Předkem mého dopisu,bysem chtěl říct,že odpovědí přišlo hodně.To víte,v rubrice "láska na první pohled" s mým inzerátem "krásný,mladý,zajištěný,hledá cit a něhu" semi
toho vždy sejde mnoho,některé už i u mě bili a dvě tu ješče sou.Ale vraťme se k vaší osobje.napsala ste citově barvitý dopis plný milých vjet,dýchala na mně něha(jsem citlivka).Jsem rozhodlý si vás vzít za manželku,pokud možno vco nejbližejším termínu.Přiložená fotografie mě rozohnila.Vaše tělo bysem už chtěl pevně držet ve svojim náručí a šeptat.Asi si řeknete že jsem mág.Já vám to teda řeknu.Poznal jsemto s očí.Na vaši fotce.K tak krásně namalovaným očim nemůže být přiděláno ohyzdné tělo ajikdyby tak ho budu mýt stejně rád.Appropo tu vkladovou knížku už ste vybrala!Bylyliby nějaké potíže nezišně vypomožu.
Těším se navaš příjezd conejrychleji ať mi nezvadnu kvitka.
Tvůj Alojz Ostrava
prosým já mám o vášý osobu emynetní zájěm.myluju intelektuáli.naknížce mám 28 milijonú švícarckých rublů.A určitě lepčí fotku.Bude to dostačivé?
17.05.2010 22:18:00 | Iv
no jo no.....tohle jsem ještě nežrala :-) taky jsem se pravděpodobně zamilovala :-)
23.07.2009 18:04:00 | motýlek_
...tak tohle se ti fakt povedlo ;-)
(mam spolubidlycyho z Ovy - mu to dam přečyst :-D)
18.11.2008 21:35:00 | Dermgen
Děkuji. Do teď jsem měla smutný den pod psa. Teď už je pro kočku. Smích lečí. A jak je vidno, i dny.
14.04.2008 11:56:00 | Čarokrásná dívka od vedle
Mám připravený takový veršovaný inzerát. Časem ho sem dám. Snad taky pobaví.
13.04.2008 19:48:00 | Juan Francesco de Faro