Fórum

Diskusní fórum » Vzkazy

NOVÝ SVĚTOVÝ POŘÁDEK - NEJVĚTŠÍ KLAM PRO LIDSTVO

» Odpovědět «Tvořilka Lenka (06.11.2016 11:42:13)

Slyšeli jste o tom, že lidem mají být implantovány mikročipy, jež jsou menší než zrnko rýže a mají v sobě kód s číslem 666? :-((

» Odpovědět «Tvořilka Lenka (06.11.2016 12:00:29)

Kdo by takovej čip přijal vědomě, tak už nemůže mít nic společnýho s Bohem :-(

» Odpovědět «Gyda Jakojovna Heridiot (06.11.2016 21:28:47)

No to je materiál...

» Odpovědět «xoxoxo (07.11.2016 12:20:11)

strach je to co ohrožuje a dá se s ním ovládat masa lidí. stačí mrknou na dějiny:-D konspirační teorie vládnou internetu hezky:-)ono se v bibli píše že svět ovládne antikrist a lidi budou mít vypáleno znamení atd. Bible je psána člověkem a ten se vždy dal snadno zmanipulovat.světu vládne blbost a ta je víc nebezpečná než antikrist a peklo dohromady:-D

» Odpovědět «bába čurchlastka a inkontinenční ucháč (16.11.2016 19:36:16)

Lidi jsou hloupatý a udělají to, aniž by si uvědomovali, co je to bude stát.

» Odpovědět «xoxoxo (09.12.2021 10:45:12)

Roso, je čas abych se omluvila i já protože ty jsi to dokázala také...naplňuje se to čemu jsme se mi tady bránili a mnozí vysmáli, napsala jsi to naivně dětsky a v tom je ta hluboká pravda nevidomá dívko ...jen se už asi nedovíme proč jsi musela odejít :( to co bývá nejvíce zesměšněno jednoho dne ... ať jsi tedy kde jsi doufám že jsi v pořádku holka A ŽE MAKÁŠ NA SVÉM HLASU A TALENTU ZPÍVAT takto světu předáš moc ztracených vibrací

» Odpovědět «Isabella Monvoisin (06.11.2016 12:11:34)

Co to je zase za blbost???

» Odpovědět «Tvořilka Lenka (06.11.2016 12:15:19)

Jaká je budoucnost? - systém ovládán čipy youtube.com

https://www.youtube.com/watch?v=k5GrCHMdNgA

» Odpovědět «Isabella Monvoisin (06.11.2016 12:17:52)

Prosím Tě, to je teorie...a proč by měly mít kód 666? To jsou takové kraviny, navíc to slavné 666 si stejně jen vymysleli lidé, s ďáblem to ve skutečnosti nic nemá.

» Odpovědět «Tvořilka Lenka (06.11.2016 12:29:43)

Ten čip mění DNA... Bylo to zjištěno... A když to doktor chtěl vyprostit zpodkůže člověka, šlo to velmi těžce. a když ty tři částečky toho čipu dal do misky, tak viděl, jak se ty tři částečky k sobě spolspojují. řekl prý: nevím co to je ale vím, že to mění DNA

» Odpovědět «Isabella Monvoisin (06.11.2016 12:32:40)

Lenko, nevěř každé sračce.

» Odpovědět «Tvořilka Lenka (06.11.2016 12:33:36)

Ach drahá M. kéž by to byla pravda, ale skutečnost je jiná, má milá .. Ale já se nechci s nikým přít ... :-(

» Odpovědět «Isabella Monvoisin (06.11.2016 12:35:58)

No já taky ne. Hlavně vím, že to nemá cenu.

» Odpovědět «Tvořilka Lenka (06.11.2016 12:37:11)

Tvůj názor, drahá M...
Ps:
JEŽÍŠ ŽIJE :-)

» Odpovědět «Tvořilka Lenka (06.11.2016 12:38:01)

Fakt je, že ten čip bych si nevzala v žadnym připadě..

