Prokletí 2

Prokletí 2

Nehybně ležím na své mírně zasmrádlé posteli a tupě čumím do stropu, na kterém se šnečí rychlostí plazí dopolední sluneční paprsky, které sem pronikají škvírou skrz zatažené žaluzie. Nechce se mi nic…chci být už mrtví…o nic se nestarat…bez jakýchkoliv zasraných problémů. Představuji si, jak se bortí strop. Dopadají na mě velké kusy betonu a s praskáním drtí mé jednotlivé části těla…nebo jak mě pomalu začíná má vlastní postel lámat vejpúl podobně jako pastička na myši…

Nakonec se rozhodnu zvednout. Těmahle stupidníma představama se nikdy nedonutím roztrhat na kusy pouhou myšlenkou. Vylezu z téhle nory a cestou do koupelny zapnu počítač. 10:10 ukazovali hodiny. Zajímavé…. Když nad tím teď přemýšlím, poslední dobou kdykoliv sem se podíval na čas, u hodin i minut byli stejné číslice… Když jsem konečně vykonal vše nezbytné pro tohle posrané tělo, zasedl jsem k PC.
Znovu jsem hledal po všemožných prdelích cokoliv o satanismu. Všude však bylo to stejné a to hlavní se nikde nepsalo. Samí posraný idealista s tuctem zákonů co smí nebo nesmí. Píčovina za píčovinou! Připadá mi to, jak když všechny tyhle žvásty sesmolila jediná osoba a obmývá jednu a tu samou věc pořád do kola! Možná že je to hezké, černé hadry, tvrdá hudba a dalších pár hoven. Já však hledám pravé fanatiky, kteří věří, že za pomoci krvavejch rituálů následované krvavejma orgiema, přinutěj Satana vstoupit na tenhle zkurvenej svět. Nic…hledám vždy několik hodin denně…. ale nikde o sobě nenechávaj byť jen špetku informací… Oficiálně už tyhle partičky neexistujou, ale já moc dobře vím, že jsou pořád někde tady kolem. Ale jak je najít? Už několikrát jsem zkoušel zanechat nějaký vzkaz na těch ostatních webech, zabývajícími se Satanismem. Nikdy mi však nepřišla žádná odpověď. Netečně povzdechnu a mrknu ještě na Qip.

Někdo si mě přidal…zas nějaký posraný vtípek? Možná ale… "I need more BLOOD" Docela přichcaná přezdívka..nu což. "Proč nás hledáš?" roztáhnou se mi zornice když mi od tohohle exota přijde zpráva. Rychle odepisuju *A kdo seš?* "Ty moc dobře víš kdo my jsme"
*Prokletí?* "……. Proč nás hledáš?" *Chci se k vám přidat!* Následovalo minimálně 10 minut než mi zase odepsal. Mezitím domu přitáhnul můj zasranej bratr a začal hledat ty jeho zajebaný brejle. "Kam si je zas dal?" *Kreténe! Já ti ty zamrdaný brejle jednou zmuchlám do kuličky a narvu do prdele!* "Hele! Neser mě a koukej mi je vrátit!" vzteky bez sebe jsem se naklonil i s křeslem do zadu a mezi zuby nasraně procedil *Já tvoje zkurvený brejle nemám, nikam sem je nedal A PŘESTAŇ MĚ S NIMA POŘÁD SRÁT NEBO TI ROZBIJU DRŽKU!!! Zařval sem na celej barák "Neřvi na mě a koukej je najít" *TO JE JAK KDYŽ MLUVIM S RETARDEM!! DRŽ UŽ HUBU KUŘBUŘTE!!!!!* "Musíš splnit několik úkolů, než si budeme jistí, že tě mezi sebe můžeme přijmout." Konečně mi přišla zpráva od toho týpka, což mě lehce uklidnilo *A co mám udělat??* vyjelo z dolního pravého rohu obrazovky, popadl mě nevýslovný vztek a otočil se k modemu. Samozřejmě, že u něho stál ten natrženej čurák a přes ty jeho mastný brejle se mě smál do xichtu *ČURÁÁÁKUUUU!!!!!!!* vystřelil sem z křesla jak postřelená svině a se řvem sem po ňom skočil. "Co děláš?!" *HOVADO JEDNO TEPLÝ, POSRANÝ!!!* vztek se mi hromadil do mozku a pořád narůstal. Přidal se i adrenalin, který to akorát všechno podpořil. Vrážel sem mu pěstí do xichtu tak silně a rychle jak mi jen moje podělaný tělo dovolilo. Rány doprovázely nadávky. Xicht sem mu už na několika místech natrhl a z rypáku mu už dávno chcala krev proudem. Možná i upadl do bezvědomí, jelikož už nějakou tu minutu nejevil žádné známky odporu. Dech už mi naštěstí taky došel a to bych mohl být nasraný jak bych chtěl. Došla mi síla. Pomalu jsem se zvedl a modem znovu zapojil. Toho zmrda sem tam samozřejmě nechal ležet v pomalu se tvořící kaluži krve. Netrpělivě jsem sedl zpátky ke qipu a přečetl úkoly, které mi mezitím poslal ten týpek...
Autor Charnel, 25.09.2012
Přečteno 196x
Tipy 0 ... Tip / Supertip
ikonka Komentáře (0)

Komentáře
© 2004 - 2020 liter.cz v1.4.6 | Facebook, Twitter