HC Pardubice vs HC Plzeň

HC Pardubice vs HC Plzeň

Anotace: .. ze série Ze života s úsměvem


kun

Moji tři chlapi mě vzali poprvé v životě na hokejový zápas! Né, že by byli té lásky a tak mysleli na svou matku a také manželku jednoho z nich, ale jednoduše zneužili mé plánované služební cesty, nacpali se mi do auta a rozhodli, že když už jedu tím směrem, tak by byl hřích to vše nevzít jedním vrzem, jak říkali. Proti mým protestům, že sice přežiji, že jedou se mnou, ale přeci jenom bych se po práci raději toulala s tisícovkou v kapse od drahého po Afíku a lovila nějaké knižní klenoty, mi sdělili, že toto nepřipadá v úvahu a raději půjdu za 170 korun českých fandit, abych netrpěla v době jejich nepřítomnosti nudou. Ach, zastesklo se mi po neexistující dceři. Ještě, že ten náš pes je aspoň holka!


Přesně v 17:03 jsme vstoupili do Tipsport arény, kde jsem se zasekla v osidlech turniketu, ze kterých se mě cca dalších pět minut snažili pořadatelé vysvobodit, za účasti nelichotivého pískotu z fronty nadržených fanoušků a povzbuzování typu "ty krávo, nevíš, kudy je vpřed?" anebo "kterej blbec to zase brzdí?!" Přemýšlela jsem, jak rychle poznali, že jsem z venkova.

V 17:10 jsem si to už vesele funěla po boku svých drahých synů a šampióna směr kluziště. Asi v zájmu sponzoringu arény, si mé drahé děti zakoupily za nehorázný peníz pití a pivní tyčinky. Při představě, jak dlouho pracuji na to, co moje děti dokážou za necelých pět sekund rozfofrovat, na mě šly pomalu mdloby.. dnes, již podruhé. 

17:15, sedíme! Židličky jsou poněkud těsnější, zcela ignorující míry normálního člověka, jako jsem já a proto se modlím, aby naší řadou neprocházelo moc lidí, protože mám oprávněné obavy, že až se pokusím vstát, na mém zadku zůstane přišpendlená, jako nelichotivá ozdoba i ona úzká židle. Nakonec se lehce uklidním, aréna je poloprázdná, tak snad.. 

17:16, moje obavy se beze zbytku naplní, do arény proudí davy fanoušků a má židlička, držící se mého zadku jako vosa bonbónu, svou spodní částí div nevypíchne holčičce za mnou obě oči.

17:30, děcka letí k ledu a když se dožaduji u šampióna vysvětlení, je mi sděleno, že za chvíli přijdou hráči a kluci si s nimi šli plácnout.

17:35, začíná rozbruslení. Hudba duní arénou, jedna reklama střídá druhou, kotel se plní nadšenými fanoušky, začíná mě pohlcovat atmosféra a cítím v sobě jistou míru dojetí, aniž bych si byla jistá tím, zda se mi stýská po nekoupených knížkách, či se mi tu přeci jenom začíná líbit. Z tohoto trapného stavu mě vyvede puk, který mi prosviští těsně kolem hlavy s poučením staršího "vidíš, já ti to říkal, kdybys sledovala led, byla bys v bezpečí!". Následně jen v šoku registruji, jak se mé pubertální dítě pere asi s pětiletou holčičkou o tu malou a černou, zabijáckou věc. Syn vyhrává, ale jako správný gentleman holčičce okamžitě poradí, ať si počká na další. Kde jsem jen udělala chybu??! 

17:50, začíná komentátor za pomoci účastníků vyvolávat jména domácích. Vyvolá jméno, fanoušci v odpovědi hulákají hráčovo příjmení. Jsem neuvěřitelně pyšná na svého staršího a především toho malého, jak dokonale znají jména všech hráčů. To jsem nevěděla, že ten hokej tak baští! A vůbec mi nevadí, že mi díky nejenom jeho řevu praskají ušní bubínky a třeští hlava. 

17:51, mé nadšení a pýcha opadá, když si všimnu obrazovek nad ledovou plochou, na kterých jsou promítány fotky hráčů, spolu s jejich jmény.

