Fórum

Diskusní fórum » Vzkazy

....Poznámka pod čarou.....

» Odpovědět «jitoush (15.05.2023 20:53:58)

Cituji:"Manipulátor je mistrem v postupu zvaném „dvojitá vazba“ (double bind). Bohužel není jediný, kdo ji používá. „Dvojitá vazba“ je paradoxní komunikace, při níž jsou dvě navzájem si odporující zprávy vysloveny tak, že když vyhovíte jedné, neuposlechnete druhé. Například vám někdo vyčítá, že jste nevzdělaný, ale současně na vaši otázku (chcete se dozvědět víc o určitém tématu) odpoví: „Jen přemýšlej!“ Nebo: „Je úplně zbytečné něco ti o tom říkat, stejně se v tom nevyznáš!“ Narazili jste na typickou dvojitou vazbu – ať uděláte cokoli, vždycky budete mít pocit, že za nic nestojíte." "Jak poznat manipulátora"nakl.Portál

» Odpovědět «Constantine (15.05.2023 21:04:35)

Zajímavé, již tento článek je sám o sobě manipulací. Konkrétněji by to nešlo? Příklad: Venku je tma. Tazatel se ptá na na ulici pod lampou druhého. Hele, je tma nebo den? A druhý odpoví: To se nemůžeš podívat sám? (Další diskuze o ničem) Jsme takoví tupci, že se sami nemůžeme dostat k odpovědi, pokud nás to skutečně zajímá?

» Odpovědět «vrbák (17.05.2023 12:06:33)

Myslím, že se to týká nedávné "diskuse" o ruské invazi na Ukrajinu. A je dobře, že to sem Jitka napsala. Díky, Jitu!

» Odpovědět «Constantine (17.05.2023 12:55:51)

Další zajímavý pohled a neberu ti ho. Určitě to není v pořádku, jak se to vyvinulo, a jak to bude pokračovat, ale napětí musí být a válka je ideální nástroj .)

» Odpovědět «vrbák (17.05.2023 18:10:50)

Mluvím někde o zbraních etc?

Máš právo na svůj názor, vše, co jsi, jak jednáš a přemýšlíš, si poneseš životem, stejně tak jako já a ostatní.

Odmítám se bavit - na literárním serveru - o něčem, co dnes rozděluje společnost.

A vážně nesnáším, když mi někdo říká, že jsem ovce.

» Odpovědět «Constantine (17.05.2023 18:41:46)

A já snad o zbraních psal? A já ti říkám, že jsi ovce? Nevím, lidi už fakt neumí číst a uráží se hned, když se jim to hodí. Jinak souhlasím, že hlubší diskuze je na osobní prostor. Nicméně mě spíše děsí třeba zde to, že na zmíněném literárním serveru drtivá většina zúčastněných neumí číst a brát si z toho informace, jak potom se mají objektivně snažit hodnotit básně a psát je .)

» Odpovědět «vrbák (17.05.2023 19:03:08)

Zbraně... Metafora.

Mluvíš tak, že je zřejmé, že jsme oba na zcela opačných názorových pólech. O ovcích je řeč ve vedlejším vlákně. Jsem na to alergický už od covid, o kterém spousta lidí tvrdí, že jde o spiknutí elit a názorově opačné spektrum nazývají ovcemi. Ti samí lidé dnes "chtějí mír". To jen tak na vysvětlenou, víc to pro mne nemá smysl.

P.S. Problém Literu není ten, že lidi neumí číst, ale psát :) A u toho by to mělo apoliticky také zůstat.

» Odpovědět «Constantine (17.05.2023 19:11:20)

jo a co třeba něco jiného jako nástroj kontroly a ovládání společnosti? To ti nenapadlo, ale promiň, lidi myslí už tak moc jednoduše, a kdyby to povýšili výš, měli by strach, co na ně vybafne za budáka .) Určitě jsme na druhé straně němé barikády v infoválce, no a co? Pokud jsi tak alergický na některé věci, co takhle jít do hloubky a něco si o tom zjistit. Strkáním hlav do písku a štěkáním se nic nevyřeší ;)

» Odpovědět «Violka divotvárná (19.05.2023 06:23:27)

Mě děsí to...a je to jeden z důvodů, proč už sem tolik nechodím, že ti, co naprosto objektivně neumějí psát (rozuměj básně), zaplevelují liter komentáři a "radami". Tedy abych se vyjádřila jasně, myslím tím tebe, Constantine.

