Trochu světla pro pošetilce

Trochu světla pro pošetilce

Anotace: Dámy a pánové, račte přijít blíže a koukejte výše.


Dobře.

Rovnou ze začátku říkám, že piju „flat white“, chodím na výstavy, nosím svetry, čtu knihy, mám starého favorita a bydlím v Holešovicích. To já jen tak na okraj, kdybyste mě chtěli náhodou škatulkovat. Nechci jít proti proudu ani proti davu, jen se snažím říct, co mě sere.

Minulý rok se stalo spoustu věcí, které u mě vyvolaly negativní emoce, ale ta nejšílenější nás čeká hnedle první den Nového roku. Praha každoročně neumí investovat peníze do lepšího projektu než do úžasného, všemi obdivovaného novoročního ohňostroje.

Je dost možné, že jsem jediný člověk, kterému vadí těchto megalomanských 11 minut, protože lidem se líbí různý blbosti. A pokud zvládají koukat na TV Barrandov nebo na pořad Tvoje tvář má známý hlas, s úžasem si asi užijí těchto pár minut.

Snažím se říct, že doufám, že tenhle tyjátr bude mít jednou derniéru a peníze se začnou lépe využívat.

Ocením to já i naše Jessinka, která ze všeho nejvíce miluje běhaní po letenských sadech.

Nabízí se otázka, kde jsou „lepšolidi“, kteří vládnou Praze? Tito „kavárenští superhrdinové“ by to přece nedovolili.

No nic.

Jdu na polévku s cizrnou do Bistra 8.

Docela by se mi líbilo, kdyby tu zítřejší akci moderoval Jaromír Soukup.

Myslím, že by to bylo naprosto boží.

Vidíme se.

Autor Walter Hank Morgan, 31.12.2018
Přečteno 271x
Tipy 1 ... Tip / Supertip
Poslední tipující: Lighter
ikonka Komentáře (2)
ikonka Komentujících (2)

Komentáře

Já se přiznám, že taky nemám rád ohňostroje, pěkná barevná světýlka, ale nevím, co víc bych na něčem tak povrchním měl oceňovat. Ale davy to maj rády, s tím nic nenaděláš. Politici lepšolidi rádi davům dělají radost a neplatí to ze svého. Ideální situace pro úspěšný popul(ar)ismus, ne? :-))

Navíc mám praktické (až ekologické) zkušenosti, pár akcí s ohňostrojem jsem pracovně s mým známým, ohňostrůjcem, zažil a ten smrad a sajrajt a rachot, co to dělá, když jste ani ne 10 metrů od něj se nedá popsat, fuj...O bezpečnosti uhlídat, aby debilní dav nelezl příliš blízko neboli všude kam nemá a nervech z toho nadranc se ani nemusím zmiňovat. Jsem nadosmrti vyléčený z romantiky ohňostroje...:-))

31.12.2018 18:10:34 | Lighter

Rovnou ze začátku říkám, že piju „flat white wildneress No.1“. Favorit s přehazovačkou Shimano a sedlem Belluci je k mání gratis u spodní brány a bydlím v lese.
A večer půjdeme lesem se ženou a vysloužilou armádní fenou jménem Rea na vysilač. Podívat se na pošetilce, co kde pálej petardy. Jen mne mrzí, že nemám potuchy co je TV Barandov, Soukup a lepšolidus.
Čau Jessinko, vydrž!

31.12.2018 15:36:32 | Lesan

© 2004 - 2020 liter.cz v1.4.9 | Facebook, Twitter