17:52, přehodnotím situaci a jsem alespoň pyšná, že moje mladší dítě umí tak krásně a rychle číst! Myslím ta příjmení! Dokonce se odhodlám, začít řvát s nimi a s nápovědou, svítící na obrazovce, nadšeně zaječím "Škoda!" Můj odhodlaný hlásek se osamocen line arénou a fanoušci okolo mě propadají v hurónský smích. Začaly totiž reklamy!

17:53, hráči mizí v šatně, aréna je téměř do posledního křesla zaplněná, ještě sedm minut a vypukne to. Starší mě úspěšně polévá předraženým ledovým čajem a s puberťácký otráveným výrazem a protočenýma panenkama mi, asi jako na omluvu, sdělí "se stane né?" Nemám čas mu ani vynadat.

17:54, hala duní, fanoušci skandují, vzduchem víří fanouškovské šály a čepice, nafukuje se brána domácím hokejistům.

17:58, nastupují hráči na led, fanoušci ječí a dupou a já se cítím trapně, protože jsem po svém předešlém fiasku ještě nenalezla dostatek odvahy se přidat.

18:00, začíná zápas. Mám problémy zvládnout sledovat tu malou černou věc a tak jsem občas starším napomenuta, že koukám špatným směrem, zatímco mladší mě rovnou zabíjí naprosto pohrdavým pohledem. Sprostá slova létají vzduchem a já jenom přemýšlím, jak moc se asi zafixují do podvědomí osmiletého dítěte. Asi hodně, protože vzápětí vedle sebe slyším mladšího, jak řve "ty vole, to si snad děláš prdel!" Pokouší se o mě mdloby. Když si starší uvědomí důvod mých mrákot, mile mi řekne "helevolemami, neblbni, tady nás nesmíš okřikovat, byla bys trapná!" Ač nejsem pro fyzické tresty, má ruka spontánně vyráží vpřed, proti jeho hlavě, avšak naprosto mine cíl (aaau!), protože právě hosté sází "našim" první gól a moje dítě si stoupá a ječí "to snad není pravda, vy buzny plzeňský!". Cítím naprostou bezmoc. Chce se mi plakat. Šampion se na mě přiblble usměje, jako, že dobrý! Přiblblý úsměv, vykreslený naprosto jiným důvodem, opětuji. Raději vyrvu svůj zadek ze židličky a jdu se projít na záchod. Je přesně 18:27 a já zjišťuji, že to byl docela blbý nápad. Záchod sice nalézám relativně brzy, ale jakmile se chystám odejít z kabinky a umýt si ruce, s prvními hmatatelnými náznaky paniky zjišťuji, že zámek se zasekl! Proboha, ještě tohle!! Lomcuju dveřmi, jak divá, ony ale ne a ne povolit a tak jen zaječím "pomooooc!" a s údivem sleduji, jak se dveře pomalu otevírají a nějaká starší usměvavá paní se mne ptá, zda jsem v pořádku. Asi moc ne. Proč jsem jen ty dveře tolik rvala k sobě a ne od sebe??! Nojo, no, občas máme všichni zatmění! Celá rozrušená vyběhnu na chodbu, abych zjistila, že naprosto nevím, kde jsem a už vůbec netuším číslo naší řady a tím ztrácím naprosto všechny záchytné body. Bloudím jenom dalších dvacet minut, než si vzpomenu, že mám mobilní telefon. Pomoc je na světě! 

Během druhé třetiny na sebe začínám být právem hrdá. Už celých pět minut, se naprosto skvěle orientuji na ledě a ani jednou jsem neztratila puk ze svého zorného úhlu. Při tom všem soustředění asi působím dost strnule, protože synek je mým netečným a soustředěným chováním naprosto znechucen a nutí mě tleskat a skandovat hesla jako "Dy-na-mo" a taky "Paaar-du-bi-ce!" Tolik úkonů najednou bohužel zatím ještě nejsem schopna zvládnout. Dostáváme další gól a fanoušci domácích začínají být evidentně otrávení. Otrávená jsem i já. Do sedadla mi nepřetržitě kope asi desetiletá holčička za mnou a tak, po jejím asi stopadesátém nakopnutí, se na ní mile otočím a zavrčím "přestaň!".. Holčička se lekne natolik, že na mě vysype celý pytel paprikových brambůrků, které se mi úžasně vpletou do vlasů. Tatínek ji konečně okřikne za její chování a odpovědí mu je "ty mě nemáš rád, ty na mě řveš!". Taková malá a už taková vyděračka! Mám sto chutí jí vylít zbytek našeho ledového čaje na hlavu! Od tohoto nekalého úmyslu mě odradí jen jedno. Gól!!!!! Snažím se synovi udělat radost a tak okamžitě vstanu a tleskám a ječím a.. synek kroutí hlavou a dí "tyjovolemami.. a nevadí ti, že jsme ho dostali my?!" Chyba se vloudí no! 