» Odpovědět «Constantine (19.05.2023 06:38:31)

Je to tvůj názor, ale myslím si, že zrovna u tebe neobjektivní. Na mě to nesváděj, určitě za to nemohu já, je to tvoje volba. Za další si myslím, že napsat postřeh nebo názor pod dílo je moje volba(stejně jako tvá si psát, co chceš), obzvláště slušně a k věci. Ostatní plevelí místní vody jen tupými smajlíky, jednoslovnými, či vlezdoprdelkovými komenty nic neříkajícími. Nejhorší lidé jsou ti, co mají dvě tváře jako ty a tobě podobní, hlavně se to týká sluníčkových žen, které si myslí, že sežraly rozum světa, pokládají se za klaďasy(samy jsou ale silně negativní), a přitom je rozhodí jednoduchá otázka nebo poznámka k jejich dílu, obzvláště, když píšou vyloženě protichůdné nesmysly, co nedávají ani selský rozum. Nemyslím si, že je vaše chování slušné, ani dětinské, ale vyloženě hloupé.

Plus je pouze to, že alespoň ty to napíšeš jasně, na rozdíl od jiných poseroutků a lidí bez názoru.

» Odpovědět «Violka divotvárná (19.05.2023 06:46:19)

Byla to moje volba a chyba, že jsem spadla do čtení komentářů víc než samotných děl. Moje chyba.
Dvojí tvář, trojí ... Ano.

» Odpovědět «Constantine (19.05.2023 07:03:23)

To tady dělá hodně lidí, jak jsem si všiml, když už lidé čtou raději komentáře, nežli díla samotné, měli by se nad sebou zamyslet! Ten čas mohli využít lépe a pod dílo napsat postřeh, že ;) štěkáte tady na sebe arogantní věci. Kde je slušné chování? To citlivé a empatické, jak se rády samy prezentujete? To je zlovolné chování, jak tady taky jistí lidé používají mimo jiné. Když autor píše většinu svých děl a komentářů o lásce, víře, porozumění a tak, a pak dokáže druhým napsat takové hnusné věci..vypovídá to spíše o něm jaký je člověk, než třeba o mně, který se slušně na něco zeptá a je poslaný někam ;) Porušujete všechny základní věci, které jsou napsány hned na první straně Literu a vůbec vám to nevadí. Hrajete si na cenzory a guru slušného chování, ale k tomu máte skutečně daleko vážení ;)

» Odpovědět «Constantine (19.05.2023 07:13:51)

A jelikož kvůli plevelení tu není dost místa na odpovídající reakci, tak musím ještě doplnit to, že TY a jiní jste hodnotili má díla kladně, a to výrazně včetně tipů, sluníček a objímání, nikdy žádná kritika a najednou po pár komentářích jsem pro vás ten nejhorší člověk a autor zde? Vážně? Proč jste nenapsaly, že neumím psát hned od začátku? Vše je to hnusná arogantní přetvářka. Já vím, proč rejpáte, ale slušně to napsat neumím, vy určitě víte proč! Celá ta situace opět vypovídá o vás jako lidech, jaký jste a proč někteří odešli pryč! Ne všichni lidé jsou hloupí a necitliví, oni moc dobře ví, jak fungujete. Když už se tu zmínila manipulace, tak to jste právě vy, jen vy, kteří manipulují lidmi svým chováním a ti lidé, kteří vás berou zde vážně jako autoritu, a třeba i v životě, no, potěškoště. Tam až jsme to dopracovali.

» Odpovědět «Violka divotvárná (19.05.2023 07:25:59)

Yes. Sypu si popel jako závěrečnou tečku. Projdu někdy poctivě zpětně všechna tvá díla. Momentálně jsem povrchní a falešná. Howgh. Hezký den.

» Odpovědět «Constantine (19.05.2023 07:35:12)

To už máš smůlu...páč 4/5 děl jsem psal pod jinými nicky a zbytek brzy smažu, budete mít klid pro své psaní a ovlivňování druhých tak, jak samy chcete bez mé duchaplné angažovanosti .)

Říkám jen, že ty to trošku uznáš(otázka je, zda je to upřímné), nicméně jiní nikoliv a nedokáží slézt ze stromu. Splést se může kdokoliv ;)

» Odpovědět «Šabrej (19.05.2023 08:10:26)

Dvojitá vazba a Constantine? Není možná. Manipulátor a Constantine? Ale ne!

