Pumpujme do lidí strach a nenávist co se do nich vejde!

Pumpujme do lidí strach a nenávist co se do nich vejde!

Anotace: takový emotivní, nepromyšlený návod :-)

19. 6. 2018

Návod pro politické strany, které bych nerad volil:

1)
Je třeba zjistit, koho lidé chtějí nejvíce nenávidět, nic nestmeluje kolektiv tak dobře jako odpor k společnému nepříteli. Podle toho napište program politické strany.

2)
Může to být prakticky kdokoliv, cokoliv... V současnosti se nabízejí: imigranti, teroristi, Rómové, Evropská unie, Kalousek, Židé, žido-bolševici, žido-ilumináti, žido-židé, neznámý korupčník, neznámý miliardář, který nás všechny okradl. Z druhé strany se určitě nabízí k nenávisti Miloš Zeman, Tomio Okamura, KSČM a ta zpropadená rasistická lůza, nebo též jiné tupé ovce. Vladimír Putin, USA, Čína se nabízejí jako mezinárodní alternativy, v domácí politice to asi nebude tak účinné. A v té zahraniční pánbu chraň. Zapomněl jsem na konspirační guláš: Rockefelleři, ilumináti a reptiliáni. A též náboženský: křesťané, muslimové, hinduisté a samozřejmě všechny jejich sekty, minority, odnože,...

3)
Pakliže je nenávist dostatečně silná a početná ve voličích, je třeba zakládat politickou stranu. Tato strana musí samozřejmě nenávidět zvolenou entitu stejně jako její voličstvo. Upozorňovat a neustále informovat o tom, co nenáviděná skupina dělá špatně, udělala špatně, bude dělat špatně za sto, dvě stě let, kdykoliv v budoucnosti. Ukrajuje peníze z rozpočtu, ničí (např. evropské) hodnoty, šlape po lidství, ohrožuje naše auta, ženy, pole, plodiny, vzduch, barvu kůže, naši dominanci ve světovém společenství, ideálně když ohrožuje křesťansko-židovskou civilizaci. V případě, že jste antisemité, tak jen křesťanskou. V případě, že jste ateisté tak světový mír. ... ohrožuje zdravý vývoj společnosti (bez toho, že by se vědělo, co to je). Situace je strašná. Odporná. Je to hnus. A valte to do lidí skrz média. Namluvte o ničem jiném. Pro vaše voliče se to stane realitou. Ne moment, ona to je realita!
"Co jsem to říkal, už jste slyšeli jak... v Německu?"
"To je strašné, já to říkal!"
"Já to věděl, že něco přijde, za to můžou oni!"
"Nedovolme, aby..."

A MÉDIA O TOM MLČÍ! MÉDIA STÁLE MLČÍ. (sice máme 24 co jede nonstop, internetových zpravodajství, že to historici už nikdy nestihnou přečíst, ale MÉDIA NÁM ZATAJILA!) Nezapomeňte, médiím se nedá věřit! Musíte věřit jen tomu, co jsme vám napsali my (nejlépe do mailu).

4)
Ruku v ruce s nenávistí musíte samozřejmě dělat všechno proto, aby zmiňovaná nenáviděná skupina na tom byla ještě hůře než je: snižovat dávky, chovat se bezohledně (tady vidím ideální především Romy), nepouštět do škol. (nebudu říkat přímo ničit výlohy to ještě ne). Ale dát nenáviděné části prostor, aby taky nenáviděla, aby taky útočila. Zkrátka nejde pumpovat nenávist jen na jednu stranu. Musíte na obě. (V případě iluminátů a reptiliánů to chce vymyslet jinou strategii.) Z nenávisti ostatně žije vaše politická strana, to je váš penězovod. Vy vlastně proměňujete strach a nenávist lidí na svoje peníze a moc.
Všiměte si: nemusíte někoho složitě korumpovat, kupovat si státní úředníky, hledat anonymního miliardáře, který zaplatí vaši stranu (ale hodí se ho mít!), stačí vám trošku toho mediálního času, aby o vás byla řeč. Nejhorší je, když si vás lidé nepamatují. Když je moc nuda a teplo a okurky dozrávají třeba někoho napadněte na svém blogu. MÉDIA O TOM MLČÍ!

5)
Práce v parlamentu (když se ve volbách zadaří): rád bych něco dodal, ale zde vám příliš neporadím. Nemám moc zkušeností. I když bych to nebyl já, abych to nezkusil. Když jste velcí: snažte se uchvátit moc.
Když jste malí: snažte se, aby neuchvátili moc, ty které nemusíte. Zdržujte. Ona ta demokracie je taková celkem pomalá a hádavá. Když chcete něco rychle, šup, šup je lepší diktatura. Po té zatím nevolejte. Jen naznačte, že demokracie zkrátka nefunguje. (Tak ostatně všichni to sledujeme 30 let po pádu totality.) Což vám samozřejmě nebrání být ve vládě, když už se to štěstí namane.
Ale jak říkám, je třeba si to pořádně rozmyslet, co budete říkat a s kým to budete říkat a hlavně nebojte se otočit o 180 stupňů když to bude třeba. Jen to musíte umět vysvětlit voličům. (Ideálně zase přes nenávist ke skupině, která může za všechno, tedy i za váš politický obrat).
Vůbec se nebojte nějaké vlastní logické nekonzistence, vždy se najde volič, kterému to logické přijde.


psáno po poslechnutí nenávistných reakcí na Karla Čapka ke sklonku jeho života v Radiotéce.

A tohoto:
https://blisty.cz/art/91504-podivejte-se-takhle-to-vypada-v-texaskem-vezeni-pro-deti.html

Autor ewon, 19.06.2018
Přečteno 311x
Tipy 2
Poslední tipující: Libby New
ikonkaKomentáře (1)
ikonkaKomentujících (1)
ikonkaDoporučit (0x)

Komentáře

můžete si expost dosadit třeba toto:

(4. 9. 2018):
https://blisty.cz/art/92481-kdo-zastavi-silene-lzi-o-muslimskem-nebezpeci-sirene-politiky-a-medii-ve-stredni-evrope.html

04.09.2018 20:48:52 | ewon

© 2004 - 2021 liter.cz v1.4.12 | Facebook, Twitter