nevim

nevim

Anotace: nevim

všichni se smějí jsou kolem
cítím se sám píšu poslední zbohem


nevidím důvod a nevidím smysl
otrávená mysl a cíl mi nějak zmizl


jen další strom co vyrostl a zvad
chtěl být jen normální a život milovat


nezvládam základy nezvládám sebe
teď tu ležím v krvi doufám že otevřou mi nebe

Autor ztracennazemi, 11.09.2019
Přečteno 161x
Tipy 0 ... Tip / Supertip
ikonka Komentáře (3)
ikonka Komentujících (2)

Komentáře

Díla jsou lepší (když se pravdě blíží) nebo horší (když se blíží lži) takže nesouhlasím s tím že je to vlastně jedno, a že nakonec "každý si něco vezme". To je takové přání které autoři rádi opakují, protože by vlastně vylučovalo cokoliv hodnotit a každému dávalo právo cokoliv psát. Já se díla snažím číst hlavně podle toho kriteria pravdivosti. A nemůžu si pomoct i tvůj dolejší komentář naznačuje že jsi spíš přeháněl. (Také jsi hned použil minulý čas "jsem opravdu zažil", zatímco hrdina říká "TEĎ ležím v krvi"...)
Nicméně pokud hry nehraješ, tak sory, to děláš dobře, toho se drž a ahoj.

11.09.2019 12:01:36 | Karel Koryntkareagovat

jsem zrovna dneska psal mnohem staršímu pánovi než jsi ty, že ta slova musí být pravá, musí ten obsah absolutně železně znít pravdivě. Z toho pak vznikne někdy báseň. A teď se podívej na to své "poslední sbohem".. to je ale hanba viď. Tolik falše a hraní a předstírání ve snaze aby básnička byla jako hezká.
A přitom je jasné že autor zrovna jedl čipsy / hrál střílečky (či něco pikantnějšího) / dělá to už dlouho a zítra zase, neboť je tak prázdně a nudně zvyklý žít... a tenhle týpek nám bude tvrdit že leží v krvi, a píše poslední sbohem. Že je to tak jak říkám (a že je to hanba)?

11.09.2019 10:47:55 | Karel Koryntkareagovat

Dobrý den váš komentář je takový rozhozený po místnosti, takže jsem ho nemusel úplně pochopit ale hry nehraji a to co píši jsem opravdu zažil a mnohem horší věci tady je to napsané akorát tak jednoduše . Hanba mě že jsem tuhle sračku mohl napsat, neříkám že je to bůhví jaké dílo ale o tom to je jsou díla lepší a horší a každý je hodnotí jinak je to na člověku co si s toho vezme .

11.09.2019 11:24:50 | ztracennazemireagovat

© 2004 - 2020 liter.cz v1.4.5 | Facebook, Twitter