Komentáře odeslané

Komentáře slouží k vyjádření vašich názorů, postojů či kritiky.

Nalezeno 4 záznamů. Zobrazuji 1-4.

To Ono... Publikoval(a): Mario de Janiero | Básně » Ostatní

To slunce je,
dárce
života
smrti
krás
a
inspirací této krásné básně :)

11.01.2011 13:25:00 | Woohreagovat

Stýskání Publikoval(a): Rhiana E. Nebresk | Básně » Smutné

Ahoj, vím očem píšeš, už jsem si to stačil zjistit. Po přečtení děl od Honzy taky snad trochu získal o něm přehled a nevím co si myslet. Skoro bych řekl že mu tam někde pryč bude líp, neb očividně jeho psychická schránka tady na tom světě trpěla, podle toho co psal, což beru kolikrát za mnohem důležitější než jak se chová. V tomhle případě asi určitě. Nevím jak se choval navenek, ale z toho co psal to byl mladý člověk zničený životem. Každopádně je mi to líto. Život je kurva ..

08.06.2008 06:10:00 | Woohreagovat

Poslední v davu Publikoval(a): Šerák | Básně » Ostatní

Ou, celkem jsi mě překvapil kamaráde .. myslel jsem že zde již žije pouze Pivson a on mezitím ožil Šerák s úžasnými verši plnými kruté pravdy. Té, o které se lidé bojí psát, aby si nezkazili růžový pohled na svět, o kterém sice ví že není růžový, ale snaží si jej tak překreslit a jneště se za něj prát a argumentovat krásnými ideály. Nevím kdo to zde psal, ale opravdu jako že rvát se ajít dopředu kvůli penězům, abych se mohl s někým kamarádit a mít přátelé, to bylo myšleno vážně ? Přátelé jsou jen v kině ? Jen v hospodě ? Já nevím, podle mě mám přátele úplně jinde a těm je jedno jestli mám peníze, úspěch nebo ne stejně tak jako mě. Jsou to mí přátelé .. toŤ vše. Jinak za imaginárních 100 Oťas .. upřímně velmi povedená ;)

12.04.2008 16:12:00 | Woohreagovat

Dar Publikoval(a): Wooh | Básně » Ostatní

Vůbec sis nepodřízl větev a rozhodně nepatřím mezi lidi, kteří by se za komentář či kritiku která není zrovna dle mého gusta nějak mstil. Naopak ... popravdě zrovna včera jsem se díval a můžu Ti říct, že tohle své dílo rozhodně taky nepovažuji za nejpovedenější a o to víc mě to překvapuje. Pokud si svou poslední částí chtěl narazit na to, že si procenta naklikávám, tak to orpavdu ne. JSem jeden ze zastánců boje proti "klikačům" a už dlouho tady apeluji na IP filter, který by tohle omezil a zastavil. Tvůj názor Ti však nevyvrátím, jen bych Ti to rád osvětlil. Opravdu tohle nemám zapotřebí a o dost víc mě mrzí to, že si to někdo myslí. Byl bych mnohem raději kdyby to dílo mělo 50% a třeba 60 komentářů než takhle .. to mi věř. No nic díky za koment a měj se ..

18.03.2006 18:10:00 | Woohreagovat

Stránky: 1
© 2004 - 2020 liter.cz v1.4.12 | Facebook, Twitter