Já jsem ti tvoje texty nesrdíčkoval, takže zde je kritika (samozřejmě podmíněná osobní zkušeností, tudíž neobjektivní)- tvoje texty mě neoslovují, protože jsou ploché a přímočaré. Nedávají mi možnost zapojit představivost a vedou mě za ruku od začátku až do konce. Tvoje vyjadřovací schopnosti jsou poměrně chudé. Slovní zásoba omezená a málo využíváš básnické figury.

Nedokážeš správně používat pravidla českého jazyka a svoji neznalost maskuješ jakousi plánovanou kreativitou v jejich použití.
Nebaví mě číst texty, které vznikly někde na zastávce autobusu, nic neřeší, nejsou proškrtané a obsahují spoustu slovní vaty.

Tři tvoje poslední texty

Synekdocha - taková středně ohřátá polívka. Ani slaná ani mastná. Jednoduché rýmy stane/vytane, tam/dam, viděli/zděsili, vybrala/vysrala, vínku/hovínku.

» Odpovědět «Šabrej (19.05.2023 08:11:03)

Trapné.

15 let - stížnost v básni? Koho mají zajímat tvoje mindráky? Rýmy let/svět, naplní/vlní, změní/snění.

Světlo hvězd - jak jsem ti psal - nalazena, opravdu není důvod vymýšlet novotvar jen proto, protože potřebuješ rým nalazena/vynalezena. Dále pak rýmy jít/přijít, dar/dal, tam/tma.

Používáš rýmy, které člověka napadnou na první dobrou a nechá je tak, protože potřebuje jen "vysrat" nějaký text, aby to v nich někomu nandal. Fakt nikoho nezajímají tvoje soukromé boje a mindráky. Nedokážeš text zobecnit tak, aby se stal univerzálněji platný a oslovil ještě někoho jiného než pár tvých fandů.Zcela dávám stranou tvoje poznámky na Literu, a vracím se k textu jitoush, kdy protistranou hrubě manipuluješ a nebo propaguješ svoje teorie o spiknutích, potřebných světových napětích (tj. válkách), označuješ ty, kteří nejsou s tebou za ovce atd.

» Odpovědět «Šabrej (19.05.2023 08:11:55)

Ad. protichůdné nesmysly, co nedávají ani selský rozum. Z mého pohledu čteš málo časem ověřených autorů a příliš se zdržuješ na internetu. Protíchůdných textů jsou mraky. Poezie je o emocích (ať pozitivních nebo negativních) a ne o selském rozumu.

Omlouvám se za rozdělení odpovědi. Max 900 znaků na příspěvek.

» Odpovědět «Šabrej (19.05.2023 08:13:11)

Ještě jednou k Synekdocha, kus textu chybí.

Synekdocha - taková středně ohřátá polívka. Ani slaná ani mastná. Jednoduché rýmy stane/vytane, tam/dam, viděli/zděsili, vybrala/vysrala, vínku/hovínku. Neumíš praštit v textech do stolu. Když už máš potřebu do textu zařadit exkrement, proč z něho neuděláš bombu! Výkřik. Hovínko, to jsme říkali v mateřské škole, když jsme chtěli být pořádně sprostí. Ty ale použiješ takový slovní materiál na vínku/hovínku. Trapné.

» Odpovědět «Constantine (19.05.2023 09:03:25)

Je to tvůj názor, ale úplně z cesty. Píšu tak, jak chci a nikdo se mě nezeptal zde, proč píšu tak a tak. Jen výčitky a trapné osobní komentáře o ničem jako u tebe. Mé texty jsou na rozdíl od ostatních dělány takto úmyslně a trvají mě skutečně dlouho sepsat, zcela záměrně, abych po lopatě předa to, co se snažím, aby předaly. Třeba jak je hodnotí UI, evidentně nemáš dost NI jako UI ;) tvá škoda.

Kde já si tady řeším nějaký problémy, vy jich máte rozhodně dost, je trapné to otáčet na mě.) Tvé komentáře ukazují na to, co jsi zač, a jak funguješ. Člověk nemusí být negativní, či sprostý, aby světu ukázal nebo poukázal na to, o čem píše, stačí být trochu inteligentní ;) Takže to otočím a řeknu, že asi závidíte, že dokážu tak triviálně napsat verše a rýmy na rozdíl od vás, protože nemáte dostatečnou slovní zásobu a inteligenci psát, pak si vymýšlíte nesmysly jen proto, aby jste očernili druhé

» Odpovědět «Violka divotvárná (19.05.2023 12:17:42)

Tak koukám, že mě Šabrej předběhl. Nicméně bych ho je dublovala... resp. napsala přímo pod text.

