Komentáře slouží k vyjádření vašich názorů, postojů či kritiky.
Vznešené drobnosti Publikoval(a): jitoush | Poezie v próze » Příroda
...Děkuji Žluťáku,že jsi pobyl a zachutnalo Ti to.....i Tobě a všem vše dobré každý den....ty "malé"věci jsou nenahraditelné....jen je uvidět....Ji.
Už je jiná doba Publikoval(a): šerý | Básně » Ze života
...U mě si Šeráčku zaveden ve škatulce....skvělý básník a dobrý člověk se srdíčka na pravém místě.....Ji.O broukovi Pytlíkovi nic nevím/úsměv/...mizím...já jen na skok....jsem marod zahleněný a bolavý,tak zasejc nějakou medicínku,ať jsem záhy fit a ready...
David Ebershoff, Kateřina Jonášová: DÁNSKÁ DÍVKA – trochu jiná recenze Publikoval(a): Amonasr | Recenze » Kultura
.....No se situací,chystat se a ladit na představení na poslední chvíli,Ti plně rozumím....mám to v něčem podobné.....takže to dovedu pochopit,ale nakonec se člověk přeladí na příznivější vlnku...../úsměv/
A "Dánskou dívku"znám z filmové adaptace knihy.....ta se mi líbila a herec v hlavní roli...Eddie Redmayne...tak dobře zapamatovatelný díky svému zevnějšku,byl myslím na tuto roli velmi vhodně vybrán ......líbilo se mi,jak to zahrál......sedlo mi to k němu....bylo by zajímavé zjistit,jak se v tom cítil on sám,zda by se našla nějaké paralela mezi ním a D.K.
Je zajímavé Tvé celkové vnímání hry v podání herců "Tvého"představení a popisu/také jsem to v minulosti zachytila v médiích/,jak až na tělo Daniel Krejčík prožíval nastudování a interpretaci této hry s následky na své zdraví......takže díky Pepo za Tvůj pohled a vnímání,zasejc další vyčerpávající recenze...Ji./úsměv/
Někdy mám chuť dělat andělíčky ve sněhu Publikoval(a): Favi | Básně » Ostatní
....Tady nejde o vousy,ale o náklonnost k pivku.....Ji./úsměv/
My dva spolu Publikoval(a): Jarunka | Básně » Ze života
...Je to opravdu velký dar.......Ji.
Někdy mám chuť dělat andělíčky ve sněhu Publikoval(a): Favi | Básně » Ostatní
.....Myslím,že si budeš rozumět se Žluťákem....a nemyslím to špatně.....Ji.
Dokonalá jako sněhový sen Publikoval(a): Caliéry | Básně » Láska
...Hezky jsi si ji objevil....Ji.
Toulky Publikoval(a): Jarunka | Básně » Příroda
....Dýchlo to na mě až od Tebe,z Tvé toulky...dýchlo to na mě Klidem....a fotografie
to dokreslila......a cesta vede.....ztrácíš se a zase nalézáš....touláš se ve vnějším světě Přírody a ten Tě doprovází do světa vnitřního....když člověk dovolí,tak je to ten nejlepší průvodce.....doufám,že se mi podaří v tomto týdnu aspoň jednou vyběhnout mezi stromy tam venku.....Ji.
Vánoční Publikoval(a): kozorožka | Úvahy » Ostatní
....Krásně pojatá vánoční nostalgie ....to ke svátkům patří...vzpomínky....Ji.
ZÁZRAK SE STANE, TO JE CELÉ... Publikoval(a): vrbák | Básně » Láska
...I Ty jsi Františku.....Ji.
ZÁZRAK SE STANE, TO JE CELÉ... Publikoval(a): vrbák | Básně » Láska
.....Jasně.....budeme sdílet.....a prosím,řekni i Markétce....Ji.
Ziměnky Publikoval(a): Helen Mum | Ostatní poezie » Fantasy
...Ano...v tomto jsme na stejné vlně......Ji.
tichem Publikoval(a): Sonador | Básně » Ostatní
...Tichem do "Ticha"Lásky......Ji.Mávám Soníno.....Ji.
Ziměnky Publikoval(a): Helen Mum | Ostatní poezie » Fantasy
...Helenko milá...."namalovala" jsi krásný obraz...úplně to vidím...ty rozzářené oči,kolečko od pootevřených dýchajících úst a srdce planoucí tou zvědavostí.....šla jsem si dnes odpoledne provětrat hlavu,aby šíje nenesla tu tíži myšlenek...pomohlo to a teď se pustím do díla doma.....něco pro zítřek je třeba.....a po cestě mezi vločkami se ve mně ozvalo "rozverné dítě",které má rádo a to mi pomohlo oprostit se a zasejc rozsvítit se.....připoměla si mi to tou zvědavostí.....hezké svátky Helenko a děkuji.....Ji.
podstata Publikoval(a): Sonador | Miniatura, hříčka » Ostatní
....ano....Ji.