.....

.....

Anotace: ...

.


Představil jsem si tě jak hrabeš listí. jak kolem padají další listy.


proč nikoho nezajímá jaký byl den k narození? zda-li svítilo slunce..
Autor Favi, 18.10.2013
Přečteno 499x
Tipy 12
Poslední tipující: lucie.Tee, maryshka, Haviko, nebech, Lacosta1, maliska, Matty09
ikonkaKomentáře (51)
ikonkaKomentujících (3)
ikonkaDoporučit (0x)

Komentáře

Padání listí mám ráda, ač z jeho úklidu jiné by možná boleli záda, já ráda ho uklidím a čerpám z podzimní přírody sílu přežít zimní sníh.

19.10.2013 13:15:57 | Haviko

Hej ! to jsou luhačovice, na tvé fotce?:)

19.10.2013 13:19:47 | Favi

Ano to jsou Luhačovice zima tuším leden 2006, proč.?

19.10.2013 13:50:27 | Haviko

no tak... bylo by fajn, tu mít někoho poblíž...:) připadám si tu jak kometa:)

19.10.2013 15:35:53 | Favi

Kometa, kdysi mě jeden můj pedagog na SOŠ (studovala jsem knihovnické a informační služby, ovšem předem přiznávám, že jsem ke studiu nastoupila ve svých již 20 letech, to pro doplnění informace, aby jste si třeba nemyslel něco špatného i o mně a něm.)tvrdíval, že jsem možná anděl, kterého Bůh s určitým záměrem poslal na zem. Hvězdy a pozorování oblohy v noci mě baví dodnes. Jinak jsem ze Středních Čech. Snad mohu prozradit ještě své křestní jméno Anna. Mimochodem Luhačovice na podzim jsou moc krásné, tak si to tam užijte. ;-)

19.10.2013 15:42:46 | Haviko

:D jak jinak...:D komety umírají daleko ve vesmíru osamoceny:D

19.10.2013 15:47:30 | Favi

Ano, smrt komet je ve vesmíru. Perseidy také umírají daleko od Země. Jen bohužel dodnes nevím, jak zemře dívka, co prý je "anděl bez křídel a svatozáře", pokud je to pravda, tak je moc dobře, že jeden muž je alespoň výborný kamarád a já splatila daň za hříchy nás obou. ;-) ;-)

19.10.2013 15:51:47 | Haviko

takové dívky umírají osamoceny... a většinou ani neví, že takové jsou...

19.10.2013 15:56:25 | Favi

Já vím, jaká jsem, velmi dobře si to uvědomuji, s přibývajícími léty, každým dnem i hodinou. Ono je těžké milovat někoho, koho z hlediska jeho práce člověk nesmí. Já osobně jsem se často musela bránit zlým řečem lidí, které jsem kolikrát znala třeba jen od vidění. Myslím, že ženy, co nemohou mít děti, vždy omřou o samotě. ;-) ;-) ;-)

19.10.2013 15:59:01 | Haviko

tak to je mi líto. bůh má v tomle nastavení hodnot, tužeb a zákazů, dost zvrácený smysl pro humor...

PS: na druhou stranu, člověk si nemusí lámat hlavu s antikoncepcí... :D

ne, promin... ale sranda musí byt, i kdyby tatu věšali...)

19.10.2013 16:03:25 | Favi

Šak jasně, že sranda být musí, antikoncepci řešit nemusím, tak snad o to je pevnější má zásada, že nelezu téměř žádnému muži do lože.
Bo okolí umí řešit, třeba to s kým jsem kdysi v Luha šla do čajovny, pro mě jen kamarád, já pro něj vrba, slečna co umí mlčet.
Mlčící ženy muže sice mohou děsit, na druhou stranu umí skrýt svou bolest a neobtěžovat třeba kolektiv někdejšího studijního ročníku. ;-)
U nás ve středních Čechách hold říkám mlíko, sejra, rejže, přestože to je regionální mluva, těchto výrazů jsem se nezbavila ani za studií. ;-);-);-)