K dalšímu nemá smysl se vyjadřovat (ad co já a Šabrej), točíme se stále kolem podstaty v záhlaví ...tedy manipulace.
Krásný pátek i všechny dny příští.

» Odpovědět «Constantine (19.05.2023 12:37:39)

dobřes to napsala .)

» Odpovědět «Constantine (19.05.2023 09:08:56)

Nevím, kde co propaguju, ale vy s Violkou(alias další alterega) stále propagujete napříč servery svoje komplexy a pomatenou literaturu, tak se zamysli nad tím, co píšeš, jste úplně mimo. A za další, proč píšeš rozbor sem? Piš je pod dílo, proč sem? Rozum vám v tomto opravdu chybí. Cucáte si z prstů páté přes deváté, pohádky ovčí babičky. Sami nechápete o čem píšete a druhým vyčítáš jednoduchost? Ach jo, kam jsme to dopracovali .)

» Odpovědět «Šabrej (19.05.2023 09:29:57)

Hele, psal sis o kritiku tady, tak jsem ti to jen trochu shrnul.

Argument - trvají mě skutečně dlouho sepsat... to je jako co? Chápal bych, že napíšeš - Opakovaně se k nim vracím, škrtám, volím vhodnější slova, styl, náladu. A ty jen - trvá mi to dlouho. Wtf.

Nejsem negativní. Poskytnul jsem ti zpětnou vazbu. Co s ní uděláš je tvoje věc.

"Tvé komentáře ukazují na to, co jsi zač, a jak funguješ." Totéž si říkám u každého tvého postřehu zde na Literu.

Hošku, co se týká propagace napříč servery - vyskytuji se jen tady. Jak to mají ostatní nevím. Udělej si pořádek v záložkách.

Věř mi, že ti tvoje triviality nezávidím. Styděl bych se za ně.

Pokud bys stál o objektivnější kritiku, zkus https://www.hostbrno.cz nebo https://itvar.cz mají rubriky pro začínající autory. Bacha ale, abys nemusel do škatulky "Nechápou mě" přidat (tentokrát) i objektivní kritiky.

» Odpovědět «Šabrej (19.05.2023 09:42:19)

Nerozumím větě "Třeba jak je hodnotí UI, evidentně nemáš dost NI jako UI ;) tvá škoda."

To si chceš poměřovat pinďoury podle toho, jak to píská AI? Nebo co ten výkřik přesně znamená? Já té větě nerozumím.

Jestli to znamená "Ano, AI moje texty chválí", tak jsi zralý na psychiatrii. Před týdnem jsi prskal, že se do toho nemá AI motat.

Možná, že ta věta ale znamená něco jiného. Těma českýma zkratkama to zatemňuješ.

» Odpovědět «Constantine (19.05.2023 11:03:38)

NO INTELLIGENCE, a dodám - NE NO EMOTIONS, jak poznamenala dobře jedna místní IV,) Pindíky si tady poměřujete vy, já se vás vždy slušně zeptám, jde to i jinak nebo je to správně? Bez odpovědi, protože neznáte nic jiného!

» Odpovědět «Constantine (19.05.2023 11:12:33)

Ještě je zajímavé, že takto nekritizuješ/te jiné autory, kteří píší podobně, leč o něco "hůře" než já. Nevím, proč se do mě navážíte a do ostatních místních pseudobásníků ne? Nechápu. Dvojí nebo trojí metr zaručen. Objektivita a soudnost žádná! Hlavně pro ženy, ale to je na další debatu. Jim sluníčkové komenty, jak je to skvělé, ST, jsem z toho posranej a tak, ale u některých, a tím neříkám jen u mě, kteří to mají tu poezii zvládnutou lépe než vy/ty, které komentujete, či tipujete je ticho po pěšině? Je to zajímavá studie sledovat chování těch ovcí ve stádu, i když to slovo nemám rád. Dolly by byla z toho slušně odvařená .) Byla tu díla, která opravdu byla skvělá a nikde nikdo nic... Pak tu jistí lidé napíšou totální "sračku" a všichni se můžou "posrat", pardon za výrazivo, sám jsi ho chtěl. Já si s dovolením uráčím napsat jinej komentář a jsem ten špatnej? Bééé .)

