Jadranské dueto.

Jadranské dueto.

Anotace: Dvě plus jeden.

No a bylo to. Dnes, tři dny před odjezdem na dovolenou do Chorvatska mě moje holka poslala SMS, zapomeň, budu se vdávat, klíče ti hodím do schránky. Nedokázala se podívat do očí.

Co teď, tři dny před odjezdem rušit dovolenou je blbost, novou holku taky tak rychle nezchrastím. To Chorvatsko mě stálo všechny moje uspořené peníze, bylo to na týden, vše v ceně, tak jsem se dožral a rozhodl, jedu sám, třeba si sbalím nějakou hezkou Chorvatku.

 

 Ta delegátka co nás měla na starosti na mě hleděla jako na blba, ale co jí mám vykládat. Ubytování bylo v menším hotýlku, pod terasou byla pěkná oblázková pláž a moře bylo opravdu jako na pohlednicích.

Snídaně a večeře byly bufetové, a oběd servírovaný. Já se s bufetem ještě nesetkal a tak jsem dlouho vybíral než jsem si něco dal na talíř.

To soused u vedlejšího stolu si za tu dobu stačil naložit třikrát. Stejně, byl to takový vycmrdlý mužíček a přitom měl za manželku kočku jako hrom. Odhadem kolem čtyřicítky, ale sedělo jí to. U jejich stolu byla asi její sestra, nebo dcera, já nevím, okolo dvacítky. Mužíček se pořád ještě cpal, ty dvě se v jídle nimraly a stále o něčem debatovaly. Jednu chvíli jsem měl dojem, jako by na mě koukaly. Možná to byl opravdu jenom dojem.

Po snídani se všechno rozprchlo na pláž a já, který nemá v lásce hromadné grilování jsem si sbalil deku, ručník a foťák a vyrazil do okolí na výzvědy. Asi tak po kilometru jsem viděl krásné útesy, tak jsem vylezl výš abych ulovil nějaký nestandardní snímeček a hele, pode mnou byla malá zátoka s oblázkovou pláží. Hledal jsem kudy se tam dostanu a objevil jsem malou pěšinku schovanou mezi vegetací.

Byl to kousek krásné krajiny, obklopený útesy a s ideální malou plážičkou, pokrytou drobnými oblázky. Roztáhl jsem si deku, svlékl se do plavek a s rozkoší se cachtal, nikým nerušen v zátoce. Pak jsem se rozplácl na deku, nastavil záda sluníčku a odpočíval.

 Po chvíli jsem jakoby ucítil, že se na mě někdo dívá.

Zvedl jsem hlavu a ona to ta dáma od sousedního stolu. Prý jestli by se mohla tady na pláži taky usadit.

Tak jsem ji ubezpečil, že na tuto pláž nemám domovské právo a že když se jí tady líbí, tak ať se usadí.

Shodila šaty, měla na sobě takové malé bikinky a lehla si kousek ode mě na oblázky.

„Vás to netlačí?“ zeptal jsem se a ona, že netušila takovou nádheru, tak si nic nevzala.

 „Jestli vám to nevadí, tak tady na dece je místa pro regiment.“ 

Zrůžověla a prý se nechce vnucovat.

„Jaképak vnucování, já nekoušu,“  namítl jsem.

Odstěhovala se na deku a hned, „vy se nemažete?“

„Nevzal jsem si sebou,“  namítl jsem.

Vytáhla lahvičku s nějakým olejem a že mě namaže záda. No trvalo jí to, hluboce dýchala, chvílemi do mě skoro zatínala prsty.

 „Aha, tady někdo po něčem touží,“ povídal jsem si.

Začala se mazat také a schválně seděla čelem proti mně. Tak jsem ji nechal ještě chvíli v nejistotě a byl jsem zvědavý jak bude mou maličkost svádět.

Lehla si na břicho a prý jestli bych ji nenamazal záda. Tak jsem mazal, taky pomalu, jemně ji masíroval, rozvázal jsem šňůrky od jejího horního dílu a hladil její záda. Rukou jsem sjel nad její zadeček a začal to místo krouživými pohyby masírovat.

Zeptala se chraplavým hláskem, „ty jsi masér?“

„Ale kdepak,“  zasmál jsem se, „já jenom aby se to dobře vsáklo.“

Posadila se, horní díl ji spadl na deku a ani se nesnažila zakrýt.