19.10.2013 16:30:52 | Haviko

mlčící ženy často dokáží udržet tajemství i před svým mužem, když na to příjde :) neměla by ses zabývat tolik minulostí. minulost je k ničemu, jen k trápení.. soustřeď se na budoucnost a hlavně na přítomnost a vlez třeba někomu do lože.. třeba mně, mám rád mlčící ženy...:D sranda:D
vařím, piju víno, ukusuju balkán s rajčetem.. sem tam mrknu na maso. jsem v podstatě snob :D co děláš ty?:)

19.10.2013 16:55:25 | Favi

Co já asi tak dělám, už dávno neřeším minulost, protože kdo by bolest brousit znovu v srdci si chtěl. Manželka já ničí netoužím být, umřít mohu i jako alečna nikoli paní. Nejsem vegetariánka, ale už si v jídle pečlivě vybírám a sedí mi suchý žitný chléb stejně jako vyjimečně kvalitní domácí mnou upečená italská pizza z kvalitních surovin. A pozvánka do Tvého lože, usmívám se, ani nevíš, kdo já v reálu jsem, třebaže pokud jsi se v letech září 2005 - září 2008 (poté jsem přerušila studium, a dostudovala v Táboře)pozorně po Luha díval mohl jsi mě někde zahlédnout koutkem svého oka. Až si tuto debatu pod Tvou básní přečtou jiní uživatele tohoto serveru, tak se možná zděsí. ;-) ;-) ;-) Post Scriptum: Nikdy nejím krupicovou kaši. :-):-):-)

19.10.2013 17:09:03 | Haviko

jsou zvyklí..:) no..možná jsem tě někde viděl. možná ty mě. možná jsem na tebe ve čtyři ráno pokřikoval, že jsem se do tebe zamiloval, když mě tlačili do taxiku... ale to asi ne.. takhle to nefunguje.. ono to nefunguje vůbec... biologické hodiny jsou nemilosrdné, začínám to pociťovat :) měla by sis najít chlapa a adoptovat tři hyperaktivní děti.. zase by ti narostly křídla... přemýšlej o tom :) ber to tak, že v nejhorším, ti zůstanou na krku, až chlap rozhodí vlas a prchne na harleji s nějakou sedmnáctkou :D

19.10.2013 17:29:16 | Favi

:-) :-) :-) Asi takto, já mám cizí děti ráda, ale tři tedy opravdu nepotřebuji, jako dobrovolnice se jim domu věnovat i zadarmo, adoptovat je nechci, život s potomky je stejný jako se zvířaty. ("Fabulovat jsem větou o nemožnosti mít potomka mohla kdysi, protože to bylo zaklínadlo, ale ne pravda, nemusíš mě tedy nijak litovat." Nejsem nijak jak to vyjádřit nepotřebuji sex denně. ;-) )A pokud muž jezdí na motorce, mně se to líbí, jako koníček dobrý, pokud nenutí k tomu i partnerku, ale motorkáři nejspíše vyberou si motorkářku. ((Mně biologické hodiny hold netlučou, asi je mám rozbité, nebo v nich jen došla baterka. Těžko říct.)) Mě znalo sice v Luha poměrně dost lidí, ale to byli Ti (hlavně ti mužského pohlaví, protože ženský kolektiv a tzv. "slepičení" nemusím, které jsem si pustila do svého života), obvykle studovali/učil na škole, pro každého z nich jsem byla kamarádka, bo jinak to nešlo. Ve čtyři ráno jsem se ve třeťáku pravidelně samovolně budila, takže jsem se někdy šla projít nebo si v loži četla, udělala si čaj a chleba s medem k snídani, nachystala si materiály do školy na daný den do báglu a mezi prvními studenty vůbec dorazila do školy, aby jsem si po rána vyřídila soukromé e-maily, přečetla nějaký moudrý citát, koukla na liter. Pak už jsem se pilně učila pod dohledem všech našich pedagožek i pedagogů. ;-);-) ;-)

