jJe to možný?

jJe to možný?

Anotace: Zrovna dneska jsem přemýšlela o všem možným.Hlavně o tom,co jsem za blba.Abyste rozuměli,sedím si v ...

Zrovna dneska jsem přemýšlela o všem možným.Hlavně o tom,co jsem za blba.Abyste rozuměli,sedím si v kuchyni a najednou se mě zdá,že vidím oko.Mrká na mě.Chvilku pobaveně pak vylekaně.Je veliký,vykulený,celý černý a pak červený.Jednou je v něm vidět nějaký roští a pak voda.
No co to je?! Zdá se mě to,nebo je tady v kuchyni se mnou oko ,co si jen tak poletuje?Zavolám na kluky-to jsou moji psi- Pinďa a Ošklivej a jdu je vyvenčit.Snad s náma nepůjde i ta věc.Jak bych asi venku lidem vysvětlovala,že kolem mě krouží cosi divnýho.
Paráda,nikdo si neukazuje a ani nešeptá když je pozdravím a já ho taky nikde nevidím.Takže v pohodě.Pochválím ještě kluky,že udělaly takový pěkný hromádky po granulkách ,že ani pytlík nestačí a jdu spokojeně domů.
Překvapení.Hned za dveřma na mě čekalo.Tvářilo se sveřepě a mrkalo jak zběsilý.Prosím,když tady chceš s náma být ,tak lednička je tady a sporák tam.Jen ti to asi nebude nic moc platný,nebyla jsem nakupovat.Já jdu spát,ráno vstávám do práce.
Hned po probuzení se zase ukáže a poletuje takovou rychlostí,že nestačím vnímat kde se zrovna schovává.Pěkný nadělení.Snad v práci vysvětlím,že mám takovýho divnýho kamaráda.
Ale kupodivu ani tam se mnou nejde.Asi mu práce smrdí.Taky fajn,aspoň si odpočinu od toho jeho šmírování.
Jen se trošku bojím jít domů,protože kdo ví ,co tam stihlo udělat za nepořádek.
V tom zazvoní telefon.Volá mě kolega a já zjišťuju pár věcí-Ujel mě vlak do práce.V jedné ruce držím zrcátko a v druhé tužku na linky.To oko bylo moje,roští řasy nebo obočí a voda slzy ,jak mě tekly z toho zírání s otevřenou hubou na sebe do zrcátka.
Něco visí ve vzduchu a smrdí to.Nasaju vzduch a kouknu na Pinďu.Snad to byl on .Pro jistotu ale utíkám na záchod.Co kdyby....Tak tohle je v pohodě.
V kuchyni si vařím kafe a tvářím se jak bojovnice.No,spíš jako krava,protože si nepřejte vidět a hlavně slyšet ten hysterák,co jsem v zápětí předvedla.I ti nejslavnější herci by čučeli a svoje herecký umění pověsili na hřebík
No uznejte,jsem blb nebo ne.Jedno zaspání do práce a já z toho nadělám.
Autor život je pes, 23.03.2018
Přečteno 243x
Tipy 4 ... Tip / Supertip
Poslední tipující: 729, Frr, Eru Alonnar
ikonka Komentáře (1)
ikonka Komentujících (1)

Komentáře

Pěkné,pobavilo, ještě štěstí že poslední řádek byl
já z toho nadělám a ne něco jiného;-)

18.04.2018 23:08:19 | Eru Alonnarreagovat

© 2004 - 2020 liter.cz v1.4.6 | Facebook, Twitter