0:3

Přestávka.

19:25, začíná třetí třetina, která mě naprosto pohlcuje. Domácí, kterým údajně fandím, jsou agresivnější a rozhodnutí, vybojovat si svoje místo na slunci, což se jim posléze daří. 

1:3

Opatrně se rozhlížím a když vidím jásot na naší straně, přidávám se, vstávám, ječím a kdo ví, co ještě. Vedle sebe jen slyším spokojené "helevolebrácha, se chytá, dobrý co?" Výborný!

2:3 

Chytám se už naprosto bez problémů, zjistila jsem totiž, že "naši" mají dresy červené a ti druzí bílé a když se na tuto "drobnost" zaměřím, nemohu se již znovu seknout a tak spolu s pardubickým kotlem jen skanduji "góóóól!". A nikdo, mě neokřikuje!

19:44, Pardubice vyrovnávají, aréna šílí a já s ní.

3:3

19:47, začíná prodloužení. Bohužel je vyloučen jeden z pardubických hráčů a Plzeň triumfuje a vsází poslední gól dnešního večera. 

3:4 

Jakmile se puk dotkne branky, pardubičtí fanoušci se zvedají a odcházejí. Jen my setrváváme na místě, protože kluci šli lovit podpisy hráčů na dresy a kšiltovky. Nechápu, proč se tak rychle hala vyprazdňuje a proč hráči nestojí svým fanouškům alespoň za potlesk. V dobrém i ve zlém, nebo ne? Na sáhodlouhé úvahy nemám prostor, řítí se ke mně nadšeně moje děti a ječí. "Mám to, podepsal se mi Sýkora a Čáslava!" To, že tyto dva hráče už tam mají podepsané nejméně jednou, v tuto chvíli neřeší..

20:08, tak děcka, jede se dom! A né, nechte tam sakra ten automat na horkou čokoládu, si myslíte, že jsem "oslíčku otřes se" či co..??!

Autor Amelie M., 17.01.2015
Přečteno 1050x
Tipy 20
Poslední tipující: enigman, MARKO, Madanik, A42, knihomolka, AndreaM, Robin Marnolli, Frr, Amonasr, Jort, ...
ikonkaKomentáře (70)
ikonkaKomentujících (12)
ikonkaDoporučit (0x)

Komentáře

PlzééééN...pardon...

19.01.2015 20:10:39 | enigman

úplně klidně! :))

19.01.2015 23:21:14 | Amelie M.

Ale k dílu, mně se osobně se nelíbí, jak v něm ze sebe děláš takovou krávu. Šlo by to určitě pojmout jinak. Buďto vtipnějc - což by se tam ovšem něco skutečně vtipného muselo stát (nebo bys na to musela mít fantazii), anebo vážnějc s přesahem do jiných sfér (skrz vzpomínky třeba), aby to o hokeji bylo víceméně jen zdánlivě. Nějaký náznaky tam máš, ale křečovitou snahou o to nevystoupit ze své "vtipné" role neobratné selky, se jim nedostává příliš pozornosti.

18.01.2015 10:51:16 | Nikotin

Nikotine ty ze sebe tady taky děláš bejka člověk si říká že kdyby ti foukl do nosu bude to taková síla že ti to narovná rohy..ale pamatuj i bejk potřebuje svou krávu ;-)jinak začni s kritikou kde nebudeš urážet ale opravdu dávat dobrou kritiku tady je to jen napůl :-)

18.01.2015 11:28:34 | xoxoxo

Když to napíšu přeopatrně slušně, tak tomu nikdo nevěnuje pozornost. ;-)

18.01.2015 11:46:56 | Nikotin

když budeš kritický, ale slušný, já tomu pozornost věnovat budu, to mi věř.. ;)

18.01.2015 11:56:03 | Amelie M.