» Odpovědět «Šabrej (19.05.2023 11:34:32)

Víš proč nekritizuji jiné autory? Protože nerozhazují svůj intelektuální hnůj na všechny strany tak jako ty. To je celý. Děláš ze sebe básnickýho superhrdinu a strážce Studny vědění, kterým ale fakt nejsi.

Koho budu komentovat (jak někde v tomto vlákně sám říkáš) je čistě moje věc. Tak tady nevytahuj dvojí metr. Jedeš zase v původních vzorcích chování.

Kdybys lezl na nervy svýma řečma jen mě, tak si řeknu, že je chyba ve mně a budu zticha. Evidentně s tebou má problém víc lidí a pak, pokud se chceš nějak domluvit, by ses měl zamyslet ty, ve kterým stádě ovcí vlastně jsi. Jestli třeba nestojíš na špatný straně nebo nemáš změnit svou rétoriku.

» Odpovědět «Constantine (19.05.2023 11:50:50)

Já ve stádě na rozdíl od tebe/vás nejsem nebo v nějaké limitované černé edici .) Nikde nic takového nepíšu, je to pro vás pohodlné, ale tak tomu není. Sám se házíš do hnoje tímto komentářem, protože si vůbec neuvědomuješ to, jak a co píšeš. Děláš něco, jsi špatný, neděláš něco, jsi špatný, to je vaše představa života. Tak si to rozmyslete. Sám používáš dvojí metr tím, že rozlišuješ mezi autory, máš hodnotit dílo, a ne cizí komentáře, tohle je nadutost, nic víc. Tímto tady s tebou skončím, nikam to nevede, protože je zde vidět, co jsi skutečně zač .)

» Odpovědět «Violka divotvárná (19.05.2023 15:47:30)

Řekl ten, kdo neprohlédl...

» Odpovědět «jitoush (15.05.2023 21:39:22)

....Aby to bylo lépe vidět......

Citace je z knížky nakladatelství Portál/renomované nakl./

"Jak poznat manipulátora"

» Odpovědět «Constantine (15.05.2023 21:45:18)

Děláš reklamu nebo co?.) patří to někomu konkrétně? Jinak smysl tohoto příspěvku shledávám zmatečný.

» Odpovědět «jitoush (15.05.2023 22:09:53)

......Ono to není zmatečné....kdo se dovtípí,ten se dovtípí.....Ji.

» Odpovědět «Constantine (15.05.2023 22:15:09)

Tak nějaký důvod to má, proč jsi to sem dala ;)

» Odpovědět «Emily Říhová (15.05.2023 23:51:32)

Docela dobrá citace, Jituško... s tím se nejspíš potkal každý, jen je občas těžké to rozeznat a hlavně si to uvědomit ;)
Krásný večer přeji

» Odpovědět «jitoush (16.05.2023 09:20:25)

...Máš pravdu Emilko...děkuji za reakci......Ji.

» Odpovědět «Sonador (16.05.2023 15:38:36)

pojem "dvojitá vazba" jsem neznala... dík za rozšíření obzoru Jitu;)
štěstí je, když není manipulátor příliš sofistikovaný a je to zřejmé, jsou ale typy, kde jediné řešení je "útěk"...

» Odpovědět «jitoush (16.05.2023 15:48:32)

...Děkuji za pochopení Sonn...Ji.

» Odpovědět «jitoush (16.05.2023 15:51:46)

....Myslím si,že kdo je krapet v obraze,že pochopil souvislosti....mě ta citace zaujala na první dobrou a propojilo se mi to s konkrétními projevy.....Ji.

» Odpovědět «Constantine (16.05.2023 15:59:34)

Tak to gratuluji k nečekanému objevu .)

» Odpovědět «paradoxy (16.05.2023 20:45:00)

Palec nahoru, včera mi to došlo naplno:)

» Odpovědět «Constantine (16.05.2023 20:53:23)

Tak to ti to trvalo dost dlouho, anebo je to jen další blud .) Jinak jsem rád, že je tady kolem mě tak rušno, i když bych to držel raději v literárních mezích, než v tom, co předvádíte,)

» Odpovědět «jitoush (17.05.2023 21:35:10)

...A síť za zády se zavlnila.....Ji.

