O zvláštním chování

O zvláštním chování

Stala se mi taková příhoda. Šel jsem z práce přes obchodní centrum a automatické dveře, které se normálně otevírají, se mi nechtěly otevřít. Zalomcoval jsem dveřmi vedle, které bývají zamčené a ty mě naopak pustily. Druhý den jsem opět po práci přicházel k centru a vidím, jak se někomu jinému dveře opět neotevírají, protože fotobuňka z nějakého důvodu pouští jen ty, kteří jdou z obchodního centra ven a ne do něj. Přijdu tedy tam a lomcuji se dveřmi, které mě včera pustily: a jsou pro změnu zamčené. Přichází pán a radí mi: "jděte těmi otevřenými dveřmi": vidím ty "zlobivé", které mi včera nešly a které jsem před chvílí viděl, že se někomu neotevírají, normálně otevřené jako by se nechumelilo a pán se divil, že jimi nejdu a asi mu přišlo moje chování trošku zvláštní.
Závěr: lidé někdy dělají divné věci a vy se můžete divit, proč je dělají. Ale většinou (nebo alespoň někdy) tyto z vnějšího pohledu divné věci jsou z nějakého naprosto "nedivného" důvodu, souvisejícího s historií dané osoby, která je vám skryta.
Autor danielsoft, 01.02.2024
Přečteno 74x
Tipy 5
Poslední tipující: mkinka, Lighter, Žluťák, Iva Husárková, Frr
ikonkaKomentáře (2)
ikonkaKomentujících (2)
ikonkaDoporučit (0x)

Komentáře

Stává se. Proč dveře někomu otevírají a jinému ne je často nepochopitelné. Asi nastavení fotobuňky. Já na ni mávám rukama. Asi taky divné chování...:-)

Ale moderní prodejní technologie to samozřejmě vyřeší. Obchoďáky budou mít instalované smart dveře, které budou snímat stav kreditní karty a pouštět dovnitř jen ty s plnými a ven pouštět až ty s kreditkou prázdnou. Aby byl zisk plynule zaručen. :-D

01.02.2024 11:35:10 | Lighter

a což teprve když má obsedanci, to je "divné" chování ale když do toho spadne člověk sám, tak vidí že nemá jinou cestu, spisovatel Dostojevskij se často zaměřoval na tyto "divné" lidi a obhajoval je
fejeton je napsaný dobře, myšlenka pěkná lidská

01.02.2024 08:24:36 | Ezop

© 2004 - 2024 liter.cz v1.6.1 ⋅ Facebook, Twitter ⋅ Nastavení soukromí