Fórum

Nové stránky - Literatura k maturitě

» Odpovědět «Miro Sparkus (21.08.2017 11:53:19)

Zdravím všechny,

založil jsem na fcb nové stránky: https://www.facebook.com/Literaturakmaturite/

Stránka Literatura k maturitě vzniká především pro lepší propagaci knih z oblasti povinné četby k maturitě. V žádném případě nevzniká proto, aby lidem usnadnila práci se čtením knih, to účelem není. Na této stránce naleznete krátké výtahy o obsahu knih a samozřejmě i krátké okénko k danému autorovi. Smyslem je především motivovat k otevření knihy, což už se v dnešní době zase tak často, bohužel, neděje.

V plánu je přidávat minimálně jednu novou recenzi týdně a také samozřejmě nebudu opomíjet ani ostatní knihy, které právě nejsou na seznamu povinné četby.

Dalším mým "projektem" je v rámci stránek přidávat příspěvky s tzv. "Okénka do amatérské literatury", jinými slovy bych rád občas přidal zajímavé dílo zde z literu, z psanců, ze saspi a dalších. Pochopitelně s vědomím autora. Není ale v mých časových možnostech pročítat všechna díla, proto, pokud budete mít zájem o spolupráci, přidání díla, či nějaký zajímavý námět (informace o literární události atd.), budu rád, když mi napíšete. Určitě to dáme nějak dohromady.

Za každý like, či sdílení, budu pochopitelně jen rád.

Tak tedy múzám zdar a ať se daří.

© 2004 - 2018 liter.cz v1.4.2 | Facebook, Twitter