19.10.2013 17:37:03 | Haviko

to není o chlapech a ženských... víš tolikrát jsem tohle slyšel? většina žen, které jsem poznal se raději přátelilo s kluky... víš jak blbě mi to zní?:) každý by se balil s klukama a nikdo s holkama:D to není o tom. to je o tom, jaké lidi si kolem sebe vybíráme. mezi mužem a ženou je pořád nějaké sexuální napětí. takže já nevěřím na takové přátelství. bohužel. na druhou stranu, některé věci žena s ženou a muž s mužem prožít nemohou ... samozřejmě až na čtyři procenta, že...detail. takhle to vidím já. a často milně :) pokud ti nebijí hodiny, tím líp. takže vlastně je všechno ok?

19.10.2013 17:47:02 | Favi

Asi takto nejsem z oněch čtyr procent. Pro mě momentálně OK. A sexuální pnutí je fajn, ovšem pokud trvá 2 školní roky, tak je jasné proč jsem raději v době svého studia třetího ročníku okolí tvrdila, že mám přítele se stejným křestním jménem, jako má náš tehdejší pan třídní a pokud jsem se šla odpoledne projít, tak jsem vyjimečně šla sice i okolo jeho domu, ale nic jsem tím nemyslela, jednoduše bylo vhodné a přípustné být jeho kamarádkou v mých letech, ale nesměla jsem být nic více, to jsme si oba velmi dobře uvědomovali, přestože si o tom okolí myslelo jiné věci.

19.10.2013 18:08:20 | Haviko

hm... co ti mám na to říct? :D řekl bych ti něco ze svého života, aby si zapoměla na běžné strasti lásky... nebo spíš na zamilované studentky a nadržené profesory, ale si na to ještě mladá :D nechceš mi říct spíš něco, co neznám? nevíš jak se dělají pikantule tak, aby chutnaly jak v bludičce?:D

PS: kdyby tě skutečně miloval, utekl by s tebou na nějaký ostrov do tichomoří, kde můžeš dělat cokoli. i milovat. ale... udělal to? udělala bys to? to je otázka pro tebe, i pro něj :D

19.10.2013 18:21:45 | Favi

Neutekl by ani jeden z nás, líbí se nám krajina České republiky, ono nešlo o to, že on by byl "nadržený", ani já nebyla "typická studentka" vzhledem k věku. Zůstali jsme kamarádi a já si myslím, že to je vzácnější než sex. S. S pikantulemi Ti neporadím, kromě krupicové kaše nejím ještě balkán, to už raději mozarellu, ale pokud umíš vařit a vaříš často, tak si poradíš.
Třeba podle tohoto receptu. Mimochodem jsem také skromný člověk, co k narozeninám raději dostane na papíře psané vyznání než šperky. ;-) ;-) ;-)
http://recepty.vareni.cz/pikantule/

19.10.2013 18:31:56 | Haviko

no... neřekl bych, že si skromný člověk ...:) darovat jen takový dar, umí málokdo :) PS: a neposílej mi recepty! já to podle nich dělám, a nejde mi to :D a štve mě to :D potřebuju šikovnou kuchařku :D tenhle singles život mě už nebaví :D otevírám druhou flašku svatovavřineckého...kdybych mluvil nesrozumitelně, omluv mě :P

19.10.2013 18:51:17 | Favi

A já přesto nežiji v paláci, singles život ani mě nebaví a domnívám se, tedy alespoň podle tvrzení svých kamarádů, že si v kuchyni umím poradit, šak ona už Ti nějaká slečna ráda uvaří, pokud bude ona tebe a Ty ji milovat. Snad se nakonec s vařením popereš i dnes. A přeji dobrou chuť k pití vína, přestože já piji alkohol zcela vyjimečně, jednu sklenku snesu i já. ;-) ;-) ;-)

19.10.2013 18:55:11 | Haviko

já taky nežiji v paláci:) a když se pořežu, teče mi krev.. a právě jsem se popálil, když sem kvůli tebe spálil zapékané těstoviny :D

19.10.2013 19:00:29 | Favi

Tak to mě mrzí, na dálku Ti bolest z popálení bohužel nezaplaším, mrzí mě i spálené těstoviny, asi bych se ti měla nějak odčinit, že???
I mně teče krev skupiny 0, když se pořežu.