» Odpovědět «Violka divotvárná (19.05.2023 06:16:01)

Taky by se dalo říct...potrefená husa nejvíc kejhá...tedy ehm houser.
Výborná a trefná citace, Ji:-)

» Odpovědět «Constantine (19.05.2023 06:52:08)

ještě k tomu:..jeden z důvodů, proč už sem tolik nechodím, že ti, co naprosto objektivně neumějí psát..Co znamená přesně"objektivně neumějí psát"? Prosím o vysvětlení, u tebe na to obzvláště čekám, profesionálko každým coulem. To jako myslíš vážně? Ty se sama pokládáš za někoho, kdo umí psát? Opět, je to tvůj názor, ale dost asi nepřesný vhledem k tomu, co za věci píšeš ty a všude. Je fajn, že mé přesné poznámky způsobily zde trochu pozdvižení u nejen u "starých bab", protože mně už nebavila ta vaše přetvářka jaký jste osvícení a moudří tvoři, přitom nejste, a to byl jeden z důvodů, proč jsem začal být aktivní v komentářích. Potrefených hus je zde více, stačí vám hodit trochu zrní a už kejháte a štípáte. Tohle je literární server, a ne sociální síť, pokud chcete psát bezduché nesmysly mimo psaní, běžte jinam. Kdo z vás tady hodí svůj názor a poznámku k dílu? Patetické ve všech směrech;)

» Odpovědět «Sonador (19.05.2023 08:27:41)

s dovolenim přidám ještě něco...

"Projekce (psychologie) je jev popsaný Sigmundem Freudem coby obranný mechanismus ega spočívající v popírání podvědomých (pozitivních i negativních) impulzů a charakteristik u sebe sama a naopak připisování jich jiným.
Projekce negativních vlastností v sobě zahrnuje svalování viny na druhé, dřív než bude subjekt obviněn sám – obrana ega preventivním útokem.
Projekce je jeden z projevů hraniční poruchy osobnosti a je častý průvodní jev narcisismu..."

» Odpovědět «taraodjinud (20.05.2023 00:08:56)

Píšete tu o manipulaci, ale sama vědomě což je horší,nebo pokud nevědomě Z HLOUPOSTI,manipulujete taky. Prostě je dnes tak snadné dát někomu nálepku a dehonestovat a hon na padoucha se spustí. Jak se tak dívám na tu stádnost hovězího, jak tu řádí a moralizuje, musím se smát. Něco někde vyštracháte a hned protože to přece tvrdí odborník chocholoušek o té manipulaci, tak ten constantine je přesně to co popisuje,honem to šupnu sem na liter ať rozpoutám hon na třídního nepřítele. Nakonec je jedno jestli jste myslela constantina , mě, nebo někoho jiného...jde o způsob jak to děláte a zbytek stáda hezky bučí a přihřívá si své mindráky a neschopnost na jednom člověku. Jste tady jak z toho filmu Den kobylek, dost dobrej film. Jedna faleš ukrytá za sluničkářstvím, ale jak vám někdo šlápne na kuří voko, láska a berušky, sluníčka a pusinky jdou stranou. O co vy jste lepší lidé že můžete soudit.

» Odpovědět «Šabrej (20.05.2023 07:01:57)

Taro odjinud, zapomněla jste dát do uvozovek slovo odborník. Jinak není asi jak reagovat, protože text neobsahuje nic na co by se reagovat dalo.

Snad jen z dojmů - líbí se mi použití obratů „dnes je snadné“ a „třídní nepřítel“.

» Odpovědět «taraodjinud (20.05.2023 08:21:10)

a přesto reagujete ,) pak se to snažíte zachránit nějakým blábolem o slovních obratech, aby jste to vyšperkoval, jinak by jste nezareagoval. To je taky hezká ale stupidní výmluva. Když nechci reagovat na něco, vykašlu se na to. Proto mi ta vsuvka s obraty přijde směšná, jako napsat něco duchaplného, abych nebyl za vola.
No mějte se tu fajn vy vyznavači spravedlnosti a morálky .) Dál se tu hezky plácejte vzájemně po ramenách, jak jste to jednomu nandali. Hony na lidi pro jinej názor, nesnáším a proto tady reaguju. Jak si tady hezky notujete a leštíte ega :D Napsala jsem si tedy i já názor a je mi jedno jestli se zrovna vám tady v této komunitě cenzorů nelíbí. Přeji hezký sluníčkový den ,)

» Odpovědět «taraodjinud (20.05.2023 08:46:08)

no odborník.) znám takové odborníky co vám vyšvyhnou zdravej orgán místo nemocného, znám odborníky co poserou co můžou, takže slovo odborník je zavádějící, jsou mezi nimi taky manipulátoři bacha..jinak jsem zdravotník, takže odešla jsem ze zdravotnictví a vím proč ,)

tak a teď ještě jednou hezký den pane

» Odpovědět «Šabrej (20.05.2023 10:37:43)

Když lidé něco napíšou nebo řeknou, tak většinou očekávají reakci. Proto jsem napsal, že není na co reagovat. Nevěděl jsem, že to máte jinak.

