Tvým chutím

Tvým chutím

Anotace: ....opatrně.

 

 

Tvým chutím

 

Voní si z konečků prstů,

se stopou krve na jazyku.

Sládne si, pro jiné v půstu,

když rukou sjíždí od pupíku.

 

Sládne a i trochu bolí,

víc si však užívá chtíče.

Co jiná odmítá – svolí,

roubíky, pouta a biče.

 

Voní si už z celých dlaní,

nechává prostor tvým chutím.

Jediné, čemu se brání,…

Citům, jenž milovat nutí.

 

 

 

 

Autor Dreamy, 14.01.2021
Přečteno 153x
Tipy 26
Poslední tipující: R.K., Pittoresque, Frr, Kubíno, jenommarie, Marten, šerý, Marcella, Rozmarýna, Kaj
ikonkaKomentáře (18)
ikonkaKomentujících (9)
ikonkaDoporučit (0x)

Komentáře

Nepleť si touhy
Nebo snad chutě
Najivo!
Den byl fakt dlouhý
Žízním a zvu tě
Na pivo:))

17.01.2021 08:48:47 | R.K.

Povedená!

17.01.2021 06:15:44 | Pittoresque

To je fajn, že se líbí. Hezké dny:)

17.01.2021 07:45:53 | Dreamy

Nu jejdáá :D.**
To je tedy tóčo.

15.01.2021 21:36:35 | jenommarie

Nooo... mohlo by být...:)
Měj hezký víkend Maruško. :)

16.01.2021 14:01:46 | Dreamy

Četla jsem komentáře a líbí se mi moc, jak jsi napsala "Co se děje mezi dvěma, je čistě jejich věc a nikomu do toho nic není". Souhlasím a je pravda, že každý velmi rád moralizuje právě z toho důvodu, že se nedokážou k druhému otevřít, aby si vzájemně sdělili své touhy a chtěli být opravdu jeden pro druhého, ať už k tomu mají jakekoliv praktiky :D je to čistě jejich záležitost. A když si dva důvěřují..ovšem já bych až tak nemučila :D
....
A je tolik zase tak exibionisticky zaměřených jedinců sdílí úplně vše až nemorálně se vystavují a potřebují názor společnosti..že je to nechutné.
To je zas ale o něčem jiném.
...
Ať si každý dělá a užívá život dle svých a pokud tím nikomu neškodí, je to jen jejich soukromí.
Já ovšem si umím představit to oblečení a že to tzv. nažhaví k větším prožitkům..ale co dál svolí..pšt..:D
Musím se trochu i usmívat
mě to přijde i s tou čertovskou chutí si pozlobit a to byl jistě i záměr.
Krásný víkend milá Dreamy i TOBĚ a užívejte si svých radovánek jen co to jde.
:);)

16.01.2021 15:53:10 | jenommarie

... tak tedy opatrně ...

15.01.2021 10:02:21 | Marcella

No jak jinak Mar-sííí. :-)

15.01.2021 10:11:29 | Dreamy

U mně je to jasný, Dreamy. Tvé dílko (a je to jedno na které téma) mě svoji dobrou úrovní vůbec, ale vůbec už ani nepřekvapí.
Ale tohle v sexu ani náhodou. Nemohl bych ženu otročit.
Možná nezájem o tyto praktiku má kořeny už v mládí. Dozorčí úča s výrazem zimní královny, mě nutila dojíst špenát ve školní jídelně. A já, že nebudu a nebudu! Nedala pokoj, že nesmím odejít z jídelny dokud to nedojím - tak jsem z trucu shodil talíř ze stolu na zem. Zimní královna vyměnila rysy v obličeji za ledové, popadla mě, a odvlekla před jídelnu na schodiště. Svlékla mi kaťata a rákoskou mi nařezala na zadek. Tedy první zkušenost - nic moc! Naopak. Později jsem zjistil, že oproti tomu hrat si na zahradě na pacientku a doktora, je úplně o něčem jiném. Klidně bych to praktikoval až do dnes.
Nechat se seřezat, ponižovat a ještě za to platit? Myslím že by to mělo být obráceně! U muže případná domina, se spíše důtkama vyřádí z alergie na muže... Bezva pomsta.

15.01.2021 00:30:04 | šerý

No neboj Šeráčku, trošku víš, jaká jsem a já najdu zase nějaký způsob, jak tě překvapit a snad to bude i milé. :-)
Já na "otročení" ženy mám trošku jiný pohled, tedy v mém vnímání to vypadá jinak, opravdicky to bolí, jak na těle a co je hůř, tak na duši...A píšu si...Šeráčkovi necpat špenát...kruci, ten mám taky ráda, jako tebe. No snad se kvůli tomu spolu nerozkmotříme.. :-)

15.01.2021 08:12:42 | Dreamy

Tedy jen, že velký souhlas u Tvého vyjadření níže u kaji. To je ono! Veškeré praktikované v sexuálním životě co se děje v soukromí mezi partnery a oba dva jsou v tom svolni, tak je bez diskuse (!) úplně v pořádku*
U jídla se mé chutě drochu mění. Dříve rajská omačka s knedlíkem a dnes už špenát (ne ale rošmelcovaný, ale blanšírovaný) docela rád. Ale přesto bych se raději napasoval do Tvé chutě třebááá... do španělského ptáčka v rejži. Prosííím.

