Profil autora Neegoista88

Neegoista88

Pošli vzkaz
Žena
19 let

Registrace od
27.03.2018 12:24:29
(515 dnů)

Tvorba celkem:
Básně (24)
Povídky (2)
Ostatní (2)

Naposledy aktivní
24.08.2019 07:55:39


Tipy obdržené: 264
Tipy rozdané: 292

Komentáře obdržené: 65
Komentáře rozdané: 17
 (k cizím dílům: 11)

Přidej k oblíbeným
Přidej k blokovaným
Autor píše o sobě

Někdy ve čtvrté třídě napadlo paní učitelku vyzkoušet nás ze čtenářských deníků. Vyděsilo mě to, protože jsem ze čtyřech knih dle vlastního výběru četla dvě. O zbytku jsem věděla jen to, co psali na zadní straně. Doteď si pamatuju, že se zeptala na knihu Toxin. - Slečna snědla něco zvláštního v restauraci, ale co bylo dál, o tom jsem neměla ani páru. - Řekla jsem jí tehdy, že pak celou dobu jen leží na nemocničním lůžku, umírá a přitom povídá příběhy. Dodnes nevím, o čem Toxin opravdu vypráví, a tak je tomu i s další masou uměleckých děl - já prostě nečtu ráda, oblíbila jsem si jen psaní.

Prázdniny potom jsem si vzala z knihovny svazků plné tašky. To když kamarád přišel s tím, že jsou tam zadarmo. Ale neotevřela jsem ani jeden z nich, všechny jsme je hodili na kupu a zapálili. Teda až na šílenou bichli o kočkách, kterou si zachránil můj mladší brácha. To bylo poprvý a naposled, kdy jsem díky těmto dílům zažívala radost. Miluju oheň.

A kdo ví, třeba se jednou někdo bude ohřívat i u mých sbírek. Nevadilo by mi to - a možná bych přišla i na pomoc. Vždyť si tvořím hlavně pro sebe, a pokud moje psaní vykouzlí úsměv na tváři ještě někomu dalšímu - a to jakkoli - pak plní svůj účel.

© 2004 - 2019 liter.cz v1.4.5 | Facebook, Twitter