Přeopatrná slušnost vlastně jakoukoliv kritiku vylučuje. To už by nebyla přeopatrná. ;-)

Co jsem ti napsal tak neslušného?

18.01.2015 12:19:31 | Nikotin

to je na dlouhou diskusi..

18.01.2015 12:20:33 | Amelie M.

V tom případě je to tvuj problém. Že by nějakej komplex, když už si tu o nich tak hezky začala?

18.01.2015 12:22:41 | Nikotin

Jo a nezlob se potřebuji se přes tebe zviditelnit :-D

18.01.2015 11:33:03 | xoxoxo

Mně to vadí spíš u lidí, který si skrz mě vyplňujou odznaky cti a spravedlivých činů. Takový ty, co lezou a hledaj, kde by se koho zastali nebo kde by vyjádřili co nejpseudohumaničtější názor.

18.01.2015 11:56:34 | Nikotin

Samozřejmě pokud by ses vydala druhou cestou, tak by se to nemohlo jmenovat HC Pardubice vs. HC Plzeň (to by evokovalo spíš deníček Roberta Záruby než seriózní povídku), ale třeba jen Hokej nebo Zápas atd.

18.01.2015 11:02:23 | Nikotin

toto není povídka, ale fejeton..

18.01.2015 11:17:43 | Amelie M.

Nemusíš psát nutně fejeton, když ti to nejde...

Pokud ale chceš mocí mermo u humoru zůstat, pak věz, že se dá dělat na vyšší úrovni.

http://respekt.ihned.cz/c1-45421570-a-na-polstari-hlava-lva

kliknout na SMS platba a zadat

kód článku: hvxdcy
heslo: qqejrj

(Nečekám, že by si tady někdo za 15 Kč koupil povídku)

18.01.2015 11:36:05 | Nikotin

zatím jsi první z dlouhé řady lidí, kdo mě tímto způsobem kritizuje, tak se nezlob, že tvou snahu o rozdmýchání nesmyslné konverzace neberu zcela vážně :) a díky, sama si vybírám, co budu číst.. měj se..

18.01.2015 11:37:37 | Amelie M.

Ano. Třicet batikářů tě miluje a chválí, tak což si něco dělat z jednoho, kterej mluví rozumně.

Pokud pohrdáš i Topolem, tak bůh s tebou a piš si jak chceš - nikdy nic dobrýho asi nenapíšeš.

18.01.2015 11:42:32 | Nikotin

ano, jsi bůh nikotine.. JEN JÁ V TEBE NEVĚŘÍM.. ;) čau!

18.01.2015 11:44:06 | Amelie M.

Máš zajímavý halucinace takhle při nedělním obědu.

18.01.2015 11:45:30 | Nikotin

Ale k dílu, mně se osobně se nelíbí, jak v něm ze sebe děláš takovou krávu.
FAJN, MOŽNÁ JE TO SPÍŠ O TOM, JESTLI TY SE NEBEREŠ MOC VÁŽNĚ. Šlo by to určitě pojmout jinak. VŠECHNO BY ŠLO, PAK BY TO ALE BYLO JINÉ DÍLO A DÍLO NĚKOHO JINÉHO.
Buďto vtipnějc - což by se tam ovšem něco skutečně vtipného muselo stát (nebo bys na to musela mít fantazii),NĚKDY MŮŽE BÝT VTIPNÝ JEN POHLED NA VĚC. TŘEBA JE TEN HOKEJ VÁŽNĚ ÚPLNÁ NUDA, PŘESTO, MĚ BAVIL. TY SI KLIDNĚ NAJDI JINOU ZÁBAVU, NIC TI NEVNUCUJU. anebo vážnějc s přesahem do jiných sfér (skrz vzpomínky třeba), aby to o hokeji bylo víceméně jen zdánlivě. JEN OPAKUJI, PAK BY SE JEDNALO O ZCELA JINÉ DÍLO, PROTO TOTO POVAŽUJI ZA NAPROSTO ZCESTNÝ POSTŘEH.Nějaký náznaky tam máš, ale křečovitou snahou o to nevystoupit ze své "vtipné" role neobratné selky, MRZÍ MĚ, ŽE JSI NEPOCHOPIL, ŽE PRÁVĚ O TOM TO VŠECHNO JE. se jim nedostává příliš pozornosti.JÁ SI NA POZORNOST NESTĚŽUJU, TY NAOPAK JÍ MÁŠ MOŽNÁ TEĎ MÁLO, KDYŽ JSI SI PŘIŠEL ŘEŠIT KOMPLEXY KE MNĚ. NEBO SE SNAD MÝLÍM??


