počestnostnadevše

počestnostnadevše

Anotace: &

*
.
---


Zajímavé,jak ženy dříve i teď v dnešní době dokážou někdy,díky svému dá se říct důvtipu?..využít situaci ve svůj prospěch a oblbnout muže ,který uvěří i nebetyčné blbosti z našich úst. Ale samozřejmě nééé! každý ,to dá rozum! Je to šarm se špetkou ženské rafinovanosti se lstí kočičí a úskočností hadí?Možná stopa zkaženého ráje,kdoví. Těžko někdy rozumíme sami sobě natož pak druhý nám a co potom teprve muž ,jak se má vyznat v tom ženském labyrintu duše. Mnohá žena s nevinností tváře ,nějakou tou utroušenou slzou dokáže zapůsobit víc než cokoliv jiného. Co si budeme nalhávat,když žena dokáže využít své zbraně ,dojde kýženým cílům a pak jen potopa..
Svůdný ženský pohled kající se z hříchu jde ve stopách staletím.. Vhodně zvolené oblečení které samo o sobě je závan pekla s chtíčem,kolem ty zrádné feromony .Ingredience sama o sobě tak třaskavá že muž přestává myslet hlavou a rozum zapomene tam dole v kalhotách. Svět se točí kolem sexu..žena sama pro muže představuje možná zkázu .De Secretis Mulierum
snad odhalené indicie co sepsal jeden teolog a vědec,považující ženu za démona zkázy pro muže... No,tady se musím pozastavit a zastat nás žen, že !Silná slova /zkáza /– muž stejně tak může pro ženu znamenat to samé. Ale žena jakoby to už ze samé podstaty měla předurčené. Tuším je nějaký citát,který říká za vším zlem hledej ženu nebo tak nějak. Opět blbost, zlo způsobují obě pohlaví v tom tak rozdílní zase nejsme. Žena je prostě po staletí předkládána církví a nejen jí samotnou jako hříšná nádoba co svedla muže na scestí ..zdémonizovaná jako sama Lilith která možná byla dřív na světě než Eva. Je docela možné že tu byla už dřív než Adam,což by ve výkladu církve způsobilo
trhlinu snad hlubší než nejhlubší vrt na zemi do samotného nitra, až k jádru. Pravda je uprostřed a kdoví co vše je skryto v nejdelších podzemích Vatikánu, kde se přelévají číše kapitálů a vládnou intriky. Že žena svede muže nebo muž ženu není nic divného..a dávat to za vinu jednomu z nich je taky hloupost. Máme svůj rozum,buď se svést necháme a nebo ne. Každý si pak nese své následky. Jsme ve svém rozhodování svobodní..
Člověk je zrozený z touhy a hříchu,ten provázel i ráj. Máme sny a toužíme po splnění. Dřív počestnost ženy byla nadevše i když počestná byla jen naoko...


Jedním z doložených i nejzajímavějších je příběh jisté madame Aignemere. Jak je známo tak tato dáma porodila dítě asi čtyři roky potom,co naposledy viděla manžela i navzdory tomu že on navíc mezitím zemřel,dosáhla toho že dítě bylo uznáno legitimní. Pro jistotu si ještě tato dáma dala vystavit i vysvědčení o naprosté bezúhonnosti. A víte jak se jí to podařilo? Celkem velice snadno,mužům u soudu popsala svůj zvláštní sen. Líčila v něm dojemně se skelným zrakem,jak ji ve snu navštívil její muž a naposledy si splnil svou manželskou povinnost a světe div se oni slavní soudcové bez mrknutí oka tehdy,ani na okamžik nezaváhali a rozsudek zněl..DÍTĚ JE VÝSLEDKEM SNU! Konečný verdikt ,amen! Jasná blbost? Tehdy ne,i Marie přece počala dítě ve snu ,kdy ji osvítil a oplodnil duch svatý..takže oplodnit ve snu není nemožný!!!
Tehdy ale pro počestné ženy nebylo nebezpečné jen snění ale i vzduch. Zmanipulovaní vědci krásou důvtipné ženy a její smyslností,dokázali v 18 stol. její počestnost ještě potvrdit v nebetyčné blbosti ,kterou předkládali naprosto důvěryhodně ,navíc jak jinak než vědecky doloženou! Oni okouzlení pánové suchopárné vědy, dokazují že vzduch se jen hemží animaculy které jen čekají na to až je počestná žena vdechne a když se tak stane a ona otěhotní..je to vůle boží. Tito zmanipulovaní muži vědy,přesvědčili soudce v soudní síni o pozorování maličkých človíčků pod mikroskopem,kteří jen tak volně poletují vzduchem. Snaživý vědátoři zmámení ženským plným dekoltem a leskem přece tak nevinných očí které přesto tolik slibují, by pro trochu něhy dokázali prosazovat sebevětší blbost. A nakonec to celé uzavřu dvěma příběhy které jsou údajně podle pravdy..