„Já jsem Eva,“  řekla a já se smíchem jsem odvětil, že jsem Adam a že jsme v ráji.

Oči se jí leskly, vzrušeně dýchala a já si nalil na dlaň trochu oleje a začal jsem ji masírovat a natírat ňadra. Měla asi tak trojky, hebké jako broskvička a když jsem ji začal hladit a masírovat bradavky, prudce vydechla, třesoucí se přitáhla mě na sebe a prý co jsem to udělal. Přisál jsem se na ústa, hladil  tělo a ona tichounce postonávala.

Třela si  tváře o moje a tiše se zeptala, „nejsi nějak nemocný, že?“

 „Ne nejsem,“  odvětil jsem a tak začala prosit, že už to nevydrží, jestli bych se nechtěl s ní pomilovat. Červená přitom byla jako rajské jablíčko.

Potvrdil jsem svou ochotu dlouhým polibkem, rozvázal tkaničku kalhotek, odložil je bokem a ruku zasunul do roztouženého klína.

Zavzdychala a roztáhla nohy.

Pomalu jsem líbal tělo, klesal ke  klínu a ruka se mazlila s lasturkou, projížděla štěrbinku, cítila její vlhkost a hebkost.

Když jsem provedl inspekci pahorku, pokryl ho řádně polibky, odstěhoval jsem se mezi nohy a zabořil jsem obličej do lasturky. Krásně voněla, doslova plavala ve vlhkosti a já jazykem lechtal všechna místečka kam mohl dosáhnout.

 Pak jsem se jazykem odstěhoval na hrášek na vrcholu lasturky, mnul jsem ho v ústech, lechtal jazykem a sál do sebe. Dva prostřední prsty jsem zasunul do dírky a rychle masíroval horní stěnu.

Chvíli vzrušením prudce dýchala, pak jsem ucítil jak vchod do dírky se křečovitě stáhl a Eva doslova explodovala ve víru nejvyšší rozkoše. Tělo se zmítalo do oblouku,  bříško se chtělo líbat někde nahoře se sluníčkem, rukama rvala deku pod sebou. Chroptivě, prudce vydechovala, lapala po dechu a celá lasturka se koupala v její vláze.

Vyměnil jsem prsty za dobyvatele a dlouze, pomalu projížděl dírku. Mazlil jsem se s pocitem neskonalého blaha, Eva byla jako milenka parádní.

Přitáhla si mě na sebe, tiskla na ňadra, tiše sténala a já začal prudce a rychle do dírky útočit. Nevydržela a znovu explodovala vzrušením, tiše vykřikovala, zmítala se proti mně a když už se začala uvolňovat, tak jsem se sténáním  skončil já.

 Pomalu, celý udýchán, jsem se skulil vedle ní, líbal vlhké líce a šeptal, že takovou milenku jsem ještě nepoznal.

 Začala vzrušeně líbat a pak se přiznala, že o tomto neměla ani ponětí.

„Manžel nic takového zřejmě nezná,“  konstatovala smutně.

 Leželi jsme vedle sebe, odpočívali po tomto vzrušení, když se za námi ozval hlas.

„Ale mami, já nevěděla, že je tady nudistická pláž.“

Nad námi stála její dcera, zčervenalá a Eva nás hned začala představovat.

„Adam,“  představil jsem se jí a podal ruku.

Vyprskla, „to je dobrý, Eva a Adam v ráji.“

„Mě říkají Jarka,“  s úsměvem a čtveráckým pohledem na moje tělo se představila.

To tady musí být všichni nazí.

„Záleží na tobě,“  řekla Eva.

„Jak si troufáš.“

Jarka se začala pomalu odstrojovat a já uviděl, že na jejích kalhotkách je velká mokrá skvrna. Ta potvůrka musela být tady někde schovaná a sledovat nás, pomyslel jsem si.

 „Nemůže mě někdo namazat, ať se nespálím,“ žadonila.

 Eva se ke mně přitiskla obličejem a zašeptala, „opatrně, prosím tě, je asi ještě pana.“

Udivený jsem se k ní otočil, mrkla na mě a hlasitě řekla, „Adam to umí nádherně, namaže tě,“ a obrátila se k nám zády.

Vzal jsem lahvičku s olejem a začal Jarku pomalu jemně natírat, masírovat její tělíčko, hrát si s  ňadry a pomalu krouživými pohyby klesat rukou do jejího klína.

Na rozdíl od matky, byl její klín pokrytý krásnými zkadeřenými chloupky.

