Fórum

Diskusní fórum » Vzkazy

Otevřít mysl je vidět pravdu

» Odpovědět «xoxoxo (07.01.2023 14:05:26)

Kdo z vás mála je blázen jak já a konspirátor otevřete dveře a vemte pilulku
https://www.youtube.com/watch?v=vtrCyiUy52E
Světové organizace ztrácejí svou původní roli | Peter Staněk
Kdo zná film síť? ;)

» Odpovědět «Narragan (07.01.2023 21:10:05)

Konspirátor je ten, který konspirace vymýšlí a my blbci mu věříme a sloužíme :D Ty, Trixíku, nejsi konspirátor, ale detektiv odhalující spiknutí.

Dnes se konspirace používá jako pojem pro lživou zprávu. Ale správný výraz je propaganda, což jsou falešné zprávy obou stran, které spolu bojují, takže to jsou zbraně pro oblbnutí. A oblbnutí je cílené spiknutí proti lidem. Takže začarovaný kruh:D

Avšak sluhové propagandy budou rádi pracovat i zadarmo.

Síť jsem neviděl :) asi to napravím. Kdy to dávají? ;)

» Odpovědět «Constantine (08.01.2023 11:10:14)

Jsem asi antikonspirátor nebo neokonspirátor snad? .) Tohle už jde mimo mě, na to jsem moc starej .)

» Odpovědět «xoxoxo (08.01.2023 15:58:11)

No jo jseš už dědek ;)))

» Odpovědět «ewon (08.01.2023 12:04:05)

těžko popisovat celej předsudkovej aparát kterej mě vytane na mysli.
1) inovace republiky => smrdí (ten název prostě smrdí)
2) Petr Staněk... google...
https://manipulatori.cz/video-peter-stanek-a-jeho-tvrzeni-o-rusku-a-ukrajine/

Už v prvních deseti minutách jsem narazil na tolik nepodložených tvrzení, že ověřovat by mi to trvalo dny až týdny. Třeba, že Rusko je 20 let před USA ve vývoji elektronických zbraní, strašně rád bych si poslechl odkud to bere, protože žádné relevantní zdroje o tom nepíší. Tak jsem se rozhodl podívat, kdo Petr Staněk je a podívat se na několik jeho rozhovorů. Podle jeho stránek má dar parapsychologických schopností: telepatie (mimosmyslový přenos informací) a prekognice (předvídaní budoucnosti) a v Evropě jsou pouze dva lidé kteří mají schopnost tvořit architekturu souvislostí, předvídat na základě nich a dynamické rovnováhy budoucnost. Na tom samém webu tvrdil

» Odpovědět «ewon (08.01.2023 12:05:24)

Na tom samém webu tvrdil, že Rusko nechystá vpád na Ukrajinu. Zároveň tvrdí, že pyramidy vyzařují energii do kosmu. Mohou být výpustné ventily při přetlaku planety. Voda je úložiště informací a vědomí. Krym je prý místo s vysokými spirituálními toky a plete si například pojmy metaversum a multiversum. Propaguje existenci mýtických kontinentů a vyhynulých ras. A do toho míchá různé geopolitické záležitosti jako, že všichni Rusové budou přesunuti do koncentračních táborů. Vyprávění pana Staňka je poutavé, ale neuvádí zdroje odkud informace bere a míchá věci dohromady. Video je nekonzistentní, dal bych ho na poličku fascinující a šel bych dál,“ říká Patrik Kořenář, který se nejrůznějšími mýty a konspiračními teoriemi zabývá už léta.

» Odpovědět «ewon (08.01.2023 12:10:16)

To co, jsem právě popsal, mi evokuje knihu Koukolík která se tuším jmenuje Bullshit. Jsem línej si jí sehnat a už vůbec ji číst. Ale osobně - bez toho, že bych to video jen otevřel, si toho autora řadím sem.
Když si někdo napíše takový úvahy na liter a jinde s tím neotravuje, tak budiž, problém je, že tohle se strašně množí. :-)
Otázka je, proč Tebe ty konspirace (je jedno jak se to označí), ale zkrátka tenhle typ informací přitahuje víc než ostatní typy informací. Je to třeba zajímavější? Nebo ti to přijde pravdivější než jiné zdroje?
Další věc co mě mimoděk napadá: je to hodně o psychologii. (Kdo to píše, proč, jak se to šíří, jak na to reagují jiní atp.)