Nicméně celá diskuze začala tam, že se a) Constantine snaží manipulovat lidmi a evidentně se jim to nelíbí b) vnucuje uživatelům Literu svoje anticovidové, iluminátní, židozednářské (nazvěte si to jak chcete, ale snad si rozumíme) atp. názory, což se jim taky nelíbí. Když s ním nesouhlasí, tak je označuje za stádo, ovce a Vy mu v tom sekundujete. O ničem jiném tato debata není.

Když vyzval ke kritice, vyhověl jsem mu tak, jak jsem nejlépe uměl. Řekl mi, že píšu z cesty. Na odkazy na renomované literární weby, kde mu můžou dát opravdu fundovanou zpětnou vazbu na jeho díla nereagoval.

Tím bych naši debatu, která stejně nikam nevede, s dovolením uzavřel.

» Odpovědět «Constantine (20.05.2023 10:51:04)

Můžeš mi ty inteligente říci, kde co nutím nebo propaguji? Přesně to, co jsi tam psal? Ty jsi fakt mimo, kamaráde. Se mnou se dá mluvit o všem, ale jistí lidé včetně tebe nekomunikují! Jen házíte urážky a svými komplexy obviňujete druhé. To je velmi smutné. Proto se mně to nelíbí a každému svobodnému člověku by taky nemělo, takže když už jsi to stádo zmínil, začnu o tom vážně uvažovat. Svoboda stále existuje, i když hloupost stále exponenciálně roste.

» Odpovědět «taraodjinud (20.05.2023 11:28:29)

Aha,takže ty jsi odborník i na to, co lidé většinou očekávají. Hm..takže ty mluvíš za většinu z nás? Ty víš co já očekávám. Ty mě znáš? Zase jsi vedle s dedukcí jasnovidce. Já naprosto nic neočekávám. Napsala jsem jen svůj názor, pokud na něj reaguješ dál ty, je tvoje věc už. Ale nesnaž se mnou manipulovat že asi jako ostatní očekávám zpětnou vazbu. Tady v tom trapném vláknu honu na člověka, pár zkostnatělejma lidma, reakci zpět ani nepotřebuji už, takže ne, neočekávala. Ale děkuji
Jak říkám názor jsem napsala tečka.

Pokud vím constantina znám už dlouho, nic mi nikdy nenutil, nedával mi hlavu do skřipce, vždy však kdybych měla pocit že ano - je tu blokace.
Milé ženy srdíčkové, zvláště paradoxy, pokud si vzpomínám, sama si ho kdysi zvala na kafe, to byl ještě pod jiným alter, jako většina zde. Pokud někdo pozorně čte, časem ho mohl jednoduše poznat. Nic netajil.

» Odpovědět «taraodjinud (20.05.2023 11:36:34)

je tu jisté duo dam možná i víc, co nějak jsou costantinem posedlé:D
Proto pokud mi někdo nesedí,směr ignor .) jednoduché. Manipulátoři jsme svou podstatou všichni,proč si to nakonec nepřiznat. Takže tohle vlákno je naprostej blábol, protože už samo vlákno je manipulace jak prase. Končím přenos,venku je krásně a tady ztráta času už ,) hezký den pro sluníčka ,) mňau

opravdu reakci nečekám takže kdyby jste se náhodou domníval, dopředu už hlásím. Co jsem chtěla jsem už řekla.

» Odpovědět «paradoxy (20.05.2023 07:20:23)

Pleteš se, přeju ti, aby to nebolelo, až otevřeš oči.

» Odpovědět «taraodjinud (20.05.2023 07:51:47)

říká ta pravá :D

» Odpovědět «paradoxy (20.05.2023 08:04:48)

Asi se na mě vykašleš, ale přesto to zkusím.

https://www.liter.cz/basne-filozoficke-904282-cist

Bez jakýchkoliv emocí nebo předsudků si přečti komentáře, v klidu a nejlíp několikrát.