Ležel jsem podél ní, hladil jsem její tělo a jaksi jsem zapomněl na olej.

 Jarce to také nedošlo, vzrušením prudce dýchala a pak tiše zašeptala.

„Dívala jsem se na vás dva.“

„Vím,“  zašeptal jsem jí, „prozradily tě kalhotky.“ 

Zčervenala a přilepila se ústy na moje.

„Chtěla bych to jako máma,“  žadonila.

„Nevím jestli to půjde, bude to po prvé?“ sondoval jsem.

 Přikývla.

„Neboj, neošidím tě, ale poprvé to ještě nebývá tak prudké, tělo si musí navyknout.“

Přitáhla mojí hlavu na ňadra a napolo zasténala, „nevydržím to.“ 

Hladil, líbal a mazlil jsem se s  ňadry, pokoušel růžové hroty, mnul a sál jsem je a pomalu cítil jak tvrdnou.

Jarčin dech začal být přerývaný až najednou přitiskla mojí hlavu mezi ňadra a prudce vydechla. Bříško provedlo jeden velký skok a já se dusil v  objetí.

Dost dlouho to trvalo, než mě uvolnila hlavu a já začal s polibky klouzat do klína. Mazlil jsem se s  chloupky, líbal vnitřní stranu stehýnek a viděl jak se Jarka uvolňuje a sama roztahuje nožky.

Usadil jsem se mezi ně, rukama pozvedl zadeček a zabořil tvář do panenského klína. Voněl téměř jako klín její mámy, byl o poznání vlhčí, menší a jemnější.

Mazlil jsem se s lasturkou, jazykem dráždil okolí dírky a nosem přejížděl místo, kde by mohl být vrchol lasturky.

Posléze jsem se do tohoto bodu přemístil ústy, vzal do úst kousek její řasy a mnul, lechtal jazykem a jemně kousal. Přece jenom, byť nesměle se objevil hrášek, ztvrdlý vzrušením a já cítil, jak se celá lasturka začíná svírat, vlhne, potom Jarka vydechla, vystřelila tělo do oblouku, sevřela nohama hlavu uvězněnou v klínu a začala se kroutit rozkoší.

Počkal jsem, jak se uvolní a pozorně nasadil načínáček na úzkou, panenskou dírku. Ztěžka jsem se tlačil dovnitř a když jsem viděl, že se Jarce tělo napíná bolestí, prudce vnikl dovnitř. Zaúpěla, nohama přitiskla moje tělo do klínu a lapala po dechu.

 Čekal jsem, až se bolest trochu utiší, a mezitím uklízel slzičky z její tváře.

 Otevřela oči, dívala se takovým zamilovaným pohledem a já nevydržel a přisál jsem se na  ústa.

Líbali jsme se, jazyky propletené, vzrušeně dýchali a tak jsem začal pomalu v  dírce klouzat. Přestala s líbáním, upřela svoje kukadla do mojí tváře a s každým přírazem vydechla.

 Ve víru své vášně jsem stále zrychloval a Jarka hlavu zvrácenou se opět ocitla ve víru rozkoše.

Její klín trhaně poskakoval proti dobyvateli, uvnitř bylo tolik mokra až to mlaskalo a já cítil jak na mě přichází konec.

 Vyjel jsem ven z dírky a než jsem tomu mohl zabránit, tak jsem celý obsah vyprázdnil na Jarčino bříško.

Prudce jsme oddychovali a já sklouzl mezi moje dvě milenky.

Eva stále ležela zády k nám, celá se chvěla, prudce vydechovala a na jejím stehně se dělala malá loužička.

Jarka, ještě roztoužená se ke mně tlačila a Eva se najednou k nám obrátila, tvář mokrou od slziček a prý „vy jste mě dali, já to prožívala s vámi, vy potvory.“

A pak se do mě pustily obě dvě, každá z jedné strany a já v životě nikdy nedostal od ženských najednou tolik polibků.

Leželi jsme, holky ke mně přitisknuté na sluníčku. Chvílemi jsme vlítli do vody, dováděli, cákali po sobě až posléze jsme se museli obléci a jít na večeři.

 Po návratu na hotel, Eva zjistila, že její manžílek, který razil heslo, když je to zadarmo, tak se to musí využít, se v baru na pláži skároval jak zákon káže a tak ho musela odvléci na pokoj. Jarka se mnou seděla v restauraci, čekali jsme na Evu a kecali jsme.