» Odpovědět «xoxoxo (08.01.2023 15:32:03)

Proto že konspirace se většinou po čase naplní.Co se Staňka týká zdroje lehce dohledáš když se nebudeš ohánět skupinkou šašků co si říkají manipulátoři a jiní, vždy sleduj tok peněz, komu slouží a pod. Nakonec já ti nic nevyvracím, je to tvůj názor. Nakonec,cenzura je poslední dobou v plných obrátkách,pokud nesdílíš názor jaký jede hlavní proud nebo mainstream. Jasně to ukazují i volby co za výkvět volí hlavní proud dokola, protože přece nedá na dezinformátory, tak to bylo i s 11zářím, covid,pak tečka a ejhle po tečce je tu souhra podivných náhod kterým se začlo zvláštně říkat náhlá úmrtí.Pak Ukrajina a covid už nikoho nezajímal.Stačí si přečíst Orwellovu farmu zvířat, taky konspirace?

To byl pak i Tesla a jiní co šli mimo proud, protože se vždy odněkud vynořili manipulátoři co hovno věděli ale uměli dobře zmanipulovat pravdu pro ovečky . Pokud má někdo strach z pravdy co udělá...

» Odpovědět «ewon (08.01.2023 17:37:13)

wikipedie:
https://cs.wikipedia.org/wiki/Peter_Stan%C4%9Bk

mám zjišťovat komu slouží?
Ono se na to špatně reaguje. Předně jsem nekoukal na to, co říkal - a pravděpodobně by pak vše bylo mnohem delší.

https://manipulatori.cz/finacovani/

Nezkoumal jsem to příliš důkladně. Já vlastně v zásadě nevím, v čem je tu spor. Pro mě je Staněk nedůvěryhodná osoba. Nicméně to nemusí znamenat, že všechno, co tvrdí jsou nesmysly; něco třeba může být i vcelku správně. Bohužel celé se to zdá být podbarvené Ruskem - tj. hodně závisí, jaký má názor na Rusko, Ukrajinu a USA. Vzhledem k tomu, že jako republika stojíme proti Rusku, nemůžeme být v principu nezávislí. Ale pokud se budeme bavit o "kvantové paměti vody", "vyzařování pyramid" nebo něčem podobném, tak nad tím zkrátka mávám rukou, to už je příliš ztráta času.

» Odpovědět «Narragan (08.01.2023 14:05:09)

Stál jsem na zahradě. Kolem otevřená krajina a z nebe se ozývalo kání volání. Hned jsem běžel pro dalekohled, neboť dravci mě baví. Avšak ne a ne na nebi to káně nalézt. To není možné, přece se dívám přesně tak, jako jindy a vždy jsem toho dravce i zahlédl. Dravec teď ale nikde a přesto jsem furt slyšel jeho pískot, který se navíc přibližoval, nyní mezi stromy v sousedově zahradě. Takto se přece káně nechová, že by přelétávalo mezi malými stromy, kde navíc ani nemůže pořádně roztáhnout křídla. Přece se zdržuje na vrcholcích stromů a když píská, tak ve výšce při plachtění. Pak ten pták vletěl do hájku a vyplašil hejno drozdů a sýkorek, kteří tam někde měli hody. Oni ti ptáci si měli myslet, že se k nim blíží dravec. Ale jen se chtěl někdo dostat k jejich potravě.

» Odpovědět «Narragan (11.01.2023 10:24:07)

Byla to sojka :D napodobuje hlasy

» Odpovědět «xoxoxo (11.01.2023 14:39:33)

Jo sojka je hezkej pták :D já miluji straku u mě v zahradě,ta mi nanosí věcí, že brzo budu na Bahamách ;)))

» Odpovědět «Narragan (12.01.2023 08:24:34)

Tak takové straky ti závidím :( Mám tu jen sojky, které lžou :D

» Odpovědět «Narragan (08.01.2023 14:32:08)

Pozrel som sa na Síť :) viděl jsem ho už kdysi jako malý, ale tehdy jsem to vnímal jen jako další akční honičku se zbraněma. Ale teď jsem snad v každém záběru viděl nebo slyšel nějaký odkaz poukazující na stav naší společnosti, resp. mechanismy směřující k ovládání lidí. V prvé řadě, božský Hollywood, natáčel takové filmy inspirované psychologickými technikami MK Ultra, sugesce na základě předkládání falešných informací, výslechy pod nátlakem, zastrašování atd. Techniky používané totalitními vládami.
Tady v té Síti jsem viděl paralely s Matrixem. Ovšemže, kobra Bullocková i krasavec Reeves jsou ze stejné stáje. Však se spolu natáčeli i v Nebezpečné rychlosti nebo v superromanťárně Dům u jezera :D
Počítačový virus má v sobě útočnou informaci připravenou přepsat nebo mazat napadený program. Ale! Stejná informace lze i říci slovy. Můj mozek to přečte a uloží jako pravdu...