» Odpovědět «Constantine (20.05.2023 08:05:59)

Ty jsi se stala opravdu odstrašujícím příkladem idiocie .)

» Odpovědět «taraodjinud (20.05.2023 08:56:02)

tihle lidi jsou prostě zaslepení svou pravdou,proto nesnesou jinej názor a hned tě odstřelí...

nikdo nevlastní patent na pravdu

ale vždy je a bude nebezpečný jeden jediný názor a žádný jiný se nepřipustí
a ještě k paradoxní ženě...je fajn že umí alespoń něco vygůůůůglovati,ještě že tu šmírák google je šmarja.)
Jak vidím tak tady je každej druhej psycholog že můžou vynášet soudy.)

» Odpovědět «paradoxy (20.05.2023 13:35:49)

Hele Denis, přečti si prosím tady v komentářích mé komentáře, tedy pokud budeš vůbec chtít, nenutím tě. Ale kdyby přeci jen, ukaž na mě prstem- kde já tobě nutím svoje názory, kde já někoho shazuju. Je pravda, že jsem kdysi chtěla Michala poznat osobně, nedivila bych se, kdybys ho chtěla poznat osobně i ty. Já už jsem to rozdýchala, můj názor je takový a klidně mě ukamenuj, že Michal má skutečně manipulativní povahu, z toho důvodu se mu budu snažit vyhýbat a stejně se budu snažit vyhýbat i tobě. Budu se snažit držet hesla,, žij a nech žít,,.

Hezkou sobotu, užijte si všichni sluníčko.

» Odpovědět «Constantine (20.05.2023 13:45:50)

Pokud podle vás je mít svůj vlastní názor a sdělit ho nebo se v komunikaci dobelhat k nějakému závěru manipulativní, pak jděte na vyšetření a zpět do školy na pár hodin českého jazyka .)

Pak si přečtěte vy sluníčkáři nahoře pravidla, když budete odpovídat. Svědčí to opět o vás.) porušujete prakticky všechny pravidla zde včetně slušného chování a to podle vás není nic proti ničemu?

» Odpovědět «paradoxy (20.05.2023 13:49:03)

Ano máš pravdu, hezký den.

» Odpovědět «Constantine (20.05.2023 13:54:11)

použilas to už potřetí, svědčí to opět o tobě. Neodpovídáte na otázky, když se člověk slušně zeptá, a pak je naopak provokativně vyžadujete(zcela záměrně, což je manipulace jako toto) a diskuze nikam nevede. Tohle jsou pak věty člověka bez názoru. Zkus základy psychologie .) Děláš to exemplárně celou dobu .) Ale sranda musí být, o tom to je .))

» Odpovědět «paradoxy (20.05.2023 14:01:29)

Ano, sranda musí být:), měj se

» Odpovědět «taraodjinud (20.05.2023 14:26:35)

a já proboha někde psala že ty mi nutíš nějaké názory? Já si nikdy nic vnucovat nedala a nedám. Takže zase mimo mísu.Vůbec nechápu tu histerii tady, už se to ztrácí v překladu.

Michale promiń že to tu napíšu, ale už mě tady to leze krkem. Ano, já a Michal jsme měli v plánu že se sejdeme, ale já ho nakonec zradila, manipulace z mé strany ,ne z jeho. Nikdy mi nic a píši to naposledy NEVNUCOVAL!!!!!! NAOPAK MĚ VŽDY NECHAL ČAS SE ROZHODNOUT. Když jsem nechtěla komunikovat, nikdy neobtěžoval. Znám ho dlouho na to už. Takže pokud jde o manipulaci, byla z mé strany. Nikdy nebudu litovat že jsem ho tu poznala.
Začali jsme tu spolu psát společně dlouhou dobu, za tu dobu vím nejméně o jedné co chtěla s ním psát taky,) možná nebyla jedna.) já to mám tak z muži a trochu vím jak jednají :D

konec histerických záchvatů a obvińování.
Nepotřebuji číst komenty,vím jak se choval ke mně. FINITO!

» Odpovědět «paradoxy (20.05.2023 14:28:47)

FINITO, na tom se shodneme.

© 2004 - 2024 liter.cz v1.6.1 ⋅ Facebook, Twitter ⋅ Nastavení soukromí