Prokletí 8

Prokletí 8

Po nějaké té hodince vejšlapu neustále temnějším lesem jsme se začali přibližovat jakému si skalnímu výběžku. Nikdy předtím sem si nemyslel, že je tenhle les tak obrovský. Vždyť by se tu někde mohla skrývat i větší vesnice a nikdo by o ní vůbec nevěděl. Tahle myšlenka mě mrazí v zádech, vzhledem k tomu, že se naše rodinné sídlo nachází celkem blízko tomuhle nekonečnému lesu. Když se nad tím tam zpětně zamyslím, něco na tom bude. Při některých obzvláště krutých nocích doprovázené bouřkou nebo úplňkem, jsem cítil jaké si narušení bezpečí…Slýchával sem opravdu stupidní skřeky a občas na mě za voknama mrklo nějaký rudý voko. Co sem náležitě odměnil. Botou. Nejsem zvědavej na nějakýho pedofilního upejrka, co si mrská ptáka za voknem a ještě u toho bude hučet! Vrchol!

Sten se občas zachichotala. Pravděpodobně při poslechu mích myšlenek. Celkem mě to deprimuje. Místo toho, aby mi něco řekla, tak jen mlčíme a já se tu prohrabuji minulostí jak v nějakym špatnym seriálu. Ale konečně sme došli před tu opravdu nezvikle vyhlížející skálu ve tvaru kuželu trčící ze země, s černym obloukem uprostřed. Kdybych se necejtil jak trapák, možná bych i zatleskal.
*Em…a tohle má bejt jako co? Fun club Original Wars? Vypadá to přesně jako Eón!* To už se na mě nechápavě otočila. *Eón? Razi, Razi. Co kdyby si svou situaci začal brát trochu vážně? Přestaň sem pořád motat své nesmyslné herní zážitky a soustřeď se laskavě na realitu. Ráda bych ti představila mé přátele. Jsme jedna velká rodina a odteď k nám budeš patřit. Zasvěcení si už zvládl, takže přejdeme k druhé zkoušce, až se s nimi seznámíš* Do průchodu, který pokračoval prudce do podzemního komplexu lemované hrubě tesanými schody v kameni si ráčila vstoupit jako první a tak mě tam provést. Už teď je mi jasný, že se odtamtud v případě nouze nebudu mít jak dostat, takže teď nebo nikdy. Nadobro bych se měl smířit s tím, že mě tady ti fanatici možná rozšlapou, rozřežou, přibijou ke kříži a provedou nademnou nějakou brutální, rituální vraždu zahrnující čajovej dýchánek a babičiny koláče….to mi radši uřízněte péro a donuťte sežrat… Snad to nebude tak hrozný jak si myslim. Ale jelikož sem už minimálně po pátý málem uklouzl po těch debilně vlhkejch schodech, tak se toho ani nedožiju a přelomim si na šestkrát páteř rovnou tady! Idioti. Hlavně, aby to vypadalo děsivě! Hlavně, že se dělaj s tesanýma schodama! Ale na zábradlí už radnice neměla peníze, žejo! Podělaný kovový úchyty by taky stačili! Ne! Asi všechny zkoušky budou upřednostňovat prostředí, ve kterých si dá co nejsnáz rozbít držku!

Sláva! Rovná chodba! Plná zasranejch bezobratlovců!!! Pavouci!!!! Nesnášim pavouky!!! Tady maj snad zasraný hnízdo!!! Nejradši bych vzal jendoho z těch velkejch odporjnejch vlez do prdele a narval ho tý maškarádě do kundy! Začíná se mi z těch náboženskejch fanatiků dělat blbě! Kultisti sou zvrhlí prasata, což by nebyl takovej problém, ale tohle chlupatý zabezpečení je snad úplně zbytečný! Křesťani sou zas zasraní snídaňo/obědo/večeřo pozdrav pánbů!! Celí dny klečet na nohou a PROSIT! Prosim COKOLIV abych už byl někde v píči a ne u těhlech hajzlů!!! Motá se mi škeble..zdá se mi, že to na mě syčí……
Autor Charnel, 17.10.2012
Přečteno 235x
Tipy 0
ikonkaKomentáře (1)
ikonkaKomentujících (1)
ikonkaDoporučit (0x)

Komentáře

Je to dobrý :D i já tam našla pár chyb :D ale jinak dost dobrý :D

19.10.2012 14:32:55 | malavydra

© 2004 - 2021 liter.cz v1.4.12 | Facebook, Twitter