AŽ BUDEŠ MÍT NĚCO KONSTRUKTIVNÍHO K VĚCI, KLIDNĚ SE ZASE ZASTAV..

18.01.2015 11:00:08 | Amelie M.

Tak ty si najdeš energii províst půlstránkovej všenegujícící capslockovej výpad, ale vážně se beru já? Tady je to krásně vidět - na povrch si ze sebe hrozně utahuje, ale běda běda, aby to někdo nebral jako legraci...

18.01.2015 11:06:58 | Nikotin

prosím tě, nejdřív si prostuduj, o čem je žánr "fejeton"..

kritika mi nevadí, naopak ji vítám.. sděluješ mi svůj pohled na věc, já ti sděluju zase ten svůj.. vidíš na tom něco špatného?

18.01.2015 11:17:05 | Amelie M.

Hele nikotin je stokilovej prcek tak ho nech bejt velkým na literu on je vlastně takovej milej prudič je to druhý Kraken v modru tady ale on má někdy dobřé postřehy jen je blbě podává je to prostě Nikotin ;-)

18.01.2015 11:24:31 | xoxoxo

:))

18.01.2015 11:27:37 | Amelie M.

Nikotin má trochu pravdu v tom, že sebe, drahá a dokonalá Amélie, zpodobňuješ komicky až negativně, což je třeba v rozporu se Čtyřmi dohodami. Vidím v tom ale tvé sebevědomí, které ti k tomu dává sílu.
Mám ráda tvou sebeironii a narozdíl od Nikotina na to "máš koule" zatímco on zřejmě ještě ani neví, kde je má hledat...a hledá na špatných místech :)

18.01.2015 13:16:18 | MARKO

:))

nikdy bych se zbytečně a opravdu nesnižovala stylem, že začnu fňukat, jak hloupá a neschopná jsem a budu čekat na to, jak mě tu budete přede mnou samotnou obhajovat, jak skvělá jsem.. :) to je to, co nemám z duše ráda.. jinak mi nedělá problém, udělat si legraci i sama ze sebe, zvlášť, když si ji často dělám ve svých fejetonech z druhých :))

18.01.2015 13:38:21 | Amelie M.

Ale když ti někdo napíše, že ta tvoje "legrace" zas tak vtipná není, záhadně o schopnost sebeironie přicházíš.

18.01.2015 13:50:26 | Nikotin

uprav si koment, pravděpodobně ti tam vypadlo slovo.. a nemluv z cesty..

18.01.2015 13:55:27 | Amelie M.

Mám to stejně, Amélie.Jen v reálném životě je tato otevřená sebeieonie dost nepraktická. Ne všichni chápou hranici mezi ironií a skutečností. Alespoň mám takový dojem.

18.01.2015 13:45:38 | MARKO

to s tebou souhlasím :))

18.01.2015 13:47:00 | Amelie M.

ST...jsi prostě dobrá :)

18.01.2015 10:33:00 | MARKO

o tom někdy někdo pochyboval?!! :))) díky!

18.01.2015 10:35:04 | Amelie M.

dobře jsem se pobavil, děkuji

18.01.2015 09:03:22 | Perseus

další nový návštěvník :) buď vítán.. jsem ráda, že jsi neodešel zklamán! díky! :)

18.01.2015 10:34:46 | Amelie M.

děkuji, o co se to přete?
nerad se účastním jakýchkoliv bitev...
nejde-li o život, jde o hovno...

18.01.2015 16:23:44 | Perseus

Na takovou sračku jako hokej by mě nikdo nedostal.