» Odpovědět «Narragan (08.01.2023 14:45:56)

... Myslíš, že to neví všichni ti, jenž potřebují, aby k nim do bezpečí utíkali běžní voliči? Média, náboženství, politika, lhaní, úplatky, podrazy, mafie, černý trh se zbraněmi, drogami atd. Všechno jsou to programy. PROGRAMY v naší mysli! Stejně jako ty počítačové viry schopné překódovat naši DNA. Je to konstrukt použitý pro vysvětlení i některých lidských nemocí. Tu se dostáváme k tématu odloučení od přírody, technokracii, víru ve vědecké elity. Vše použito k dalšímu ovládání lidí. Vyděsit, předložit falešné důkazy, použít policajta a totalita může začít. Tak jako borderka určuje, kam půjde stádo ovcí, tak i tyto psychotesty nás neustále někam směřují. Nemyslet, nezkoumat, ožebračit a hlavně úsměv a mávat, milí tučňáci :D

» Odpovědět «Narragan (08.01.2023 14:48:27)

Upřesním myšlenku. Všichni kdo potřebují vládnout, musí přistoupit k programování mysli...

» Odpovědět «Constantine (08.01.2023 15:01:18)

Ty jsi taky slušnej magor, kamaráde.) je tomu nějak tak.. asi, možná, kdo ví. Nicméně to bude mnohem horší a zajímavější než si s radostí podal, protože dost věcí stále není k dispozici nám běžné lůze.)

» Odpovědět «Narragan (08.01.2023 15:10:45)

Každý podle svého srdce :DDDD

» Odpovědět «xoxoxo (08.01.2023 15:56:33)

Jo velmi konspirační film...bacha:D

Víš pravda je dnes lež a 100x omýlaná lež se stane pravdou. Tohle paradigma starého světa už neobstojí...mnoha lidem už otevřel oči covid. Chceš lidi ovládat dej jim pocit strachu a sníží se frekvence a tím se to propíše do kolektivního myšlení. Je to o vibracích a energiích. Stačí na jaké frekvenci se ladí hudební nástroje.

» Odpovědět «Narragan (08.01.2023 15:03:17)

Už nevím, která pilulka je ta "správná" :D
Já s panem Staňkem nemám problém. Přeberu si informace podle svého. Ty souvislosti jsou důležité a dá se z nich leccos vyvodit. Je to i nebezpečná past, že do té králičí nory můžeš spadnout a stejně nedojít k uspokojení, neboť existuje mnoho slepých uliček a některé jsou i schválně vykopané. Někdy člověk vidí zaručenou pravdu i tam, kde není, viz film Čistá duše. Kdybych neznal ze svého okolí dva schizofreniky, taky bych asi nevěřil, že je to možné. Ale oni v pravdě žijí, jen nedokáží rozpoznat falešný obraz v jejich myslích, takže pro ně je to pravda. Ale vždyť sny, myslím ty, co se zdají ve spánku, jsou stejné falešné představy, kterým člověk může lehce uvěřit. A tak se zrodila televize.
No, ty dva schizofreniky (už jsou po smrti) spojovalo jedno. Šli po nich tajní agenti stejně jako to bylo v Čisté duši.

» Odpovědět «xoxoxo (08.01.2023 16:08:38)

Sežer obě a zmizí dilema výběru :D a nebo tě to roztrhne

Info válka jede,hm...asi dát na intuici a srdce...je to v nás ta správná odpověď ale málokdo to už dokáže rozkličovat.

» Odpovědět «Narragan (08.01.2023 17:56:47)

Ale každý, ať si to rozkličuje sám, že jo? Nebo ne? :D

Klíčové slovo: Souvislosti.

» Odpovědět «Narragan (08.01.2023 19:38:39)

Řeknu ti, čemu třeba nevěřím. Nevěřím v Galaktickou Federaci, v mimozemšťany, Plejáďany apod.

Tady je ale taky rozkol. Jedni věří na mimozemšťany, ale už nevěří na GF.
V mimozemský život ve formě šeďých humanoidů věří ta "rozumná část" populace. Ovšem je to jen myšlenkový konstrukt, lež.
Ale, jak fungují živé sny? Někdo to zná. V tom pekle se vytváří různé obrazy i pocity. Viz únosy mimozemšťany. Ale přeci není možné, abychom byli ve vesmíru sami, že? Je i možné, že některé zájmové skupiny použijí mimozemskou propagandu v médiích. Rozhodně nás USA ve filmech zpracovávaly léta. Kořeny toho sahají k nacistům a hloubš do hinduismu. Ti, co věří v GF, očekávají mimozemšťany do dvou let. V jaké formě to bude, nechme se překvapit.