15.01.2021 14:08:42 | šerý

Milá Dreamy,
jsi statečná, neohrožená.
Když se najdou dva lidé, kdy jeden je rád zlý na druhého a druhý to rád přijímá, tak je to nejspíš dobré, ač snadno zneužitelné.
Hypotéza: někteří lidé mají v hlavě sebenenávist. Znám to i u sebe. Myslí si, že si nezaslouží, aby byli na světě. Myslí si, že aby zde mohli být, musí něco dělat. Pokud to neudělají, zaslouží si trest.
Nedávno jsme si zde psali o bezpodmínečné lásce. Pokud ji člověk přijme, může to znamenat, že zde může být, aniž by něco dělal. Toto může souviset s Bohem.
V Tvé básni si někdo voní a sládne si. Co když to není ve smyslech ale v hlavě. Nemá se rád a nechá se trestat tím druhým, zlým. Přijímá trest a svět mu může začít vonět, sládnout. Zároveň se nemusí obávat o těžiště své sebenenávisti. Má jistotu v mantře odmítání citů, milování.
Nedivil bych se tomu, že by mu přišlo sladké a voňavé, když něco, co měl do teď zavřené jen v hlavě, by nyní mohlo ven, mohl by si to předvést, zažít. Myslím, že je to součástí řady duchovních cvičení nebo terapií – odžít si něco, co se člověku mlátí v hlavě. Může to potom z té hlavy konečně ven. Je to přiznání se ke svému stínu, ke všem těm ošklivým věcem, které dělám, které si myslím a které není slušné říkat.
Když někdo někomu nečekaně zemře, ten druhý to nechce připustit do té míry, že se k mrtvému chová tak, jako by tam stále byl. Možná mu pomůže jít na tu křižovatku, kde dotyčný zemřel, odžít si tu nehodu a pak je teprve schopen jí zařadit mezi fakta. Možná si submisivní lidé takto odžívají svou sebenenávist.
Nevím, jak to je. Stačilo by otevřít nějakou psychologickou knihu.
Nabízím, nevnucuji, jsem otevřený jiným výkladům a tomu, že mě o nich někdo případně přesvědčí.
PS: také si dovedu představit, že když se někdo velmi nudí, je velmi pasivní, tak u něj podobný zážitek může znamenat spoustu adrenalinu, vytržení z prázdnoty. Možná by mě zasvěcení řekli, že tomu vůbec nerozumím.

14.01.2021 20:32:07 | Kaj

Víš Káji, ono tomu úplně ani já tak nerozumím, jak by se z textu třeba mohlo zdát, ale v čem je rozdíl a už jsem to jistým způsobem nastínila i Šerému, tak vnímání toho, jak ty píšeš "zlého". Nemyslím si, že v tomhle případě, jak popisuji já, je dominantní člověk, ať už je to muž, či žena, zlým...já tam třeba vnímám naprostou důvěru v toho druhého, otevřenost, obrovskou dávku empatie a ač by se to mohlo zase zdát k neuvěření... tak já bych i v takovém vztahu potřebovala tu lásku. Snad už jen dodám, že jsou lidé, co mohou být jen takto jednostranně zaměřeni, ale pak tu jsou i ti, co si dovolí pustit do svého milostného života všelijaká zpestření, nebojí se povolit uzdu svým představám, touhám, byť jde třeba jen o "ochutnání" aby pochopili, že tohle pro ně není třeba to pravé ořechové.
A v neposlední řadě takové nepsané pravidlo, kterým se tedy já rozhodně řídím je..." Co se děje za dveřmi, vlastně ani za dveřmi to být nemusí:-), mezi dvěma, je to dobrovolné a chtěné, je čistě a jen a jen jejich věc a nikdo nemáme právo soudit nebo moralizovat. Máme právo na svůj názor a ten já od tebe takto s pokorou přijímám. :-)

15.01.2021 08:25:16 | Dreamy

Myslím si, že když v tomto není prvek zla, tak na sobě ti lidé klidně mohou mít kostýmy kovbojů nebo mimozemšťanů a vyjde to na stejno.
Láska tím může pěkně pomíchat. Viděli jsme film o dvou lesbičkách. Jedna z nich to také chtěla. Druhá jí měla ráda, a tak jí to plnila. Dominantní tedy byla ta týraná. Někdy to přehnaly a pak ta týraná musela utěšovat plačící týrající.
Já to neznám. Ti, co to znají, asi umějí z těchto ingrediencí namíchat speciální koktejly. A Ti nejlepší z nich se těmito koktejly asi umějí neopít.

15.01.2021 14:19:39 | Kaj

jéééé :-)

14.01.2021 20:02:03 | kašpar

No jééé je je...:-)))

15.01.2021 08:28:45 | Dreamy

nekdy, kdyz ctvu tvoje basnicky, rikam si, jestli jsi vypravec jako ja nebo pises o sobe :)))) ST

14.01.2021 17:06:43 | praetorian

A já ti na to odpovím, že tak jak já můžu být kým chci, tak i ty si můžeš domýšlet, kým vlastně jsem. :)

14.01.2021 19:40:38 | Dreamy

© 2004 - 2021 liter.cz v1.4.12 | Facebook, Twitter