Jen nevýznamným spestřením života
jen uhnilý kůl od plota
tím jsem pro tebe byla
Jen malou noční můrou
jen jednou ¨hezkou¨ stvůrou
tím jsem pro tebe byla
Jen prachem, co usedá kolem cest
jen špína, kterou si mohl smést
tím jsem pro tebe byla
Dřív to já hloupá nevěděla...
ano,to chce opravdu odvahu a sílu takhle spontáně psát o své osobě Gigi.víš já myslím,že tak zlý to zas nebude,kouzlo osobnosti je v každém z nás aspoń maličko a Ty ho ze sebe přímo vypisuješ,a toho si nemůže někdo nevšímat .-)a jestli si toho opravdu nevšímal,tak příště radím kluka,co dobře vidí
27.09.2010 02:27:00 | Vanilková Ninja
Krásná výpověď, jsi silná žena, protožes dokázala o tom napsat tak spontálně a s upřimností.
09.09.2010 22:10:00 | carodejka
Krásné verše, určitě se najde někdo jiný, kdo ti ze života udělá ráj a bude si tě vážit nejen jako ženy, ale i člověka a přítele.
08.09.2010 13:55:00 | hypertenze
Och,tohle mě moc potěšilo!V poslední době to nejlepší,co jsem četla!!!
07.09.2010 01:41:00 | susana načeva
Beruško, láska je někdy slepá, ale nesmutni, sluníčko, však Tvé paprsky znovu pookřejí a s novým poznáním zas láskou sebe i druhého zahřejí. ST! za upřímnost. Čas odnese si špínu a ten prach, budeš znovu čistá a myšlenky Tvé jasnější, budeš, zlatíčko, chytřejší. Nenech se trápit, netrap se.
02.09.2010 07:20:00 | NikitaNikaT.
Tedy to snad né.Člověk by měl být v citech opatrný-no,od breptacího Culíka to tedy sedí,sám je truhlajs:)).St Giginko a kytičku z culíčku pro Tebe,ať srdíčko tolik nezebe.*->
02.09.2010 06:10:00 | CULIKATÁ