JE TO TEN PRAVÝ?

JE TO TEN PRAVÝ?

Anotace: Jak to mám poznat když se bojím "obyčejných" snů.

Uvnitř sebe mám všelijaké pocity. Ptáte se jistě proč. Je možné, že miluji jednoho člověka tak moc, že se bojím, že mě zklame? Je možné, že se mě sny pokoušejí na něco upozornit? Dnes v noci jsem byla s ním. Spala jsem a probudil mě sen. Sen o tom, že u mne doma jsem našla u přítele heroin. Ve snu jsem mu dala facku a on se jen usmál a dal mi tím usměvem najevo, že je mu to jedno. Probudila jsem se a začala brečet. Hrozně brečet. Není to poprvé, co se mi zdálo o něm v nějakém spojení s drogama. Vím, že když byl mladý, kouřil marihuanu, ale zkončil. Vím to. Nesnáší drogy. Ale proč se mi o tom zdá? Mám jít s přítelem žít do Francie a stále víc začínám přemýšlet, jestli on je ten pravý. Ale přitom mám vše na něm ráda, všechno miluji. Nikdy neudělal nic, co by se mi nelíbilo. Nikdy jsme se nepohádali. Dalo by se říct, že náš vztah je pohádkový, bez problémů. Tak co se děje? Proč sny? Proč divný pocit? Nikdo mi nerozumí a když někomu řeknu o svých snech, řekne: to jsou jen sny. Ale pro mne už to nejsou jen sny. Bojím se, že udělám kvůli těm snům nějaké rozhodnutí, kterého budu litovat, protože jsem si jistá, že lepšího chlapa nenajdu. A myslím to vážně. Nejsem jen zaslepená tou silnou láskou, kterou každý cítí těch prvních pár měsíců. Pokaždé když k němu jdu, cítím motýlky v břiše jako bych měla první rande.
Má jedno tajemství. Nechce mi ho ještě říct. Prý je na to dost času. Nevím co to je a nechci to z něj dolovat. Chci aby mi to řekl sám. Ale dnes v noci po mém snu mě napadlo, jestli to nemám něco společného s drogami. Vzbudila jsem ho a zeptala jsem se ho. Řekl že ne. Že tohle není jeho tajemství. Věřím mu. Je špatné, že věřím člověku kterého miluji? Ne, není to špatné. Ještě mi nedal důvod nevěřit.
Nikdy jako teď jsem se nebála. Nikdy jako teď jsem se nemusela rozhodovat. Nikdy jsem taky nebyla tak štastná jako teď. A s ním, s člověkem o kterém pochybuji bez důvodu. Kdo mi to sakra vysvětlí???
Autor Veronika Soumarová, 04.08.2004
Přečteno 1432x
Tipy 0
ikonkaKomentáře (3)
ikonkaKomentujících (3)
ikonkaDoporučit (4x)

Komentáře

Taky by se dalo přmýšlet nad tím, jaký může mít třeba člověk výčitky, když se vyspí s chlapem jiné ženské...

24.01.2008 18:32:00 | NinPet

S tímhle bys možná měla jít do bravo girls. Příšerná kompozice a to ani nemluvě o chybách.

17.01.2008 03:45:00 | horlivec

Raději se těmi sny nenechávej ovlivnit,protože jinak se z toho zblázníš. Moc pěkná úvaha..

02.04.2006 07:22:00 | Peprmintka

© 2004 - 2021 liter.cz v1.4.12 | Facebook, Twitter