Fórum

Diskusní fórum » Vzkazy

Jak sehnat na nájem?.. (příběh na doplnění)

» Odpovědět «Floutkovskij (09.10.2022 22:24:03)

Kdybych věděl kolik má probíhající měsíc dní, tak bych Vám upřesnil zda-li mi zbývá třicet, nebo třicet jedna. Doufám, že není Únor. Byl jsem dobrovolně vyhozen z práce za dvě promile, ale šéf nebyl natolik zlej, aby mi to nedal dohodou. Telefon sem vypnul a trochu pošlapal, jelikož se o mou osobu zajímal jen Provident a Cetelem. Doma všechno došlo, tak sem vrátil láhve. Tím můj příjem skončil.

Není to dávno, co mi začaly krvácet dásně a od té doby vysílají jen reklamy na Paradontax, Colgate a pevnou zubní sklovinu. Dekuji.

Tři dny jsem nejedl a není mi úplně dobře. Zkusim si lehnout a ráno budu řešit.. Mám se těšit?

» Odpovědět «prozaik (10.10.2022 04:06:01)

Marně přemýšlím v čem spočívá literární hodnota tohoto "příspěvku"...

» Odpovědět «Floutkovskij (10.10.2022 07:54:59)

Dobré ráno.

Děkuji za odezvu. Pro klid duše tu nehodlám popisovat stav a celkové rozpoložení, když jsem v noci tento příspěvek psal. Cítil jsem se tu dobře. Hluboce si vážím tvořivých lidí a nikoho neodsuzuji za vkus. Nedokážu si vysvětlit, co vede jedince komentovat a hanit, co mu není po chuti. Anonymita na internetu je super, ale nikdy bych si nedovolil někomu zkazit chuť a radost ze psaní. Někoho baví voňavé květiny a hřejivé sluníčko, což je fajn a přece to nebudu nikomu brát. Pokud někdo na internetové stránce, určené pro amatérskou tvorbu, útočí na Nobelovku, tak je to super a moc fandim. Mám před sebou složitě důležitý den a Váš pohrdavý komentář mi dnešek odstartoval. Děkuji a přeji hezké, úspěšné a klidné pondělí.

Nashledanou

» Odpovědět «xoxoxo (10.10.2022 20:38:45)

hele jsou dvě varianty, najdeš si práci nebo se oběsíš na nejbližším stromě, někdo řekl že utopit se je lepší, nevím to jsem nezkoušela.) chlast je svińa bacha na něj poeto.Jinak uchlastat se je na dlouho a tak raději piš to ti jde docela dobře ,tahle doba má dost inspirace.Každej se může vyjádřit takže proč ne ty a tady a teď. JSEŠ TROCHU MÁKLEJ BLÁZEN A TAKOVÝ JÁ MŮŽU :D TAK PIŠ A TRHEJ SE NA KUSY A ZASE SKLÁDEJ, mě se v depce psalo nejlíp kdysi,dnes už ne

» Odpovědět «ZH (10.10.2022 20:43:00)

máš to v dobré rubrice vůbec? ... nepoznám, jestli se pokoušíš psát příběh, nebo blogýsek k (sebe)litování...

» Odpovědět «xoxoxo (10.10.2022 20:54:11)

tak blogýsek by musel být i liter samotnej...je tu dost textů sebelítostí to si přiznejme než začnem někoho odsuzovat .)

» Odpovědět «ZH (10.10.2022 21:16:00)

to jo, jde jen o tu rubriku... já se umím taky krásně litovat :-)))

» Odpovědět «Floutkovskij (10.10.2022 21:14:49)

Omlouvám se. S touto stránkou se seznamuji a objevuji funkce. Chtěl jsem se akorát lehce pobavit, což mi nevyšlo a vyvolalo i popudlivé reakce, jež úplně nechápu, jelikož bychom se mohli k sobě chovat s respektem a pochopením.

» Odpovědět «J's .. (12.10.2022 12:08:14)

Ok, tak jedeme dál ne? šéf si spokojeně mnul prsty a říkal si, tak to bychom měli...povedlo se, vždyť dobře věděl, že přijmout zaměstnance se závislostí na alkoholu se nakonec ukáže jako výhoda. Tenkrát když ho přijímal, zvonil firmě umíráček stavem nouze, ale dneska je radostná situace... checht, usmál se šéf a ve své pracovně z minibaru okázale pohladil lahev koňaku a dvě těžké sklenky...
Slečno sekretářko, zavolejte pana Železoviče, je přijat.
Ve stejném čase se bývalý zaměstnanec zaobíral zoufalostmi a sebelítostí, žel mraky se stahovaly dál a v černé naleštěné limuzíně se objevil mladík podobající se šéfovi, ovšem jiné profese... Syn šéfa se živil jako velice úspěšný exekutor...

© 2004 - 2022 liter.cz v1.5.1 ⋅ Facebook, Twitter ⋅ Nastavení soukromí