Akorat ty síly, co můžou být povolány, nejsou vůbec přátelské.

Pozn.: je to teorie a podobnost s realitou bude čistě náhodná :D

» Odpovědět «Constantine (08.01.2023 20:25:40)

Moc pohádek pro hloupé ovečky, určitě nás ET zachrání před ekonomickou krizí .) lepší je se podívat třeba na seriál V ;)

» Odpovědět «Schíza (11.01.2023 00:25:11)

Vždyť v tom videu lže.
Např. tvrdí, že od 1.1.2023 je v EU daň z odježděných kilometrů (z každého elektromobilu). A ten kdo má hybrida, platí 2 daně (protože asi 2 pohonné jednotky nebo co, což už ale vůbec nedává smysl). Rád bych viděl znění toho zákona...vsadím totiž boty, že takový zákon v EU neexistuje.

» Odpovědět «Narragan (11.01.2023 10:42:23)

Ano. To rád slyším. Důvěřuj, ale prověřuj :)

» Odpovědět «xoxoxo (11.01.2023 14:52:13)

Lidé neprověřují, jen napadají když se jim boří vzdušný zámky.Stačí vidět koho volí a pak jsou nasraní. No jasně ,stejně tak dopadnou aspeňácký volby,fraška :D už tisíce let ;) Staněk říká dost věcí co mohou otevřít očí a nejen on. Dehonestovali Pechovou,Turánka a po tečce žlutodivnej hadr další masáž mozků apod. Kdo nechce nevidí jeho věc nakonec,proto je svět tam kde je.

» Odpovědět «Constantine (11.01.2023 15:13:01)

Stejně jsou to většinou jen cenzurované informace, pokud člověk věří jinému jen pro to... že... Tak je hlupák.) všichni kopou na svém písečku a jde o to, aby nebyli za trotli, ale to je kámen úrazu. I. Ty jména, co padla, u mě neobstojí, protože vím, že lžou, jde ale o to Jak.)

» Odpovědět «xoxoxo (12.01.2023 20:52:47)

Beru i tento názor;)
Nakonec nikdo nemá patent na pravdu.

» Odpovědět «Narragan (12.01.2023 00:19:52)

Správně nastiňuješ, že tam něco smrdí. Ta masírka médii ve prospěch určitých kandidátů je už tak do očí bijící, že už snad ani není důvod k volbách chodit.
Pekovou nemusím, její cestu nerazím. Turánek, no OK, dejme tomu. Doktoři jsou taky jen dělníci :D
Ale vláda se jich na názor neptala, ale přesto byli trochu slyšet. Takže museli být pošlapáni. My ale jedeme ty americké plastové lžičky, že? :D Kdo nejde s náma, jde s nima.

Nic se ale nejí tak horké, jak se to uvaří. Některé predikce sedí, některé jen částečně. Beru mnohé s rezervou, radši. A rád si poslechnu i protichůdné názory, abych pochopil logiku obou stran. Velmoci mezi sebou bojují o zdroje a přitom mají jednu hlavu, která financuje obě strany.

Jaké jsou zdroje informací a jaké jsou zájmy jejich šiřitelů?

» Odpovědět «xoxoxo (12.01.2023 20:56:59)

Ano něco prohnilého rozežírá svět,ale vše je o lidech,řežeme si pod prdelí větev a ještě si na to bereme motorovou pilu aby to bylo rychlejší;)

» Odpovědět «Narragan (13.01.2023 21:44:55)

Trošku si všímám zvláštního fenoménu. Když se řekne názor, a je nerelevantní, má se za to proti němu striktně vystoupit. Umlčet v zárodku. Jak už tu padlo, nikdo nemá patent na pravdu. I ten, co šíří zaručenou "pravdu," by měl počítat s tím, že bude napaden, a pak to řešit rozumně. A napadající by to taky měl řešit rozumně. Vždyť je něco nad náma, co nás přese všechno spojuje. Bylo psáno: Než aby ses pohádal se svým bratrem, radši mlč. Možná se opakuju, ale tím se snažím řídit.

Horší pro lháře nebo nevědomé lháře je existence nebo neexistence důkazů. Někdy je pravda tak zřejmá, že už nemá cenu se hádat. Spoustu věcí, kterým jsme nuceni věřit, si nemůžeme ověřit. V tom kolikrát bývá mocný nástroj pro ovládání mas.

© 2004 - 2023 liter.cz v1.5.1 ⋅ Facebook, Twitter ⋅ Nastavení soukromí