Proč?

Proč?

Anotace: Odcházení

Proč autoři píší a publikují? No asi pro to, aby ventilovali své problémy, nápady a reakce na okolí. To, že píší a publikují je v pořádku, a že nejsou profesionální spisovatelé, vůbec nevadí. Teda jenom někomu. Momentálně ti dva, co si hrají na kritiky (patrně se jim povedlo zkonzumovat hodně exkrementů od Šalamouna) a likvidují začínající autory svým neomaleným přístupem, a stále ty autory nechápou. Vůbec se jim potom nedivím, že na Liter zanevřou a končí.

kritik

Autor banan, 13.09.2019
Přečteno 159x
Tipy 8 ... Tip / Supertip
Poslední tipující: Hanka, Frr, Špáďa, A42, Iva Husárková
ikonka Komentáře (6)
ikonka Komentujících (6)

Komentáře

i kdyby kohosi dílo četl jen jeden člověk a reagoval tak, že dotyčnému to něco dá, má to cenu... odpálit někoho spoustou slov o tom, co je a nemá tak být a něco není a mělo by, je zbytečný... ale pochopit a povzbudit je umění... a tak kašleme na ty rádoby velký kritiky, kteří mají dojem geniality...

14.09.2019 22:56:41 | zelená víla

Mě může naštvat jenom inteligent...! se říkalo a nějaký kritik mě nestojí za povšimnutí, to by musel být někdo! :-D Z takových si dělám legraci a to oni vážně neradi...

13.09.2019 13:06:35 | Lighter

to ovšem pochopí člověk, jehož ego není zduřelé jako hlávka plesnivého zelí a nemá neustále zapotřebí někoho napadat, plísnit, protože píše buď tak, že mu zmiňovaný samozvaný kritik-rozumprd, díky tomu, že vůbec neví, co poezie vlastně obnáší rozumět ani nemůže /je nedovzdělaný a bez sebemenší obrazivosti/..nebo též á priorí silácky bezohledně odsuzuje každý spontánní text napsaný v cenné snaze přiblížit čtenáři meritum svého vlastního problému a zároveň se touto očistnou činností povznést ze své tíživé situace..
PS hlávku plesnivého zelí, jež zove se "nadkritikem"- žel nelze spláchnout do záchodu..neb by jej ucpala a vzápětí přivodila páchnoucí potopu...a tak nezbývá než jí se sebezapřením, trpělivě krájet na nudličky a ty vyhazovat na místech pokud možno na čerstvém povětří,tak aby byly cítit co možná nejméně svou údělnou zamřelostí...***:-(*

13.09.2019 12:17:46 | Frr

Teda začal jsem normálně číst, že to opravdu bude úvaha, a ono zas tohle...
není ti to banáne už trapný?
Ostatně pomoz těm ubohým autorům sám, čti jejich pokusy, mluv s nima, dávej rady a povzbuzuj je - to je ale pro pána moc práce že? Pán radši nadává a žaluje..

13.09.2019 09:37:11 | Karel Koryntka

Jó, Karle, to máš těžký. Já na rozdíl od tebe spoustu těch lidí znám včetně jejich trablů a motivací a naprosto je chápu a jsou mezi nimi tací, kterým je můj život motivací. Je fakt, že na rozdíl od tebe nepublikuji, ale proč vydávat knihy do Levných knih, tam už jich je plno. Pokud chceš být mentorem začínajícím spisovatelům, musíš si založit vlastní server jako to mají v Německu a odborně ty lidi vést.
Já na to nejsem a moje práce u dětí mě tak zaměstnává a motivuje, že i na odpověď tobě jsem si udělal čas jenom díky tomu, než se mi uvaří brambory k obědu.

13.09.2019 12:15:41 | banan

ha Karel!!! přišel nečekán nezahálel chaloupku literskou otočil a co včil? :-((

13.09.2019 09:25:56 | Iva Husárková

© 2004 - 2020 liter.cz v1.4.9 | Facebook, Twitter