19.10.2013 19:03:57 | Haviko

bohužel, nemůžu ti dát svou... mou krev může dostat jen dárce s ab+ ... ale mohl bych ti třeba zastavit krvácení... to bych mohl ...

19.10.2013 19:07:18 | Favi

Jasně já mám Rh faktor také plusový. Myslela jsem tu krevní skupinu jako pro doplnění, jasně že i má krev je červená. Nejsem žádná šlechtična, aby byla modrá. Hold obyčejná holka, s obyčejným životem, a snad i trošku literárním talentem. ;-)

19.10.2013 19:34:01 | Haviko

tak to každopádně :D stejně mě v životě braly spíš hospodyňky, než šlechtičny :D

19.10.2013 19:47:37 | Favi

To jsi asi jeden z mála. Obvykle slečny, co v létě leckdy chodí po trávě bosé, na podzim sbírají šípky, v zimě obtočí svůj krk šálou, a na jaře kochají se přírodou, jsou pro muže obyčejné a nezajímavé. Někdy mám pocit, že všem v dnešní době jde jen o "prachy", když se nerada za nimi honím, tak jsem asi "divná". ;-) ;-) ;-)

19.10.2013 20:08:46 | Haviko

připadám ti jako "všichni" ? je pravda, že bych se tomu nebránil. je to snazší.. to tak prostě je.. ale nehaž všechny chlapy do stejnéh pytle... muži rádi to a nebo ono... já to taky nedělám... i když představa hospodyňek s princeznami v jednom pytli je zajímavá :D

19.10.2013 20:13:10 | Favi

Nepřipadáš mně jako ostatní, připadáš mi zcela vyjimečný. A stejně jako se liší roční období, liší se i měsíce. I ženy jsou různé, každá je individualitou. Neházím lidi do jednoho pytle a už vůbec ne muže. Jen nerada škatulkuji osoby, které neznám osobně. A hospodyňka s princeznou v jednom pytle je samozřejmě nadsázka. ;-) ;-) ;-)

19.10.2013 20:23:10 | Haviko

samozřejmě:) ostatně nikdy nevíš, co přinese nový vítr..:)

19.10.2013 20:24:58 | Favi

Jistě, já mám vítr ráda, už pro jeho svěžest, když se mi honí ve vlasech, které mám jen po ramena (momentálně)...

19.10.2013 20:26:44 | Haviko

chci je vidět:)

19.10.2013 20:41:04 | Favi

To myslíš vážně? Poslyš já vše jsem psala jenom Tobě a myslela to vážně. Každý muž má jinou představu o ideálu ženské krásy...

19.10.2013 21:20:52 | Haviko

přesně nechápu co mi chceš tímto říct :) "já" říkám "chci je vidět" ... není tam nikdo jinej :)

19.10.2013 21:22:36 | Favi

Dotaz měl správně znít: Proč chceš vidět mé vlasy?

19.10.2013 21:43:45 | Haviko

to je jako ptát se.. proč mám rád déšť?:)

19.10.2013 21:45:54 | Favi

Já mám také ráda déšť, dokonce ani za bouřky se nebojím. Zkusím tedy jinou formulaci otázky: Co by jsi měl z toho, že by jsi věděl a viděl, jaký mám účes?
:-) :-) :-)

19.10.2013 21:54:26 | Haviko

zkusím odpovědět jinak... co z toho vědět jak vypadá déšť, když necítíš jeho kapky, stékající po tváři...

