houbu, často i dost zakrslou nebo vyloženě nechutnou, vymáchanou v nespočtu ženských vagín nebo dokonce týden nemytou. A nebo ještě bizarněji - omotanou provázky, nebo dokonce žárovkami. Je toto vůbec normální?
Mně se také několikrát stalo, že jsem po normálním rozhovoru s cizím mužem dostala náhle zničehonic pinďoura. Takový letěl okamžitě beze slov do blokace, protože tohle udělá prostě jedině totální zoufalec. Kdyby neexistoval internet, nevím, kde by muži svou jedinou "chloubu" (dle jejich mínění) ukazovali, snad jedině někde v lese kolemjdoucím, jako za starých časů.
Muži jsou ale primitivní, pudově založená zvířata, tak si myslí, že někoho na tu svou trubku dostanou, že normální žena bude celá paf z toho kousku masa, co mu visí mezi nohama. A kdyby jen ženy!!! Oni trubci posílají svá pižlátka i jiným mužům a dokonce žádají i vykouření za peníze, ač jsou ženatí, s dětmi nebo stálými partnerkami. Je jim to jedno, hlavně že někdo bude mít zájem o jejich provázek. Neskuteční ubožáci. Lituju jejich partnerek, které nechtějí být za stíhačky a tak nepátrají po tom, kde má jejich milovaný muž profily a co vlastně dělá, a nechají se tak obelhávat do nekonečna. A věřte, milé ženy, spousta vašich manželů má erotickou seznamku nebo jiný underground, kde oblbuje jiné osoby a chlubí se svým kašpárkem, protože je to to jediné, co z něj dělá muže, pouze v biologické rovině. Netuším, co si tím jako dokazují. Ženám fotka přirození většinou přijde trapná a tyhle fotky patří výhradně do soukromí stálého páru, ne na internet cizím lidem.
Jedna blízká žena mi vyprávěla, že jí jeden muž poslal zprávu, kde jí říkal, že pošle na mail svou fotku. Přišel ztopořený úd. No dotyčná odepsala: "Vypadáš jako pěkný čurák." A tím to haslo.
Péro mého bývalého viděl celý internet, ač mi zatvrzele tvrdil, že není žádný netový zoufalec, který by tohle dělal. Přitom to byl zoufalec ten největší ze všech. Jeho miniaturní "mozek" má každá, ačkoliv vůbec nevím, o tím sledoval, páč ani ženskou neumí vyšukat. Takoví si rovnou můžou dát tyhle intimní fotky veřejně a jen u nich všechny ženy označit, měli by to jednodušší a nemuseli by to každé posílat zvlášť.
A četla jsem hodně příběhů, kde žena zjistila, že její milovaný rozesílá svůj penis jako laciné zboží, což je vyloženě plejtváčí úchylka, spolu s namachrovanými řečmi o sexu a schopnostech. A platí, že čím více řečí, tím neschopnější a zoufalejší samec. Praví muži nemluví, praví muži konají.

A teď mám otázku - to jste muži opravdu tak šíleně zoufalí a ubozí, že jste schopní rozeslat svůj penis co největšímu počtu žen? Co tím vlastně sledujete? Uvědomujete si vůbec, že ženy pak z vás mají akorát srandu a baví se svou sbírkou kráčejících robertků, kterých mívají požehnaně? A hlavně, nemohou si vás vážit. Já vyloženě takovými muži pohrdám, jsou to nuly a musí si hojkat ego, protože uvnitř sebe ví, jak moc jsou nicotní a nezajímaví. Žádná žena si nezaslouží všemdajce s veřejným pérem. Muži nemají srdce, muži mají ptáka. A na tom staví veškerou svou existenci. Oni mají to, co žena ne, něco jim tam dole visí a tak se poplácají s ostatními plejtváky, jak jsou ženy kurvy a běhny, a ve své malosti přijdou o všechno, ale hlavně, že jim stojí péro.

Zasmějme se jim.
Autor Isabella Monvoisin, 13.05.2019
Přečteno 170x
Tipy 11 ... Tip / Supertip
Poslední tipující: 729, ROSA ŽIVOTA ZRAKEM VNITŘNÍM OSVÍCENA, Frr, V.N.Losinský, Amiradi, Marten, Jort
ikonka Komentáře (15)
ikonka Komentujících (8)

Komentáře

drsný...

