Anotace: Doufám, že i po tomto dílku si budeme o mě myslet, že jsem milý a něžný klučina :-)
Objevil jsem tvůj
ostrůvek
Nebyl jsem první
(To Kolumbus taky ne)
Cítím sladkost
borůvek
Ty nejsou lesní
(Žiletka na souhlas pokyne)
Objevil jsem...
Cože to?!
Mléčné žlázy??
Každopádně sebou
tak roztomile
hází
Obracím list...
Nemyslete si o mě
že jsem nějakej kanál
Ale co myslíte
že jsem objevil teď?
Jsem si všimla, jak krásně máš sladěný obleček s kočárkem...je vidět, že jsi citlivý strýček, kterého si malý Antony plně zaslouží...pěstuješ u něho umělecké cítění...jsi skvělýýý :-)))
10.08.2006 20:52:00 | no
někdy je lépe nevěřit vlastním očím, že ... :o)
a Honzo, máš na profilu fakt vtipný komentář, dokonce i s kapkou moudra... a ten u fotky je zvláště vydařený :o)
10.08.2006 19:47:00 | Jasmína zatoulaná z hvězd
Teda šmudlo! Tys to zase zmastil :-(((
a takhle, jo? No to teda nevím...se nedivím, že mamuška musí chodit s plínou na hlavě, když tě bere do parku...ach jo, to je chudák, ta paní...teda obě...i ta co jsi ji prznil ! :-)
10.08.2006 18:36:00 | no
Jahudkka, to ti tak věřím, jsi si tady smlsla u Smudli a jmenuje se Honza a je na Lidé CZ, ty jsi singl a pro všechnu srandu..
10.08.2006 17:17:00 | Jarky
Všem důstojným ženám - omlouvám se. Dokážu si dělat srandu ze všeho a nemám s tím problém, takže u tohodle jsem se prostě řechtal. Jsem strašnej. Ale tomu nevěřte.
10.08.2006 17:17:00 | smudlinek
Mě to taky znepokojilo, ač nejsem důstojná žena jako má oblíbená Jarka, ale au...
Prasáku! :OD
10.08.2006 17:14:00 | Jahudkka
jako legrace dobré, ale jako důstojnou ženu mě to pohoršilo a znepokojilo...
10.08.2006 17:07:00 | Jarky