úniky potřeb

úniky potřeb

Anotace: věnováno h&m

 



platební inkontinence některých jedinců
morálka s každým
cizím slovem vadne
ve váze tužeb
potřeby se tenčí
a tanec s prioritou
začíná

to bylo slibů

že cinkot měšců (protká den)

a hříchy staré
nové plody zrodí

oči se v očích shlédnou
podání rukou
jen
a dotek jemný osvobodí

dovol mi věřit na místa tichá
kde naději se staví trůn

prominout těm
co bez víry se chvějí

z pramenů
vzešli
k nebesům ..

květina nedbá
roste nahá
pod sluncem z prachu zrozená
voda jí v dobách hojnosti živí
stejně tak v smutku
krůpěj dá

 

 


do hlíny vsákne budoucích pár květů…….

 

Autor poeta, 02.03.2013
Přečteno 574x
Tipy 11
ikonkaKomentáře (6)
ikonkaKomentujících (3)
ikonkaDoporučit (0x)

Komentáře

03.03.2013 12:43:09   uživatel smazán

Hele poeto ještě jsem se vrátila ..no vím pozdě ale přece. :-)Chci jen říct že ten začátek je perfektně podaný ta platební inkontinence a dál parádně napsané !!!

líbí

03.03.2013 13:25:42   poeta

Zcela výjimečně jsem věděl o čem píšu. :)
a dík že jsi ke mě slétla :)

líbí

03.03.2013 13:40:39   uživatel smazán

hele mám poruchu na své lodi i dokonalá technika někdy selže,takže trčím na vaši zemi a zatím dobrý nemá depky ..zatím jsem z toho venku.Tak jsem k tobě zašla na návštěvu ale nejsi moc dobrej hostitel..člověku víš jak po takovým vesmír letu vyhládne i vesmířance a mám žízeń jak zavalenej horník.A tady jak vymeteno..ani voda chléb na uvítanou,jsi mě zklamal..musím si vzít vlastní zdroj:-DD to je to už fakt tak špatný na tý vaší planetě že nemáte co pít a jíst :-)

líbí

03.03.2013 14:14:29   poeta

Je mi moc líto, že tě nikdo nepřivítal chlebem a solí ale poslední dobou jde všechna sklizeň na výrobu rostlinných paliv. A sůl ta se sype na zem aby neklouzalo..jen pár vyvolených má přístup k těmto hodnotám.. Ale jako palivo bych doporučil koncentrovanou závist a zlobu, té se u nás daří a zraje a plodí v každém ročním období..
a k tomu žízni..někde tu mám kofolu, tak chytej........:))

líbí

03.03.2013 12:25:55   hanele m.

konečně zas jedno dílko kerýmu rozumím.. a moc se mi líbí

líbí

03.03.2013 13:26:49   poeta

Poděkování na mé straně kurtu :)

líbí
© 2004 - 2026 liter.cz v2.5.6 ⋅ Facebook ⋅ Threads ⋅ X ⋅ Nastavení soukromí ⋅ Osobní údaje ⋅ Provozovatel