Pak se najednou zeptala zpříma, „proč jsi tady sám a máš dvoulůžkový pokoj?“

 „Protože moje bejvalka mě tři dny před odjezdem na dovolenou dala kopačky.Našla si nějakého movitějšího, to víš ajťák pro ni nebyla dobrá partie.“

„Co to je ajťák“ zkoumala.

„Počítače a jejich správa, toť práce má,“ zadeklamoval jsem.

„To děláš v nějakém výzkumáku?“ sondovala a tak jsem jí řekl, že už pátým rokem podnikám a specializuji se na opravy a údržbu.

„No není to nic slavného, někdy se klepu nad vodou, ale nenaříkám si,“ usmál jsem se.

Eva se vrátila za námi, naštvaná na manžílka a tak jsme bez konverzace povečeřeli.

Pak jsem objednal láhev vína, aby holky přišly na lepší myšlenky.

Najednou Jarka vypálila na Evu, „mami já půjdu spát k Adamovi, nechci poslouchat tátovo funění, jak na tebe leze.“

 „Fuj, jak to mluvíš o tatínkovi,“  smutně ji napomenula Eva.

 „A vůbec, souhlasí s tím Adam?“  zeptala se.

Viděl jsem Jarčin prosebný pohled a tak jsem souhlasil.

 „No jo,“  povzdechla si Eva „a já v tom zase lítám, zvlášť po dnešku to bude odporné, no co jsem si vzala, to mám. Ale jen pod jednou podmínkou,“ najednou spustila Eva, „Adam bude tvůj, ale přes den mě ho někdy půjčíš, platí?“

 „No mami?“ udivila se Jarka, „to se mám o Adama s tebou dělit?“

 „No tak nic,“  povzdechla si Eva, „bylo to krásné, ale naposledy, půjdu se obětovat, aspoň dneska z něho smrdí kvalitní kořalka.“

Jarka slzičky v očích, třesoucím hlasem řekla Evě, „tak dobrá, když bude souhlasit, ale jenom přes den, večer je můj.“

Musel jsem se smát, jak si mě ty dvě dělily.

 Dopili jsme a šlo se na pokoje. Jarka se stavila pro svoje věci a za chvíli vklouzla do mého pokoje.

 „Je to zatím dobrý,“  hlásila, „táta chrní a neví o světě, tak snad bude máma spát v klidu.“ „Máte se s mámou rády, že?“  sondoval jsem.

 „Vždycky jsme si spolu o všem popovídaly, až dneska když začala někam tajně mizet, tak jsem ji sledovala.“

 „Tak ty jsi tam byla od počátku?“  zeptal jsem se, přikývla a prý, „víš jaké to byly pro mě muka?“

 Najednou mě objala, přitiskla se jako pijavice a shodila na postel. Stále přitisknutá, třesoucím hláskem šeptala, „tak, teď jsi můj a nikomu, vůbec nikomu tě nedám.“

Opatrně jsem se vymanil z její náruče a doporučil jí, ať si nejprve uloží svoje věci.

 „A potom?“ otázala se šelmovsky.

„Potom ti dám na holou, že dráždíš chlapa.“ 

Uklidila si věci a začala se pomalu přede mnou svlékat. Kroutila se, vystrkovala zadeček, růžovými hroty ňader mě lechtala na obličeji, prostě sváděla dle nejlepších svých představ. Potom se vrhla na moje oblečení a když stáhla slipy, zůstala v údivu nad ztvrdlým klenotem. „Venku takový nebyl,“  udiveně namítla.

 „Ale byl, ale to už jsi se na něj pořádně nedívala,“  zasmál jsem se.

Hladila ho rukou, přitiskla k němu tvář a začínala vzrušeně dýchat.

Jemně jsem ji položil vedle sebe a začal s líbáním. Bylo to pro ni něco nového a oddávala se  krásnému pocitu z líbání celým tělem. Vzdychala, hladila mojí hlavu a když jsem prováděl údržbu ňader vybuchla v extázi.

Rvala mě hlavu, chytala po dechu, svíjela se a z očí se jí draly potůčky slz. Hladil jsem pahorek, mazlil se s chloupky a pomalu klouzal na lasturku, horkou, rozvášněnou, čekající. Mazlil jsem se palcem s  hráškem a dvěma prsty zajel do úzké dírky.