19.10.2013 22:13:44 | Favi

Už asi rozumím. Společně se projít deštěm v Luha či jinde? Tak nějak jsi to původně myslel?

19.10.2013 22:18:45 | Haviko

původně tu byli dinosauři :) chápeš to?:) neřešili kde půjdou, nebo jestli spolu chodí. prostě spolu chodili... zní to divně. když nad tím člověk trochu přemýšlí..."chodit spolu" co to znamená? změní se něco, když spolu lidé chodí? (let me in)

19.10.2013 22:24:00 | Favi

Změní i nezmění, vždy záleží na těch dvou lidech. I dinosauři se lišili a dělili na býložravé, masožravě a všežravé. Někteří dinosauři měli i křídla. Ono je také chodit/ sedět/ ležet spolu (třeba jen na piknikové dece) a ležet vedle sebe, ale to už klouži do lingvistických kliček. Keep smile, do not worry, be happy, please. :-)

19.10.2013 22:27:58 | Haviko

tak ted si mě poprvé rozesmála :) tím sedět spolu, ležet spolu :) podcenil jsem tě...:) tak rád se směju, ale často nemám proč :) jsi milá :)

19.10.2013 22:31:34 | Favi

Také se ráda směji a usmívám, protože i když dělají se ze smíchu vrásky okolo očí (v mém případě za skly brýlí) i okolo úst, tyto vrásky ze smíchu se mně na mé tváři líbí. Brel má krásné písně, jen škoda že neovládám francoužštinu. Milá můžu být a ráda jsem, pokud to kdokoli ocení. V čem jsi mě podcenil???

19.10.2013 22:44:05 | Haviko

v tom, že jsem nevěřil že mě rozesměješ... mýlil jsem se...:) ale to, že to neumíš francouzky, mě trochu mrzí :)

19.10.2013 23:05:43 | Favi

Neměla jsem během svého života a studií nikdy možnost francouzský jazyk vůbec studovat, což neznamená, že bych nebyla ochotná se začít učit, pokud by mě měl, kdo předávat své znalosti. Nejlépe ovládám angličtinu, základy z němčiny ovládám, ale italštinu, španělštinu ani francoužštinu jsem se hold nikdy neučila, ale to se může změnit. Vím, že Francozky jsou krásné, na druhou stranu já už kdysi na jaře 2000 v Paříži byla, je to krásné město, ale jako náhradnice za babičku jsem musela být spíše pečovatelkou dědovi, komunikovala jsem v angličtině, přemlouvala k odpojení se od skupiny a jen díky tomu jsme jeli jako jediní metrem dlouhou trasu. Uznávám, že jsme tenkrát bydleli v malém čistém hotýlku v uličce, co vede od pověstného "nevěstince" s mlýnem. Post Scriptum: Nezáleží na místech a cizojazyčních schopnostech úplně pokaždé. I snaha se cení, co myslíš???

19.10.2013 23:16:02 | Haviko

samozřejmě :) myslím, že si úplně nepochopila tu mou rýpavou větu :D ale to nevadí, i snaha se cení :) ty budeš bojovnice, že?:)

19.10.2013 23:20:31 | Favi

Jsem spíše pacifistka než bojovnice. A francouzsky líbat ve svých 28 letech, umím. Pokud jsi to s tou francoužštinou myslel takto. Anička ;-)

20.10.2013 00:20:00 | Haviko

nemyslel.. ale už je ráno :)
měj se, David:)

20.10.2013 08:46:42 | Favi

Dávno již je ráno. Měj se OK, Davide.

20.10.2013 09:03:17 | Haviko

Podstatná to informace!

19.10.2013 00:24:24 | Matty09

Třeba někomu k jeho narození slunce svítilo, jiným padal v ten den sníh, dalším pršelo, někteří se narodí v noci, jiný dopoledne. Já se narodila ve 13:40. ;-) ;-) ;-)

19.10.2013 21:56:06 | Haviko

© 2004 - 2021 liter.cz v1.4.12 | Facebook, Twitter