Dějiny panoptikum

Dějiny panoptikum

Anotace: Za velku sociální-politickou utopií

 

 Na planetu shlíží velké oko s milióntými výběžky, oběžníky rovnoběžek a geostacionární monstra se vyloupávají z třidéček, krize historie se živí filmovýma dějinama, které v přímém přenostu přenáší film v dějinách skrze zrna korporátních struktur a hibernací kapilár typu IX.

 

 Mezi membránami dominantních druhů a segmenty kvalitní mimozemské výživy, lidské oko se ztratilo v přívalových vlnách nativních hysterií a mrtvých ságách konzumních šlágrů systematické neřesti a skupinové nostalgofilii, pederastři tekutého stříbrného plátna ve zlatém odění relativity.

 

 Prameny poznání setnuté hlubinnou psychologií autosugesce a sakrálních gestikulací unikajících zraku, své opravdové konstrukty: změna: Carl Jung a jeho věž, jediná věž křehčí než jméno života, pilíř Páně.

 

 Amfetaminová vláda globálních změn, tváře plné moru a hororové koaxální řady kabelové stormáže, daktyloskopie v gyroskopii, biologické mechanismy jdoucí za katastrofu, která se vtělila do matematického génia a obsáhla budoucí lidskou představivost.

 

 

 Skupinová archa lídrů se rozhodla vystoupit až do kruhové místnosti, kde se s nadáním vizionářů snažili prodchnout nápady realizačním kvocientem, hořícím pro kondenzované masy futurizovaných elit, jež zapřáhly levitující univerzitu budoucnosti.

 

 

 Sekundární znaky chaosu pohltily námezdní jezdce a antropologické pozůstatky, těch, kdo se nedokáží na svět dívat okem lidského druhu, jsou mimo jeho řečiště, jak ve slovním materiálu tak na periferie kvantového existenta.

 

 V biologické plejádě stolů a čelistí se skládaly podmanivé vzory, zahryzané do koincidentního vaziva na antropocentrické kulturní vazby, křtící se až na dno blahobytu, v tom se obtékavě vidí naše podstata, až se skutečně kulminativní dojde v též aspekt gnosticismu.

 

 Dvojitá exkurze ke kurzům z tunelové hrany reality, kurzor nad hlavou mnohé motivace, dostát okrajové profilace, stát se tím, čím se stávám,

jsem vším, čím mne učiníš, jsem tvorem, kterého tvoříš, masou kontinentů drcených mravenčí šťávou.

 

 Rodové linie filosofické apreciace a nuance základní intuice vestlané v bontomech pro nové století, akce a reakce zachycují stránku migrativních raket a energií, nezničitelných, globalizovaných molekul bez jediného smítka odporu.

 

 Kvantové sady pro zhmotňovatele kulturní temnoty, veškeré hlásné bohatství v kontaminaci vstupních testů neuskutečnitelných myšlenek, vytvářejících rytmus a hlad čísel se dotýká organizace stavů od kterých se vzdaluješ. 

 

  Multikulturalismus duší, sociologové vnadných setkání nad městem plným zpadnutých hvězd, orientální pláště instinktivní naděje.

  Dějiny panoptikum, vyprázdněné vzory lidské nátury, skutečnosti navzdory, kam kánoi vytváří prohluběň,

  komiksový scénárista maluje tužkou digitální holografické moaré, celostránková kresba se mění na celodómické paletoví obrovského horizontu,

  tvar se vidím, psaní pro mne vždycky bolo něco co jsem dělat musel, 

  ....

 

 

Autor Happyyz, 15.09.2015
Přečteno 487x
Tipy 2
Poslední tipující: Aiury
ikonkaKomentáře (2)
ikonkaKomentujících (2)
ikonkaDoporučit (0x)

Komentáře

Úžasná hra se slovy ... Máš osobitý styl psaní a mně se to moc líbí :) A.

18.09.2015 02:48:50 | Aiury

Neni to jen hra, je to vestba. Dekuji za komentar. Moc jsi potesila.:)

20.09.2015 14:29:53 | Happyyz

© 2004 - 2024 liter.cz v1.6.1 ⋅ Facebook, Twitter ⋅ Nastavení soukromí