 Představte si, ucítil jsem na horní stěně dírky malý, ztuhlý kousek. Málokdy je tak výrazný a já začal svými prsty tento kousek rychle masírovat.

Neměl jsem to dělat, protože téměř vzápětí Jarka vyletěla svým tělem málem až ke stropu, dusila se, lapala po dechu, prohnutá do oblouku sténala, aby vzápětí mě chytila nohama okolo krku a snažila se strhnout mě na sebe.

Prsty v  dírce byly sevřené jako ve svěráku, zalévalo je horké vlhko a dírka se smršťovala v nárazech extáze.

Celý nažhavený, vymanil jsem se z objetí noh a vtlačil se do úzké dírky.

Jakmile kousek vnikl dovnitř cítil jsem, jakoby jej něco uchopilo a s cukáním vehnalo dovnitř. Jarka ucítila, že jsem do ní vniknul, začala sténat a nohama kopat do mého zadku.

Rychle jsem projížděl dírku, opojen těsností, vlhkostí a sametovým povrchem. Dostali jsme se oba do stavu, kdy jsme cítili pouze pohyby toho druhého, slyšeli jeho dech a cítili jeho vášeň. Prostě, něco jsem už zažil, ale toto bylo i pro mě moc.

Vášní jsem se nemohl ovládat a se sténáním stříkal všechen svůj obsah do dírky.

Jarka ucítila proud výstřiku, sevřela mě nohama a přitiskla se pevně k mému klínu.

Oba v objetí jsme lapali po dechu a pomaloučku uvolňovali.

Skulil jsem se vedle ní, hladil její chvějící se tělíčko a líbal mokré tvářičky.

Vzdychla, „já jsem asi byla v nebi.“

 Natočila se ke mně, objala, vzrušením se ještě třásla a třesoucím hláskem řekla, „teď jsi jenom můj, mám v sobě kus tvého a nikdy se ho nevzdám.“

  Hladil jsem, líbal, šeptal zamilované nesmysly až posléze pomalu usnula. Přikryl jsem ji a ulehl vedle.

 Ráno se Jarka dlouho nemohla probrat a pochopit kde se ocitla. Potom se usmála a objala mě okolo krku, přitiskla se a začalo další kolo líbání.

„Jsi můj, jenom můj,“  vzrušeně šeptala.

„A co se tahle obléci a jít na snídani?“ lákal jsem ji.

 Pomalu, neochotně se zvedla z lůžka, vystrčila svůdný zadeček a snažila se mě dráždit. Když jsem jí odzadu zastrčil prst do dírky, vypískla a zmizela v koupelně.

 V jídelně už seděla Eva s manželem a zvědavě pokukovala, jak z toho Jarka vybruslí.

Ta mazaně dala pusu Evě, pak tátovi a suše mu oznámila, že jsem její kluk a že bude bydlet u mě.

Podíval se na mě, pokýval hlavou a hleděl si svého talíře.

Pojedli jsme, pobral jsem deku, ručník, foťák, velkou Jarčinu kabelu, nakonec i ji a šli jsme na naše místečko.

Kupodivu, byla Jarunka velice zdrženlivá, kromě líbání a tulení  se o nic nepokoušela a mě to nedalo, tak jsem se jí zeptal.

„V posteli je to lepší“ odvětila.

Tak šel jeden den za druhým, Eva si to vynutila ještě jednou, prý na rozloučenou a nastal den odjezdu. Cestou Jarka seděla způsobně vedle mě, pokukovala stále a nevěděla jak  zaonačit, abychom se nemuseli rozloučit. Schválně jsem ji nechal smažit.

Dojeli jsme domů, rozloučil jsem se s Evou, tatínkem, kterému bylo zjevně všechno jedno a zeptal se Jarky, „jdeš domů, nebo se mnou“?

Myslel jsem že mě povalí. Pobral jsem její kufry, mojí kabelu, zavolal taxíka a nechal nás odvést domů.

Dál už to nemělo s Jadranem nic společného, až na občasné kontroly maminky Evy ke značné nelibosti novopečené maminky Jarky.

 

 

J.Robbertos 

www.robbertos.estranky.cz

Autor Robbertos2, 15.02.2016
Přečteno 1653x
Tipy 2
ikonkaKomentáře (0)
ikonkaDoporučit (0x)

Komentáře
Ještě nikdo nekomentoval.
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
© 2004 - 2023 liter.cz v1.6 ⋅ Facebook, Twitter ⋅ Nastavení soukromí