Fórum

Diskusní fórum » Liter.cz - kritiky, změny

Vyhledávání v dílech konkrétního autora

» Odpovědět «admin (16.01.2022 15:15:31)

Na profilu každého autora je pod seznamem sekcí, ve kterých publikoval nějaké dílo, nový odkaz Hledat dílo. Po kliknutí se dostanete na vyhledávací stránku, kde můžete prohledávat díla pouze tohoto jednoho autora.

» Odpovědět «jenommarie (23.01.2022 18:17:06)

Děkujeme za tuto možnost;) M.

» Odpovědět «Lioness (26.01.2022 12:14:54)

Díky, to mi přijde šikovné :)

» Odpovědět «Marten (26.01.2022 15:32:53)

Díky za zajímavou vyhledávací funkci, ale většina čte další díla autora pomocí kolonky na Profilu Tvorba celkem. Napadlo mě, že bych někdy rád věděl to, co se nedá zjistit a to, kteří autoři si mě dali do svých Oblíbených autorů. Oblíbenost celková u konkrétních autorů je pro mě větší ocenění než jen počet tipů u konkrétního díla. Dá se to samozřejmě hrubě odhadnout dle jmen autorů, co mi pravidelně dávají Tipy, ale není to ono. Nechci vyčerpávají veřejnou informaci a statistiku o všech, koho mají všichni v Oblíbených, ale jen uživatelskou informaci o sobě, svoji kolonku, něco jako "Moje Oblíbenost". Je to jen nápad na inovaci, je mi jasné, že to trošku může zatížit systém i pamět serveru, takže to asi jako nadbytečné u tebe jako Admina neuspěje. Ale zkouším to...:-)

» Odpovědět «admin (26.01.2022 18:36:17)

Ta nová funkce pro vyhledávání vznikla na základě jiného návrhu jednoho z autorů. A mě osobně přijde fajn. Využití vidím spíš pro autory, kteří píšou hodně a hledají něco mezi svými vlastními díly.

Co se týká oblíbenosti, tak spíše ne. Nechci tady pořádat hony na to, kdo je oblíbenější. Nechci, aby si tady někdo zakládal více účtů jen pro to, aby si mohl ten svůj hlavní přidat do oblíbených, protože mu to zvedne číslo. A přesně jak píšeš, čím víc lidí tě komentuje, tím jsi oblíbenější. A to jako nějaká přibližná statistika stačí bych řekl :)

» Odpovědět «šerý (26.01.2022 22:40:25)

No tedy já jsem s novou pragmatickou inovací spokojen. Většina tkz. pokrokových zlepšováků, jen zakládá na typicky českých nespokojených reakcích, nebo mazanostech - jak toho zneužít, pro sebe. Jsem spíše konzervativním a nemám "pokrokovou" potřebu stále něco měnit. Co spolehlivě funguje, ať je stále při životě! Už Churchil pronesl, že "každý vynucený pokrok, spěje jen k horšímu." Nakonec jen Admin rozhoduje o tom, co je v jeho možnostech a silách. Jsem zde spokojen, a opravdu jen nezbytné účelové změny vítám. A proč ne, když jsou k všeobecnému (!) prospěchu. Díky za to, Admine*

» Odpovědět «Marten (31.01.2022 17:40:32)

Díky za odpověď. Nemyslel jsem žádný veřejný žebříček oblíbenosti autorů, ale pouhou možnost se dozvědět, kdo si mě přidal do Oblíbených autorů. Takový podobný seznam jmen jako je soukromá kolonka Oblíbení autoři na profilu každého uživatela.

Ale jsi zkušenější, takže na to, jak takovou novou funkci by bylo možné zneužít, jsem předem nepomyslel.

© 2004 - 2023 liter.cz v1.5.1 ⋅ Facebook, Twitter ⋅ Nastavení soukromí