Profil autorky Dušekteráztroskotává

Dušekteráztroskotává

Dušekteráztroskotává

Žena, 28 let

Registrace od
21.09.2006 16:09:00
(5801 dnů)

Tvorba celkem (99)
Úvahy (9)
Básně (86)
Povídky (2)
Ostatní (1)
Ostatní poezie (1)
--
Hledat dílo

Naposledy aktivní
03.08.2022 02:46:44

Brno
Kontakt:
Fb Maruška Gabra

Tipy obdržené: 181
Tipy rozdané: 56

Komentáře obdržené: 112
Komentáře rozdané: 67
K cizím dílům: 42emoji
Autorka píše o sobě:

Mým heslem je chovat se k druhým, jak chci, aby se oni chovali ke mně. Mám vystudované gymnázium, dva roky vysoké školy v Brně,kterou jsem ze zdravotních důvodů byla nucena ukončit
Narodila jsem se v březnu a jaro opravdu miluji. Přispívám tu básněmi a úvahami od své rané puberty, je to tu takový můj životní vývoj. Něco je trapné, něco dobré, ale lidské a moje.
Mými velmi oblíbenými autory jsou: V. Čerepková,Vít Slíva, Jan Skácel,Vladimír Holan, Jaroslav Vrchlický. Z prózy je to Ota Pavel,ze zahraničních: Orwell, od Styrona Sophiina volba.
Ráda chodím na procházky a miluju jaro,léto a veselý podzim (zima je fuj). Podívám se ráda na zajímavý film, který třeba nehodnotím jako většina kvalitou zpracování, ale myšlenkou. Setkám se ráda s kýmkoliv,kdo o to stojí a je dobrým člověkem. Bez upřímnosti,porozumění a tolerance žádný vztah nelze nazývat přátelstvím. Snažím se přistupovat k lidem tak, jak chci, aby přistupovali oni ke mně. Dnešní doba je dobou neschopnosti komunikovat a absolutní netolerance a vysokých nároků především na druhé.
Vážím si tohoho serveru, je to pro mě místo, kde ze sebe setřepu hněv a bolest a vykouzlí mi to tu usměv v duši.

© 2004 - 2022 liter.cz v1.5.1 ⋅ Facebook, Twitter ⋅ Nastavení soukromí