Fórum

Diskusní fórum » Akce a srazy

1.Festival poezie v Liberci

» Odpovědět «jitoush (05.09.2019 22:16:19)

Toto jsem dnes našla v mailu,tak to posílám dál,pač mě to zaujalo...

Dobrý den, Chtěli bychom Vás co nejsrdečněji požádat o pomoc. Pořádáme 21. září 2019 po celý den v Liberci ojedinělou akci - 1. liberecký festival poezie. Představí se na ní 25 nejenom básníků a básnířek tak trochu i z celého světa. Rádi bychom, aby se u nás účinkující i návštěvníci cítili co nejlépe. Proto jsme v pondělí odstartovali crowfundingovou kampaň na serveru Startovač. Chtěli bychom Vás poprosit, zda byste nepřispěli na chod festivalu prostřednictvím kampaně nebo alespoň povědomí o ní a festivalu nešířili dál mezi svými známými, kamarády, rodinou či prostřednictvím sociálních sítí. Pokud zrovna nemáte dostatek peněz na účtu, můžete nám pomoci i prostřednictvím prémiové SMS. Vybrat si můžete z řady neotřelých odměn. Co třeba stát se Císařem festivalu nebo získat suvenýr z netradiční podpisové akce? A samozřejmě Vás na akci moc rádi uvidíme též osobně. Pokud budete Vy či někdo z Vašich známých chtít přispět, příliš, prosím, neváhejte, kampaň běží pouhých patnáct dnů. Více podrobností najdete dole v odkazu.

Za každou Vaši korunu, která pomůže rozšířit kulturní scénu v Liberci o další rozměry a založí tradici, Vám z celého srdce velmi děkujeme.

S poděkováním a přáním pěkných dnů

Martin Trdla

Olga Veselá


Odkaz na kampaň na Startovači, kde najdete bližší informace o festivalu: https://www.startovac.cz/projekty/1-liberecky-festival-poezie/

Odkaz na FB festivalu: https://www.facebook.com/1-libereck%C3%BD-festival-poezie-372076666785792/?modal=admin_todo_tour

© 2004 - 2020 liter.cz v1.4.10 | Facebook, Twitter