Byl- žil jeden manželský pár, který však měl ve svém článku více důvtipného muže! Tak např. žena tohoto muže si byla jistá svou neochvějnou rafinovaností a jala se manžela přesvědčovat o svém těhotenství v době jeho jasné nepřítomnosti k početí človíčka.
Své těhotenství v době jeho nepřítomnosti,vysvětlila nevinně jednoduše ale přesvědčivě. Zdůvodnila mu to tak,že otěhotněla lízáním sněhu. On,jen pokýval hlavou a nechal to nějaký čas být...

když robě trochu povyrostlo a žena si užívala své rafinovanosti,muž se s dítětem vydal na cestu do Afriky. Po čase se vrátil ale bez dítka. Vystrašená žena se ptala co se stalo a kde nechal jejich dítě .Muž s vážnou tváří odpověděl: „Víš,jak si říkala to s tím sněhem a jak naše dítě vzniklo,měla jsi miláčku pravdu,to dítě bylo opravdu ze sněhu,po výstupu z lodi v Africe se nám syn rozpustil tím teplem.“ Žena neměla moc na výběr,buď kápne božskou pravdu,nebo ji nezůstane nic jiného než truchlit pro sněhuláčka do konce života..a třetí možnost je čekat kdy se jí zase naskytne příležitost lízat sníh..

Takže jasné poučení zní: Ženská rafinovanost má své trhliny a ne všichni muži její lži musí nutně sežrat i když je krásná a smyslná,důvtipná a co já vím co všechno.Láska hloupne lidem mozek ale nééé všem. Obdobně se to vlastně týká tak stejně i některých mužů kteří lžou a spoléhají se na zamilovanost ženy, možná trochu jiným způsobem . Intriky a hloupost světem vládnou a činí nás slepé hlavně v lásce. Jsme v intrikách prakticky stejní, muži i ženy..jen možná ženy trošičku víc rafinovanější díky smyslnosti těla a jistým zaoblením na určitých místech co mužům nedají klidně spát

/Rozum je vždycky až posledním pramenem lásky / Helvétius
Autor xoxoxo, 24.10.2016
Přečteno 438x
Tipy 5 ... Tip / Supertip
Poslední tipující: Jeněcovevzduchukrásného, Jort, enigman
ikonka Komentáře (6)
ikonka Komentujících (5)

Komentáře

Přesně popsáno,někteří ženy démonizují,jiné ženy se zase považují na velkolepé,střídmost je důležitá :-))

01.06.2017 21:16:56 | Elektrický kvasreagovat

dobře beru na vědomí;) takže budu dnes střízlivá ;) dík že ses stavil naskok Aha teď čtu střídmost nojo tak to taky;)

01.06.2017 21:19:44 | xoxoxoreagovat

Pěkné.No, jen k té Svaté Marii.Pokud budeš věřící protestantkou, tak si můžeš vybrat jestli Marii osvítil Duch Svatý, a nebo jestli měla Marie sex.
Tak to mají protestanti, a je to taky jeden z důvodů, proč jsem protestant.
No, co se týká těch údajnejch moulů, co dali té madame ten certifikát o tom, že má pravdu, no nevím, nevím.Možná, že jim Všem dala(což by nebyl jistě pro madame velký problém), a oni "moulové" jí to rádi přiklepli, a byli všichni spokojení.Jak říká můj bezva tchán.Dobrá ku... , proti vodě, utáhne i tři lodě:-)

02.11.2016 16:35:40 | Jeněcovevzduchukrásnéhoreagovat

...rozkošně sepsáno...a dá se to i bez konečného score...lidská blbost je tak veselá...

26.10.2016 22:25:38 | Jortreagovat

inu in triky...a sakra!...kde mám trenky?...

25.10.2016 00:43:53 | enigmanreagovat

Třetí police vlevo nahoře ;-)

25.10.2016 18:18:57 | xoxoxoreagovat

© 2004 - 2020 liter.cz v1.4.6 | Facebook, Twitter