05.06.2019 02:42:45 | zelená vílareagovat

Pobavilo mne pravdivé dílo i úsměvné komenty i ta upřímnost bezbřehá hahahaaááá :D

31.05.2019 00:43:08 | ROSA ŽIVOTA ZRAKEM VNITŘNÍM OSVÍCENAreagovat

...a některým už ani nestojí...zaplačte nad nimi....:D*

31.05.2019 00:12:32 | Frrreagovat

No tak ti musí mít skutečný mindrák. :D

31.05.2019 00:31:01 | Isabella Monvoisinreagovat

Jenom pro pobavení. Moje kamarádka měla svého času techtle s jedním podobným plejtvákem, nevím, jestli jí posílal fotky svýho fógla, ale když už ho měla plný zuby a on to pořád nechtěl pochopit, poslal jí svou fotku (klasickej macho, seděl ležérně na gauči a tvářil se hrozně drsně) a na oplátku chtěl, cituji: "vyfoť prsa a pošli mi je." Jelikož ona se ale spřáhla s mojí drahou polovičkou (ty dvě, když jsou spolu, tak panbůh chraň všechny úchyláky, co se nachomejtnou v jejich dosahu), tak holky vytáhly z mrazáku kuřecí prsa, vyfotily je a plejtvák dostal, co chtěl. Pak už dal pokoj :)))
Jinak focení pinďourů a jejich posílání je fakt debilita a já bych to nedokázal, ani kdyby to po mě někdo chtěl. Ale když pošle holka svojí fotku chlápkovi, co má poslat on? Vím, že pinďoura určitě ne, ale fotka holky je vždycky krásná, ať je na ní třeba v kožichu, ale co my, my jsme oškliví už z principu i oblečení. Nahatí jsme pak vyloženě směšní... Tak poraď, co se dá poslat dívce za fotku, aby jí udělala radost? A případně aby z ní bylo patrné, jak moc po ní ten chlap touží a nebyl přitom za prase.

14.05.2019 18:02:26 | pendejo Noisereagovat

:D Tak někteří chlapi jsou náhodou moc hezcí. Můj bývalej když byl mladej, taky vypadal dobře, no ale chlast a toluen asi udělaly své, no ale o to by nešlo, kdyby to nebyl úplně blbej plejtvák. Když chce chlap poslat fotku, tak ať pošle normální ksicht...pokud je ten chlap charakterní, milý, hodný, tak se zamiluješ i do toho ksichtu, i kdyby nebyl moc hezkej. Ale já viděla už vyloženě roztomilé muže s krásným obličejem, pokud je tam i mozek, je to výhra, ale to jen tak nepotkáš. Primitivci si myslí, že jejich ztopořená houba je nějaké terno, tak ji posílají všude kde mohou...ale tohle patří vyloženě do vztahu, protože tam tyhle orgány vidíš i naživo tak už je jedno, jestli to vidíš i na fotce. :D

Nebo proč ten chlap rovnou si nedá nějakou erotickou seznamku a na rovinu neřekne "hledám sex" nebo "jsem úchylnej, zhodnoťte mi péro, mě to vzrušuje", tam může ptáka ukazovat do aleluja sobě rovným - všemdajným kurvám a internetovým zoufalcům. Samozřejmě v případě, že nemá vztah. Kdyby chlapi neměli to svoje pižlátko, nevím, co by dělali...co by jako ukazovali?

14.05.2019 18:18:40 | Isabella Monvoisinreagovat

:-) Svůj k svému, to trpce platí stále...ale tvůj text mě pobavil a to ani fotky neposílám, asi jsem romantik staromodní a ne promiskuitní. :-)

14.05.2019 12:56:02 | Martenreagovat

Tak ono to nedělají úplně všichni muži, to je ti zoufalci, kterých je ale požehnaně. :-)

14.05.2019 13:44:53 | Isabella Monvoisinreagovat

Všichni jsme zoufalci, jen někteří to skvěle maskujeme...ale neříkej to ženám! :-))

14.05.2019 13:52:38 | Martenreagovat

Přesně. :D Tomu už se člověk musí jenom smát...kámošovi teď píše plejtvák, který má manželku a dítě a chce mu kouřit péro a vzrušuje ho, když ho někdo ojebává o peníze. :D To je prostě neuvěřitelné. A přitom je to docela hezký chlap a asi i vzdělaný vysokoškolák, ale prostě to si nevybereš, všichni jsou vadní.

14.05.2019 15:07:34 | Isabella Monvoisinreagovat

...mne to pobavilo...je to dobře napsané...jen nevím proč se tím pořád tak zabýváš...

14.05.2019 10:57:23 | Jortreagovat

Protože mě blbost a primitivnost mužů prostě fascinuje, nechápu, kde příroda udělala chybu. :D

14.05.2019 13:45:27 | Isabella Monvoisinreagovat

...není to příroda kdo dělá chyby...:)

15.05.2019 10:22:17 | Jortreagovat

Ano jsme (i když já bych to v životě neudělal). Ale chci říct, že někdy je to trochu vzájemná hra a provokování a je těžké říct kdy došlo k překročení hranic a začíná vulgární opruz. Taky je tu jaksi tlak konzumní doby. Rozumím ti, ale je nespravedlivé se smát jen mužům.

14.05.2019 09:39:13 | Karel Koryntkareagovat

No já se budu smát výhradně mužům. :D

14.05.2019 13:48:06 | Isabella Monvoisinreagovat

© 2004 - 2019 liter.cz v1.4.5 | Facebook, Twitter