Komentáře slouží k vyjádření vašich názorů, postojů či kritiky.
OCHUTNÁVKA Publikoval(a): Vivien | Básně » Ostatní
Jen se to z té razance nesmí zvrhnout v něco úplně jiného, není podnik jako podnik :-)
OCHUTNÁVKA Publikoval(a): Vivien | Básně » Ostatní
Jsem trhlá, já vím jitoush:-) Ty moje sekvence mi to občas pěkně zavaří. Při jedné takové jsem se uprostřed večeře nenápadně zdekovala, pán byl takový gurmán, že mě pozval do thajské restaurace na "překvapení". Když přijeli dva číšníci s vozíkem a začali odhalovat :-) pokličky z nerezu, ve kterém se to hýbalo, zděsila jsem se, jak by ta ochutnávka večer dál pokračovala .. Pan "hostitel" mi navíc totiž jaksi zapomněl předem sdělit, že k tomu máme i rezervaci pokoje se snídaní v ceně! Decentně jsem se na okamžik omluvila a vzala roha s prvním taxíkem před hotelem. Takže tato moje literární ochutnávka je proti těm, co život skutečně napíše, úplný břídil :-)
OCHUTNÁVKA Publikoval(a): Vivien | Básně » Ostatní
Děkuju, jen opatrně, přibírá se po ní. Ale já jím ráda. Tak zapřu se :-) a ochutnávat budu celým tělem, v této poloze neupadnu.
OCHUTNÁVKA Publikoval(a): Vivien | Básně » Ostatní
Snad je mé menu dostatečně bohaté i pro fajnšmekry a degustovals až do rána :-)
Tyrkysové porody Publikoval(a): šerý | Povídky » Ze života
No Kájo, úplně to vidím. A hlavně mi připomněls, jak rád vidíš zrod nového života, si vzpomínám, jak ses o tom zmiňoval a zdůraznil, že je ti tento okamžik posvátný vidět to na vlastní, myslím že ve tvém případě ne tyrkysové:-) oči. Ale v očích ti bylo znát, jak ožils* Jak jinak, být u zrození, že? Pak už je jen druhá možnost, omdlít ..
Protest proti dog friendly openspace Publikoval(a): Oskárek | Povídky » Humor
Očividně i CEO na ho...
:-)
Protest proti dog friendly openspace Publikoval(a): Oskárek | Povídky » Humor
:-)
O Publikoval(a): lawenderr | Miniatura, hříčka » Ostatní
Sem si chodím lovit ráda. Pokaždé něco z hlubiny, a i když světlo občas přes síto, už to potěšení, že se kousek chytil. Je to hravé, a svobodné najít si vícero významů. Prostě žádný nadbytečný kecy :-)
Kdo je hrdina a kdo padouch? Publikoval(a): jort1 | Miniatura, hříčka » Ostatní
"Padouch nebo hrdina, všichni jedna rodina!"
hráli jsme prší Publikoval(a): jipi | Básně » Ostatní
tento civilní projev miluju :-)
Na Dílech Publikoval(a): Marťas9 | Ostatní poezie » Ze života
Tak z tohoto textu dýchá úžasná atmosféra, jako dnešní ráno, frčím na kole do práce, dýchám ten příjemný vzduch letního rána a děkuju, že stále "mohu". Důležité je, vědět jak na to, jak vnímat krásy světa a najít řešení i s přibývajícími roky a nástrahám zdraví a těla. Tak ať cyklisté vítáni :-)
(Iba) spokojná Publikoval(a): gabenka | Básně » Ostatní
Vyjet si do rozbouřených vln je prima "osvěžení", a mít kde kotvit, co víc si přát.
Vábit vyjmenovanými vnady Publikoval(a): karolinakarol | Básně » Sex, erotika
nápadité, neotřelé a co víc, nevtíravé