Profil autorky Ash

Ash

Ash

Žena, 28 let

Registrace od
02.10.2012 15:53:17
(4013 dnů)

Tvorba celkem (6)
Povídky (6)
--
Hledat dílo

Naposledy aktivní
07.05.2020 18:43:07

Kontakt:
armenher@gmail.com

Tipy obdržené: 12
Tipy rozdané: 4

Komentáře obdržené: 11
Komentáře rozdané: 20
K cizím dílům: 12emoji
Autorka píše o sobě:

"Nesni svůj život, ale žij svůj sen!"

Jsem mladá dívka s duší umělce. Ráda pomohu, mohu-li a ráda poradím, když vím jak. Baví mne téměř vše, na co sáhnu. To proto, že se na všem a na každém snažím najít něco pozitivního. Jsem snílek, ale ne snílek v pravém slova smyslu. Své sny se snažím si plnit, a je pravdou, že se mi to už nejednou opravdu povedlo.

Kdybych měla mluvit o mně a o psaní, pak musím říci, že se mu aktivně věnuji dva roky, když nepočítám mé prvotní pokusy z let, kdy my nebylo více než osm. Mou "doménou" je sci-fi a fantasy, ale nebráním se ani žánrům z "obyčejného" života. Zkrátka píšu to, co mi zrovna, jak říkám, jde pod ruku. Je pro mne těžké napsat něco krátkého, i když i takové věci se u mne najdou, a proto převážnou část mého seznamu: "Co jsem napsala" zabírají, velmi nadneseně řečeno, romány. Tedy lépe, povídky čítající něco kolem třiceti, ne příliš dlouhých, kapitol.

A co já a komentování? Jak už to u mne bývá dobrým zvykem, tak jako na všem, snažím se i na každém z děl najít něco pěkného. Ovšem někdy si dovolím i jakýsi "rejp". Tedy kritiku.. Nechci se honedbat a vychvalovat, že toho o psaní vím hodně, a že bych mohla radit nějak věcně… to ne. Ale myslím, že každá rada je drahá, a třeba se mi zrovna sem tam zadaří a vypíchnu něco, co alespoň malinko pomůže.

to by myslím ke mně mohlo mohlo stačit..

© 2004 - 2023 liter.cz v1.6 ⋅ Facebook, Twitter ⋅ Nastavení soukromí