» Odpovědět «Tvořilka Lenka (06.11.2016 12:40:02)

Tak jsem to tu radši napsala, abych varovala před nebezpečím..

» Odpovědět «Isabella Monvoisin (06.11.2016 12:42:17)

Co bereš za léky?

» Odpovědět «Tvořilka Lenka (06.11.2016 12:45:49)

žádný neberu :-) A nebezpečí to je skutečně v tom, že v těch čipech je skryté znamení s třema šestkama a to je znamení šelmy ze zZjevení Ježíše Krista, které Bůh dal apoštolovi Janovi.

» Odpovědět «bába čurchlastka a inkontinenční ucháč (10.11.2016 00:56:08)

Isabello, to, co říká Lenka, je bohužel pravda. Pokud máme být poctiví sami k sobě, zkusme si odpovědět na otázku, proč vlastně žijeme. Máme tak pokrokové technologie a přitom vůbec nemáme páru, proč tu jsme. Jsme inteligentní bytosti s úžasnou schopností tvořit a přitom vůbec nevíme, kdo vlastně jsme a co je cílem našeho života. Jsme totiž drženi ve vnitřní slepotě těma, kdo také osídlili naši planetu a geneticky nás poupravili - z 12 šroubovic DNA jich 10 odňali a nechali nám 2 - počet pro to, abychom zůstali slepí a šlo nás snadno masově ovládat. Dřeme celý život pro systém, který nám dovolí sotva vyžít....není čas na hlubší poznávání a ten, kdo se odváží promluvit o netušeném, je tvrdě vysmíván, aby se už o to příště nepokoušel. Toužíme dožít se důchodu a pak mít klid. Odžíváme život jako bioroboti a už to chceme mít za sebou. Proč ale?

Nový světový řád je diktatura, která má nenásilnou cestou oslabit svébytnost Evropy, aby ji nato zaplevelila geny tupých a agresivních kultur. Plánuje se, že ve výsledku budou lidi mnohem tupější než dnes, takže budou pracovat jako levné námezdní síly - otroci pro ty, kdo vlastní miliardy a řídí jimi svět. Bude povolena euthanasie a drahé léky budou zabírat jen na oko. Je nás moc. Prý je nutné náš počet rapidně snížit, aby nás planeta uživila a unesla.

Lidi neradi veří podobným zprávám, protože narušují jejich pocit pohody. Ale slepí a tupí jsou ti nejsnáze ovladatelní. Nesnažte se takoví být. Nebuďte skeptičtí a otevřete své vnitřní vědomí. Je nejvyšší čas!

» Odpovědět «ewon (10.11.2016 09:52:13)

z mýho pohledu-nevědecká, regulérní ptákovina:

"Jsme totiž drženi ve vnitřní slepotě těma, kdo také osídlili naši planetu a geneticky nás poupravili - z 12 šroubovic DNA jich 10 odňali a nechali nám 2 - počet pro to, abychom zůstali slepí a šlo nás snadno masově ovládat."

Z některejma částma se ztotožňuju: ano, nevíme proč tu jsme. Ano, je možný, že jsme nějak ovládáni. Ano, nevíme všechno. Ano, jsme manipulováni strachem. Ale část toho strachu pochází od konspiračních nesmyslů, kterejch je internet plnej. Někomu to zjevně vyhovuje, aby jima byl plnej. Nebo to lidi prostě baví.
U tebe bábo, nevim, kdy si děláš srandu a kdy to myslíš vážně. Xoxoxo si občas taky zakonspiračí, ale snad to nebere smrtelně vážně. Já osobně jsem nejspíš na hraně: na jednu stranu konspirace nesnáším, na druhý straně je nejspíš vytvářim... Někteří lidi na literu: žijí ve svý bublině. (ale to už je offtopic).
Můj hlavní příspěvek byl: spousta lidí "ve věku rozumu" na Západě se nechá zblbnout totálníma (neexistuje dostatečně sprosté slovo). Internet k tomu poskytuje dobrou možnost. (stejně jako může šířit a šíří věci rozumný).
U Isabelly předpokládám, že storek o tom, že "mobily mě odposlouchávaj" "měl jsem vidění, že Satan poslal na zem Angelu Merkelovou" slyšela na vlastní uši dost...

