Komentáře slouží k vyjádření vašich názorů, postojů či kritiky.
je to na draka Publikoval(a): poeta | Básně » Fantasy
To budeš hodnej, strašně rád ji uvidím. Letos budou Rotace slavit stoleté výročí, ...srazím mamince pro jistotu k sobě čtyři stoly. :-)
P.S. je mi jasný, že matroš co po ní posíláš nedonese, ale tím se netrap :)
čekání Publikoval(a): poeta | Úvahy » Ostatní
Nóóó, takové stručné, ale na zamyšlení, ale zase jak pro koho, že?.Vím, že nic nevím, řekl prý na sklonku svého života Sokrates a jaký to byl myslitel:-).Ale já vím jistě už dlouho jednu věc a to, že tady máme hrozně móóóc chytrolínůůů:-).Líbí.
27.05.2012 09:59:21 | Jeněcovevzduchukrásnéhoreagovat
je to na draka Publikoval(a): poeta | Básně » Fantasy
No, to je pěkný kolotoč..:)
26.05.2012 14:00:27 | reagovat
děti Publikoval(a): poeta | Básně » Pro dospělé
...podporuje tě i zázrakem přeživší 3násobný otec, z jehož domácnosti jsou poslední 2 dcerky milované takřka na odchodu - je to na spadnutí, jak říkají básníci.
Až poté opravím poničený nábytek (dětičky si občas demokraticky a temperamentně vyjasňovaly rozdílné světonázory...)
je to na draka Publikoval(a): poeta | Básně » Fantasy
Mohl bys mi prosím tě poslat vzorek toho co hulíš? :) má to ohromné výsledky...
děti Publikoval(a): poeta | Básně » Pro dospělé
Jedna moooc děkuje:)Hned bude mít příjemnější den...a až se budou špagety odlepovat od stropu,vzpomenu si na tebe :-)
25.05.2012 07:28:05 | nepřihlášený komentátorreagovat
děti Publikoval(a): poeta | Básně » Pro dospělé
Naprosto perfektní. :-))) Díky Ti...i mé děti Ti děkují, že se jim maminka po přečtení nervově nezhroutí, neboť netříská hlavou o stěnu, ale jen se usmívá. Tupě. Apaticky. :-)))
24.05.2012 22:42:39 | zaba.zuzlareagovat
děti Publikoval(a): poeta | Básně » Pro dospělé
věřím každé slovo:)
24.05.2012 22:42:03 | střelkyně1reagovat
kráčím Publikoval(a): poeta | Básně » Pro dospělé
Odborník přes poezii rozhodně nejsem, ale líběj se mi tady komentáře... ze všech stran :-)) občas zajdu bez zaťukání, tak se nelekni :)
šup s tebou do oblíbených
děti Publikoval(a): poeta | Básně » Pro dospělé
máma mi říkala nechoď...
kráčím Publikoval(a): poeta | Básně » Pro dospělé
ježka u studny jsem teda ještě neviděl...dost dobrý...
kráčím Publikoval(a): poeta | Básně » Pro dospělé
Ahoj,
tady není co moc vytýkat(nikdo k tomu nemá ani oprávění), ale pokud bych chtěl být naprosto zbytečný, neužitečný hnidopich, tak bych snad upozornil na to že lepší by bylo z hlediska rytmu, změnit slovosledn z " a nebo zavřít hnědé oči, na na anebo zavřít oči hnědé(jde to rytmicky s doma se ctím takňák skvěle) a možná báseň přeřadit do milostných.
ke kritice Publikoval(a): poeta | Básně » Humor
mě to rozesmálo..