Semafory nejsou fóry!

Semafory nejsou fóry!

Anotace: taky Vás dneska zastavil semafor na červenou?

Cestujete často autem? Štve Vás, že stojíte neustále na semaforu na červenou. Víte, protože na světě se děje všechno přesně tak, jak se má dít, tak i toto stání na červenou má své opodstatnění. Semafory totiž fungují na stejném principu, jako nemoci. Nemocní jste proto, abyste zpomalili, odpočinuli si, nebyli neustále ve stresu a načerpali nové síly. Semafor Vás zastaví právě proto, že po Vás chce, abyste nejeli 70km/h v obci, ale maximálně 50km/h. Některé semafory jsou nastavené právě tak, že pokud pojedete právě konstantní rychlostí 50km/h, či na jiném místě jinou konstantní rychlostí, bude na Vás na semaforu vždy čekat jenom zelená.

Nedávno jsem četl, že v německých restauracích budou umístěny semafory. Zelená bude značit, že je v restaurační kuchyni i přímo v restauraci čisto, a tudíž se nemusíte obávat žádných švábů v polévce. Oranžová bude značit takový ten průměr, to víte, občas nějaká ta muší nožka v polévce, a červená barva bude značit, že pokud se nechcete otrávit, tak do té restaurace raději nechoďte.

A s kolonami to funguje podobně. Kolony vycítí, že jste unavení, řeknou Vám, abyste si odpočinuly. Můžete si odpočinout na nějakém dálničním odpočívadle, nebo můžete ulevit svým očím tím, že na čerpací stanici načerpáte benzín. Též je vhodné se napít tekutin, či si dát mražený nanuk. Ale Ábinka by to s tím nanukem neměla přehánět, není to tak dávno, co přinesla do orchestru celý nanukový dort, a v každé sebemenší přestávce si z něho uždibovala.

Stává se Vám často, že když kamkoliv dojedete autem, že nemáte volné místo na zaparkování? Že, ano? A zkoušeli jste si někdy před tím, než vyjedete přát, abyste měli volné místo? Tak to zkuste! Než vyjedete, řekněte si: Chci, aby na místě před mou prací, (či kdekoliv jinde) bylo, až dojedu (do práce) volné místo a já mohl bez problému zaparkovat. Ale musíte tomu věřit, když tomu nebudete věřit, tak se Vám to nesplní. A úplně stejně to funguje u otázek z maturity či u nějaké zkoušky, ale tam už to chce více té víry, a taky to, že se musíte poctivě připravit.

Stává se Vám, že když ráno chcete nastartovat své auto, tak Vám nejde nastartovat? Opět je to známka toho, že máte z auta vystoupit a jet do práce autobusem, nebo na kole. Vyšší síly Vás chtějí ochránit buď od zácpy, dopravní nehody, či dokonce Vaší smrti, nebo Vám prostě jen vyšší síly naznačují, že do práce jet nemáte. (není náhodou svátek?)

Co bych Vám dnes ještě napsal. Jo pokud si Vás někdo odstraní z přátel z facebooku, tak na něho nebuďte naštvaní. Mohl se s někým rozejít, nebo může mít své vlastní osobní problémy a zkrátka zrovna neví, jak je řešit, všichni okolo mu zrovna v tento okamžik mohou být ukradení atd. Nebo to je z toho důvodu, že ještě nedospěl do stavu, kdy by měl rád sám sebe, a jestliže člověk nemá rád sám sebe, tak prostě nemůže mít rád ani ty ostatní.

Tak to je pro dnešek vše, mějte se fajn.
Autor saxjirka, 31.05.2011
Přečteno 424x
Tipy 0
ikonkaKomentáře (0)
ikonkaDoporučit (0x)

Komentáře
Ještě nikdo nekomentoval.
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
© 2004 - 2024 liter.cz v1.6.1 ⋅ Facebook, Twitter ⋅ Nastavení soukromí