Schéma konspirace je zhruba toto: skupina X (je neznámá, přesto všemocná) ovládá poslušné ovce Y. Má plány Z, které chce prosadit prostřednictvím reálně existujících mocenských skupin. Každopádně plány Z vedou k nemalému utrpení ovcí Y. Na závěr je apel: nebuďte ovce Y a šiřte tuto zprávu... Nechcete být přeci těmi tupci...
Pak už jen zbývá aby se dva konspirátoři začli hádat, která z konspirací vede: jestli UFO nebo Ilumináti....

» Odpovědět «Tvořilka Lenka (16.11.2016 18:40:08)

:-):-):-) Přesně:-)

» Odpovědět «Tvořilka Lenka (16.11.2016 19:01:01)

Já chtěla napsat reakci a říci Přesně, neboť souhlasím s Babou Čurchlastkou a mě se ten příspěvek dal jinam..
:-))
Je úžasné, že mi to pomáháš lidem vysvětlit, milá B.Č. :-)

» Odpovědět «ewon (10.11.2016 09:53:08)

dokončení:

Je to jedna z možností jak lidi odlákat od skutečných problémů. Další možnost je "fotbal" a další "hypotéka". A ani psaním na liter se obvykle nic nevyřeší...

Poněkud jsem se rozohnil. Takže bábo, daří se ti provokovat, jestli to byl záměr. :-)

» Odpovědět «Isabella Monvoisin (13.11.2016 12:01:43)

Ano, přesně tak. A já toho denně slyším...

» Odpovědět «bába čurchlastka a inkontinenční ucháč (15.11.2016 23:02:25)

Ahoj ewone!
Dík, žes vstoupil do debaty! Ano, já chci provokovat!!! A to z toho prostého důvodu, že lidi se potácí od narození k smrti, aniž by věděli, co tu sakra vůbec pohledávají. Žijí tím, že se za něčím pachtí -mít to či ono- a ničí přírodu kolem sebe. Místo, aby duchovně rostli a chápali, co jsou zač, honí se za penězi a čekají na důchod.
Že to je z tvého pohledu nevědecká, regulérní ptákovina, mi vůbec nevadí, protože vědci nikdy neuznávali existenci duše. Jsou to kategoričtí materialisté. Pokud budeme uznávat jen hmotno, najdeme jen naši zkázu. Pokud jen duchovno, zapomeneme žít. Musíme vyvážit obojí. Jenže na to potřebujeme vědět kdo jsme, proč žijeme, co s tím a kde je toho smysl. Dokud nebudeme vědět tohle, můžeme se vymlouvat na nevěděcké ptákoviny nebo konspirační teorie, abychom omluvili svoji neschopnost pochopit sebe sama. A to je klíč.
Ano, nejsme schopni ani ochotni odhodit skepsi a zahořklost, odmítáme možnost, že život jde dál po smrti, že jsou vyšší úrovně existence. Děláme to sobě na vztek a vymlouváme se, že si na to nemůžeme šáhnout, tak to věděcky neexistuje a basta. Hlubokomořské rybě taky nevysvětlíš, že existuje Slunce.
Řekni, proč stavíme tak úžasnou architekturu, když se stejně zřítí? Proč hledáme spravedlnost, když ji pro jedinou existenci, která nepřinese zhola nic, vůbec nepotřebujeme? Proč tady píšeme básně a tolik nám jde, aby jim druzí naslouchali, když nás stejně jejich bohatství a rezonance nenaplní? Proč vlastně hledáme, když není co?
Není to třeba tak, že nám někdo záměrně znemožňuje všechno pochopit, protože se líp hodíme jako levná pracovní síla? A my se ptáme, ale nemáme sílu hledat, natož najít?

