Fórum

Diskusní fórum » Liter.cz - kritiky, změny

Úroveň a smysl stránek

» Odpovědět «prozaik (10.10.2022 08:19:24)

Byvše zde krátce, neznal jsem zvyklostí. I jal se publikovat. Verše, prózu, reportáže.

Prvním šokem bylo, když jsem zjistil, že i cenní autoři odsud odcházejí a ruší profily, mj. proto ( a to mám přímo od jednoho z nich ), že zde nebylo možné mazat tupé, nenávistné, mimoběžné kometáře pod jejich díly.
Když jsem si pak mohl sám vychutnat podobný útok, tak mě to inspirovalo k dotazu na admina, jestli by se s tím nemělo, nemohlo, něco dělat. Ale odpovědí mi bylo, že tak je to správné a tak to má být... ( viz. https://www.liter.cz/forum-clanek-4506 )

Druhým šokem bylo, když jsem se pozorněji začetl nejen do komentářů, ale i do textů ostatních autorů a našel perly, které zde rozvěsili např.: Dandelion93, LaMBDA, RoTa, LenkaT, a mnozí další...

Takže tohle je to kultivující, oduševnělé prostředí plné básní, povídek a diskuzí o literatuře, které tu admin chce mít ?

Děkuji, nechci...

» Odpovědět «Narra (10.10.2022 09:49:20)

Važme si svobody slova prosím :) Je-li komentář pod naši úroveň, pak není třeba na něj přeci reagovat. Každý čtenář si může o díle udělat svůj obrázek a zcestné nenávistné komentáře jsou vizitkou akorát tak onoho komentujícího. Tady snad každý ví, že se nejedná o žádne profi recenze.. Já bych to tu též necenzurovala...

» Odpovědět «Constantine (10.10.2022 16:02:48)

Sdělím sem svůj názor. Jakákoliv cenzura je nepřijatelná. Člověk může psát slušně, kriticky a otevřeně o čemkoliv přeci. Pokud je někdo neslušný, mohl by admin zasáhnout po upozornění vícero čtenářů zde(takže by mohlo být u díla, či autora kliknutí třeba nahlásit - pro přesoukání), ale pokud si daný vytvoří nový účet a jde to zas dokola, pak v čem je pointa čehokoliv. Všude jsou tací jedinci, tak proč se tím vlastně zabývat? Celý svět je plný bláznů, placených našeptávačů a botů, s tím si člověk musí umět nějak poradit včetně svého ega .) Je na jedinci, jak si to přebere, žijeme přeci v informační době a válce, takže nakonec člověk vlastně zjistí, že za všechny útrapy může i on sám. Všichni jsme součástí jednoho celku za který neseme svojí zodpovědnost.

» Odpovědět «ZH (10.10.2022 20:38:51)

:-))) tohle je prostředí přesně takové, jací jsem my lidi, a to je přece v pořádku :-) tak nečti smazanej a šup sem s registrací ;-)

© 2004 - 2023 liter.cz v1.5.1 ⋅ Facebook, Twitter ⋅ Nastavení soukromí