Anotace: Všetkým vám, táto báseň je pre vás...dúfam že sa bude páčiť:-)
Moje myšlienky
potrebú vyjsť von
Moje srdce chce
ukázať, kto vlastne som
Keď je hrozný deň
a ja len sedím a hľadím pred seba
Keď je všetko nanič
a zrazu sa vytratila života nádhera
Keď v mojom svete sú len samé hádky
Prečo to vlastne robíme? Veď život je taký krátky...
Stačí jeden váš komentár, jeden tip
a ja začínam znovu žiť...
Viem, že moje diela nie sú dobré...
také amatérsky výtvory,
no ja dúfam, že moja chuť do života
sa mi aj vďaka vám obnoví...
13.02.2009 17:58:00 Mišiačik
ďakuji za podporu...ked som si precitala vľwrkt tie vaše komentáre...hrozne ste ma potesili a dojali-)
13.02.2009 10:49:00 uživatel smazán
Taky bych tě rád povzbudil - ač je život relativně krátký a často těžký, každý tvůj úsměv a milý verš se počítá. Takže ti patří náš dík :) a jen se svými komentáři snažíme, abys to věděla.
Neboj se těžkých chvil a buď dál sluníčkem. Možná ti za to život přichystá příjemné překvapení, až to budeš nejméně čekat.
Vše má smysl. Jednou prozříme a všechno pochopíme a bude nám líp. Do té doby musíme hrát svou tragikomickou roli na jevišti života co nejlíp =)). A máme jeden druhého, i když se nevidíme, a tenhle modrý oceán vnitřní útěchy.
A pak - bojem s nepohodou sílíme. Měli bychom mít rádi i své problémy - nedovolí, aby se z nás stali otylí konzumní znuděnci :)).
Měj se hezky, Myšičko =).
13.02.2009 01:12:00 carodejka
Neboj se zivota ma mlada pritelkyne, jdi dal a s usmevem, jsi mlada a zdrava , plna zivota tak preji hiodne stesti.
12.02.2009 22:25:00 Psavec
Koukni, já jsem taky amatér a navíc starý dědek, ale chuti do života mám pořád dost.
12.02.2009 21:16:00 Terulienka
xD tak ako vidim,precitala si si prave tu nejlepsiu basnicku xD
asi rok staru
12.02.2009 20:44:00 Terulienka
dakujeme :) je to krasne,tip a komentar kazdeho potesi,ale ja mam v poslednej dobe pocit,ze nic dobre nenapisem :(
12.02.2009 20:32:00 Mišiačik
moc pekne všetkým vám ďakujem...za podporu:-) veľa to pre mňa znamená...
12.02.2009 20:23:00 Paulín
Máš pěkné básničky, tak se netrap, jestli jsou
dobré, nebo ne.
Komentáře Ti řeknou jasně
píšeš krásně.
Piš dál, rádi Tě čteme.
12.02.2009 17:29:00 Lilly Lightová
A hned tu jeden tip máš :) Tvá díla jsou dobrá! Z tohohle nemusíš mít vůbec obavy. I tato báseň byla pěkná.