» Odpovědět «bába čurchlastka a inkontinenční ucháč (15.11.2016 23:02:49)

Internet je plnej nesmyslů, tak je třeba mezi nimi hledat. Hledej odpověď na moje otázky výše, na ostatní se vykašli.
Já si srandu ABSOLUTNĚ NEDĚLÁM! Na to není čas. Jsi se mnou velmi rázně hotov a zůstala po tobě jen hromada nakouslejch otázek a jinak nic. Zkus na ně odpovědět. Přísahám, že až se ti to povede, budeš na věc hledět dočista jinak. Konspirace je spiknutí, ale nikoli hledání pravdy. Já ji hledám.
Pitomosti o Merkelové jsou jiná věc. Ta baba slouží těm, kdo jí dali moc a chtěli za to pomoct rozvrátit Evropu - zase kvůli penězům. A s těma ovcema je to tak, že jsme jima všichni. Víš, předžvejkanou pravdu nechce nikdo - je ti k ničemu, protože ji neumíš použít. Musíš se k ní dobehlat sám, pak má cenu.
UFO se teď nezabývej a pochop, kdo jsi, protože, když už o nich mluvíš, Ilumináti chtěj, abys byl jen pracovitej tupec a nikdy sám sebe nepochopil. Necháš si to líbit nebo se nasereš a vzepřeš se jim?
Pro tenhle důvod tě provokuju. Mysli! Nebuď slepý!
Btw. - básně a umělecká díla jsou ladící nástroje, které mají duchovní vibraci a otevírají brány k hlubšímu pochopení - ten úžas, který z nich prožíváš, je důkazem, že se něco skrývá za mantinely tvé vědomé existence.

» Odpovědět «ewon (16.11.2016 09:56:28)

takže ty věříš, že: "že lidem mají být implantovány mikročipy, jež jsou menší než zrnko rýže a mají v sobě kód s číslem 666? "

Bábo, nezlob se na mě, ale na mě to, co píšeš, působí jako provokace. Podle mě přinejmenším utíkáš od původního tématu někam úplně jinam.

» Odpovědět «bába čurchlastka a inkontinenční ucháč (16.11.2016 19:35:25)

čus ewone!
reagoval jsem na jiný Lenčin koment - přece jsi už velký, abys dokázal na úvodní myšlenku o čipech menších než rýže a o číslu 666 zareagovat a upřesnit ji... Čipy se už v Evropě na různých místech implantují vedle palce na ruce, a stejně jako technologie mobilních telefonidel zajistí přehled, kde se přesně pohybuješ, a výhledově ti přes něj můžou tví "dobrodinci" ovlivňovat pocity a emoce, možná i odposlouchávat (nové elektrospotřebiče už jsou toho schopny, proto EU likvidovala ty staré) a nakonec ti budou přes něj dávat příkazy způsobem, který nebudeš schopen nikdy dokázat a budeš je pokládat za vlastní rozhodnutí (když ti v hypnóze přikážu, abys při počítání vynechal číslo 3, věř tomu, že až se z hypnózy probereš, tak 3 vynecháš).
Číslo 666 je tedy symbolické, protože jde o Satanovu zotročující technologii. To, že je mikročip malý je pravda taky.
Lenka jenom používá básnický příměr, což je tady normální, protože jde o básnický server.
Tady mé vysvětlení, ale nemíchej ho s tématem nahoře. Má odpověď na ně stále platí. Odpověz ty otázky a můžeme mluvit dál.

