Profil autora Dramagedon

Dramagedon

Dramagedon

Muž, 28 let

Registrace od
25.06.2014 14:59:23
(3617 dnů)

Tvorba celkem (15)
Romány (5)
Povídky (2)
Scénář (7)
Ostatní próza (1)
--
Hledat dílo

Naposledy aktivní
24.03.2024 23:08:11

Brno

Tipy obdržené: 3
Tipy rozdané:

Komentáře obdržené: 4
Komentáře rozdané: 10
K cizím dílům: 6emoji
Autor píše o sobě:

Ahoj
 
Velice rád poznávám všechny kolegy spisovatele jak začínajících, tak i těch, co mají už tolik věci za sebou. Jelikož patřím zrovna do kategorie těch začátečníků, kteří začínají psát první dílo a chtějí slyšet názory od druhých. Proto jsem z ničeho nic zapadl mezi vás, abych se rád od druhých trochu přiučil, jelikož jsem napsal první dílo (kousek kapitoly je už zveřejněn), tak hodlám pokračovat dál a budu velice rád za každý váš názor. Od června začnu psát nové dílo, až bude hodně rozepsané, tak jak má být, velice ho rád vypustím mezi vás.
 
Co nejradějí čtu a jaký je můj oblíbený spisovatel ?
 
Můj nejoblibenější žánr je převážně fantasy, horor a nějaké to sci-fi.Takže jak jistě napovídá čtu nejradějí romány (moc dlouhé ne, ale do strany 500 klidně), povídky, novely, divadelní hry... no prostě hlavně co je próza, ale občas si přečtu nějaké ty básničky. Nemám sice nějaký seznam mých oblíbených spisovatelů, ale kdo mne poslední dobou bere, tak je ruský spisovatel Dmitry Glukhovsky (Metro 2033, Soumrak).
 
Jaké jsou moje největší záliby ?
 
Kromě současného psaní a čtení mám rád přírodu, hrady, středověk, dějiny (hlavně z Česka) a hraní na kytaru. 
 
Proč jsem se začal věnovat literatuře ?
 
 Abych se vám pravdu přiznal, dřív mne tyhle věci vůbec nebavily, ale jelikož jsem začal chodit na střední školu, kde máme dokonalou češtinářku, začal jsem hodně číst a zároveň jsem si říkal: ,,Proč si nezkusit napsat svou vlastní tvorbu ?'' Tak jsem do toho šel a po roce jsem napsal své první dílo, které dostalo název ''Druhý život''. Momentálně mám připravený námět na moji další tvorbu, která dostala název ''Průvodčí''. Máte se na co těšit.
 
Nějaký můj osobní citát ?
 
,,Prozaici a dramatici nejsou nikdy vážní, jen básníci jsou vždy plní vášní.'' 
 

© 2004 - 2024 liter.cz v1.6.1 ⋅ Facebook, Twitter ⋅ Nastavení soukromí