Věřím v osud a ve znamení, v lásku... Chtěla bych mít v hlavě víc rozumu… už jen proto, aby nezbývalo místo pro ty blbosti, který otravujou a ničí zbytek rozumu, co tam někdy překvapivě zůstává…
19.03.2026.. tak jsem tu zase skoro po 10 letech 🦉🌕
Zhudebněné texty.. AI - SUNO
I jen pro fakturaci a sklady, program pro autoservis, hotelový systém
Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!