» Odpovědět «ewon (17.11.2016 13:59:42)

Bábo
"Takže ilumináti nás budou ovládat přes to, co si koupíme v Elektrowordu, bez toho, že bysme o tom věděli?"
To je podle mě buď ukázka humoru, nebo věření nesmyslům. Trošku to připomíná Matrix, ale tam to byli stroje ne ilumináti. :-)

V těch reakcích je poměrně těžké se orientovat. Chtěl jsi, abych odpověděl na nějaké otázky, není mi jasné na jaké. Hrubě jsem se domyslel, že otázkou je, jaký je důvod mé existence? Nebo snad smysl té existence?
Na to je těžké odpovídat. Jednoduše řečeno nevím. Někdy bych řekl, že zkrátka žádný smysl není, ostatně jako u kohokoliv jiného. Ale není to podle mě ani podstatné. Většinou si lidé svůj smysl určí subjektivně. Tj. na tu otázku se odpoví spíš pocitem, než rozumem... Tolik moje odpověď, na co ses (asi) ptal. Jestli jsem to blbě pochopil, tak se zeptej nějak přímo.

» Odpovědět «bába čurchlastka a inkontinenční ucháč (17.11.2016 21:42:58)

Ewone, čau!
Jo, ilumináti a jejich oddaní, dobře placení služebníci nás budou přes čip sledovat bez problémů. Nač chtějí zrušit hotové peníze? Aby ti je kontrolovali a tys je nemohl mít doma v matračce. A až si koupíš v Elektroworldu sofistikované zařízení, může být vybaveno sledovacím prvkem. Dneska tě můžou pozorovat z družice, sledovat přes mobil. Windows 10 má určitě skryté sledovací funkce. A ty dostaneš info, že je to kvůli sledování případných ložisek teroru. A nezmůžeš nic. A vidina svobody je fuč.
Pokud jde o Matrix, nechci tě přesvědčovat. Řeknu ti jen, že tento svět je uzpůsobený pro účel duchovního růstu lidstva. Nejsme z opice, byli jsme na Zemi implantováni. Nevyvinuli jsme se z opice. Nemáme zemský původ. Nemáme predátora a nejsme schopní se Zemí souznít - ničíme ji.

Pokud jde o ty otázky (proč žijeme, k čemu nám byl dán život), je těžké na ně odpovědět. Ale musíme se dozvědět odpovědi. Když je neznáme, pak žijeme nazdařbůh a jsme slepí. Neznalé lze lépe ovládat než vědoucí. Proto jsme snadná kořist pro kohokoli. I pro ilumináty. Pokud znáš pravdu, nikdo tě neoblbne. A ovlivní to i tvůj duchovní stav. Není to zbytečné.

» Odpovědět «ewon (18.11.2016 18:11:51)

Bábo,
vidíme to každej holt jinak. Ovlivňování pocitů je něco jinýho než sledování... Ale necháme to být. Mým primárním cílem bylo znevěrohodnit odkazované video a potažmo varovat, že lidé často věří nesmyslům, které někdo umístí na internet.

V koncovém důsledku i já se můžu mýlit. Jestli tyhle moje plky někomu pomůžou budu rád. Ale je možný, že ne. :-)
Viděno z tvého pohledu naopak lidi přesvědčuješ k tomu, aby hledali to, co já bych jim neodporučoval. Nemyslím to stoprocentně, že bys byl ve všem úplně mimo - v něčem tě možná nedoceňuju (např. to "hledání duchovního místa člověka" či jak to nazvat), v tom že nejsme z opic, že s námi cosi, nebo kdosi měl plán, že nám vládnou ilumináti- na tom se zas neshodnem.

Jinak dodám, že volby v Americe vnímám poměrně negativně a doufám, že se pletu v tom, že to bude mít negativní vliv, možná i na ČR. To je takovej můj strašák. Snad se pletu.

» Odpovědět «ewon (18.11.2016 19:00:37)

a tady jsem náhodou narazil na přednášku jednoho relativně známého psychologa:

https://www.youtube.com/watch?v=OsFEV35tWsg

» Odpovědět «bába čurchlastka a inkontinenční ucháč (19.11.2016 19:24:45)

ok, to je v pohodě :-) - nebudeme se přít...jen si na konec neodpustím takovou drobnost k našemu původu z opice -
1) jako jediný živočišný druh nemáme žádného přirozeného predátora
2) proč by příroda vyvíjela z jednoho jediného druhu opice něco tak diametrálně odlišného? k vlastnímu zničení?
3) proč ho nevyvíjela z více živočichů?
4) proč jako jediný tvor na Zemi nejsme schopni žít v harmonii s přírodou jako všechna ostatní zvířata?
darwinova teorie neobstojí

» Odpovědět «Lighter (20.11.2016 14:02:37)

ad 1: Máme všechny přirozené nepřátele, stejně jako všechny opice. Většinu dravců jsme ale vyhubili.
ad2:Příroda vše přežije, jsme jen jeden z mnoha pokusů. Omyl-pokus, který zase vyhubí. Krysy si vedou prý mnohem lépe. Štěnice taky, ale jen o trochu. A to nemluvím o termitech. Ty už nedožene nikdo a nikdy. :-))
ad3: Konkurenty "opicoidní" jsme přece dávno vyhubili. Už v pravěku. A před ním.
ad4: Samozřejmě že jsme schopni, jen nechceme. "To dá rozum". Říkáme tomu nepřirozenému uspořádání namyšleně "pokrok a civilizace". Zkusil sis někdy představit harmonii člověka s přírodou? Museli bychom celou civilizaci zničit. A Darwinovy teorie už jsou nějakou stovku let taky překonané. Lepšími pseudovědeckými teoriemi. :-)

Závěrem, je lepší, když o takových blbostech lidé raději nepřemýšlejí. K zvyšování božského HDP to nevede, tak je to blbost. Nevědecká! :-))

» Odpovědět «Tvořilka Lenka (16.11.2016 18:40:51)

to přesně jsem chtěla napsat k tomu, co napsala Bába, ale skočilo mi to jinam:-
))

» Odpovědět «bába čurchlastka a inkontinenční ucháč (16.11.2016 19:41:12)

Lenko, ahoj!! To vůbec nevadí :-)

» Odpovědět «Lighter (15.11.2016 12:23:12)

Sakra, to je krásný černěironický humor, smekám pane fabulizátore. :-)

» Odpovědět «bába čurchlastka a inkontinenční ucháč (15.11.2016 23:07:52)

Čau Lightere!
Tak ten krásný černěironický humor změň! Řekni mi, proč žiješ? K čemu ti byl dán život? :-)

» Odpovědět «Lighter (16.11.2016 12:45:34)

S většinou toho, co tady píšeš souhlasím, protože mám podobný názor. To bys nečekal, že? :-) Přesně z těch, co ze sebe nechali udělat "ovčany" si přece dělám svou "černou ironii". Vážně. :-)) Ale nedávej mi tak jednoduché otázky jako "k čemu je nám život?", na ty je zatraceně složitá odpověď! To ví každý. :-) (Už zase používám ironii, promiň.:-))

» Odpovědět «bába čurchlastka a inkontinenční ucháč (16.11.2016 19:49:38)

Čau chlape! :-D To jsem fakt nečekal!!! Jsem rád, že taky cítíš věci podobně :-) - přiznávám, že jsem to nepochopil, ale za ironii se vůbec neomlouvej - já zas rád provokuju :-D! No, je to složitá doba. Nezlob se, prosím, že Ti cpu tyhle otázky, ale myslím, že tyhle otázky jsou přesně to jediné, co nám lidem schází odpovědět...klíč k tajemství existence. Jak najdeme odpověď, ocitneme se o krok dál.

» Odpovědět «Lighter (16.11.2016 22:06:24)

Já si spíše říkám, kde se schovávají všichni ti moudří, co na to všechno už přišli? A k čemu jim ty odpovědi byly? Na to mám odpověď že, i když sám nakonec zmoudříš, svět díky tomu příliš nezmoudří. Zůstane "blbej" dál. S tím je těžký něco dělat. :-))

» Odpovědět «Tvořilka Lenka (16.11.2016 19:45:50)

Nevím, jak Tě oslovit, ale říkat Ti Bábo mi příjde takový divný, chci Tě osloviti nějak mileji:-)** Zářivá bytůstičko:-):-)Jsi úžasná bytost:-**

» Odpovědět «ewon (06.11.2016 16:25:50)

Lenko, tohle je opravdu ptákovina. Nevěř tomu, je to jen oblbování lidí strachem. Internet je skvělé místo pro šíření informací a to zejména ptákovin.

» Odpovědět «Tvořilka Lenka (06.11.2016 17:35:31)

chjo:-( Tak už nic neřikam, už jsem ticho :-))
Kazdy at se o tom presvedci sam.

» Odpovědět «bába čurchlastka a inkontinenční ucháč (15.11.2016 23:28:09)

Ahoj Leni! Nedej se a říkej! Jen říkej! Ptej se lidí, proč žijí, proč jim byl dán život. Přinuť je o tom myslet, nic víc. Odpověď musí začít hledat sami.

» Odpovědět «Tvořilka Lenka (16.11.2016 18:37:26)

Omyl:-) Bibli totiž napsali lidé pod inspirací Ducha Svatého:-)

» Odpovědět «Tvořilka Lenka (16.11.2016 19:02:31)

Děkuji zapovzbuzení, milá Bábo a budu říkat dál:-)

» Odpovědět «gemini (06.11.2016 18:19:19)

:'DD Lenko, ty umíš člověka pobavit, být tebou, zkusil bych práci v rádiu, hlas máš úžasný, taky máš takový ten Beanovský humor, kdy inteligentní člověk ze sebe dělá debila jehož iq ostře konkuruje venkovním teplotám : )
Fandím ti, holka ; )

» Odpovědět «Tvořilka Lenka (06.11.2016 18:48:08)

O děkuji za nádherná slova:-) Ono to je totiž s těmi čipy pravda ale lidé to nechtěj vědět, víš?

» Odpovědět «zzlatý (16.11.2016 08:05:44)

Ano do rádia, nejlépe do rádia Jerevan...

» Odpovědět «Lighter (07.11.2016 12:42:28)

A já si často říkám, proč mi občas v hlavě něco brní! Asi mám špatný kód! Kde jsou sakra ti opraváři?! :-))

» Odpovědět «Tvořilka Lenka (07.11.2016 13:58:46)

jáj :-)))) hahahaááááááááááááááááááááááá:-)) Tak to byla peeckaaaaaaaaaaaa :-)))))))))) :-)))) Dokážeš krásně rozesmát, milý Lightere a to nedokáže jen tak někdo :_)) :-)

» Odpovědět «Nikotin (16.11.2016 14:40:33)

Já si jdu k obvoďákovi pro čip dneska...

» Odpovědět «Gyda Jakojovna Heridiot (16.11.2016 17:43:33)

Pojišťovna to hradí plně, nebo je tam nějaká spoluúčast?

» Odpovědět «Tvořilka Lenka (16.11.2016 18:36:10)

jooj:-)) at si kazdej dela co che.:-(

» Odpovědět «Tvořilka Lenka (16.11.2016 19:41:43)

Ach varuji Tě Nikotyne, prosím nechoď tam ach nechoď tam :-(( Nechoď si pro ten čip:_(

» Odpovědět «Isabella Monvoisin (18.11.2016 08:24:31)

:-D :-D :-D

» Odpovědět «Tvořilka Lenka (18.11.2016 10:20:18)

Ach Izi proč se směješ...:-(

» Odpovědět «Isabella Monvoisin (20.11.2016 21:49:21)

Vždyť si z Tebe dělá prdel.

» Odpovědět «Lighter (18.11.2016 13:18:17)

Běž. Mě už ho opravili a cítím se skvěle. :-)

» Odpovědět «Tvořilka Lenka (18.11.2016 18:15:22)

hihii, žes tam nebyl? ._))

» Odpovědět «Tvořilka Lenka (21.11.2016 13:36:55)

Ach tak ..pravíš:-( Nj, ... :-(

© 2004 - 2022 liter.cz v1.5.1 | Facebook, Twitter