18.01.2015 06:59:23 | Nikotin

Skvely, to umi napsat jen sam zivot :-) Mam moc rad hokej, letos uz sem za nim parkrat cestoval :-)
Me se zas jednou stalo ze takhle uprostred tretiny fanousci v kotli zacali skandovat poradne nahlas a poradne dlouho 'Marek ven, Marek ven, Marek ven' a porad dokola. Rozumnej Marek je od mala po rodicich me prijmeni ... Tak sem se skoro urazil, ze sem tam nemusel lezt :-D A pak mi bylo vysvetleno ze fanousci nemaji radi pana trenera a zadaji jeho odstoupeni :-D

17.01.2015 23:12:50 | Madanik

ááá, nový návštěvník, vítej! :-) jsem ráda, že jsem tě oslovila, zvlášť, když sám víš, jak to na takovém zápase chodí! takže tě jen tak neopiju rohlíkem :)) musím uznat, že to byl vážně zážitek a ač brblají, že nosím smůlu, tak se nedám odradit a příště jedu zase!

no a mezi náma.. to já bych se taky urazila.. čék si zaplatí vstupný a oni ho pak chtěj odtamtud vyhodit? jako přeháněj nééé? :))) díky za zastavení!

18.01.2015 00:08:23 | Amelie M.

Ja to mam pravda tezsi, jsem fanda jednoho tymu z moravy ale ziju uz skoro deset let v hlavnim meste, ac rodily moravak... Tak na domaci zapasy se moc casto nedostanu pres celou republiku, vlastne jen jedenkrat a chodim kdyz hrajou tady anebo v blizkem okoli :-) Ale pristi mesic hned 2x a listky uz mame a tesim se moc :-) A trenera mame taky uz novyho davno :-D
On zas tak novy nebude, urcite u Tebe uz pakrat na navsteve byl, jen asi moc doposud nemluvil ,-) Ale je u Tebe fajn, to se musi nechat :-)

18.01.2015 00:21:40 | Madanik

to je hezký, zůstat srdcem "doma".. to cením :))

už jsi u mě byl? :) no téda.. tak to cením, že jsi konečně promluvil.. zpětná vazba je mnohdy lepší, jak sto tipů ;)

18.01.2015 00:25:14 | Amelie M.

Jo tak styska se mi a nekdy hodne... Ale prace a tak... Mam se tu lip a mam tu nejblizsi...
Byl, urcite byl jen nekdy si clovek rekne vratim se a pak... A ja jsem clovek, co se vsude dyl rozkoukava a nekdy mu dyl trva i promluvit... Pravda nekdy k me skode... Nekdy se mi zas tezko hledaj slova, byt bych neco rict chtel... A nez placat hlouposti rikam si raddi mlc :-). Ale vratim se a rad a slibuju ze se budu snazit vic mluvit :-)

18.01.2015 00:45:01 | Madanik

no a kdyby se ti nechtělo moc mluvit, tak prostě mlč a jen bouchej do tlačítek! :)) já tě chápu.. také nestíhám vše, co bych třeba chtěla, ale porozhlédnu se i u tebe, jestli mě něco osloví..

a s tím životem.. nikdo nevíme, kam nás odfoukne.. důležitý je, mít kolem sebe ty nejdůležitější lidi.. aspoň :)

18.01.2015 00:47:43 | Amelie M.

Koukej jak sem se ted rozmluvil :-D Ne ted asi kdyz budu mit co rict uz sem si zvyk no ,-)
Mam tu mamu, brachu, segru ... Sli sme sem vseci... Nema mi co chybet ,-)
Zkus kouknout no :-)

18.01.2015 00:56:20 | Madanik

Krásný. Jako bych byla na tribuně. :-))
Jako malá jsem chodila na hokej s tátou a bráchou docela často. Jako velká teď už nějak ne.

17.01.2015 20:27:28 | A42

no, tak to jsem ráda, že jsem tě tam aspoň na chvíli přivedla zase zpět :)) díky!

17.01.2015 21:04:46 | Amelie M.

Amel, výborný, skvěle napsaný, ještě teď se směju! :-DDD

PS: "Paaar-du-bi-ce!" jóóóó!!!! :-D

17.01.2015 18:51:09 | AndreaM

Tu intonaci fandění Pardubicím jsi teda vystihla přesně.

17.01.2015 20:28:25 | A42

To Amel už v textu, já se jen přidala... přesně takhle mi to zní v hlavě :-) Východní Čechy, domov můj! :-)

PS: hádej, kde jsem byla dnes s dětmi na výletě! ;-)))

17.01.2015 20:57:45 | AndreaM

jela jsi loupat perníček?? :))

17.01.2015 21:05:08 | Amelie M.

:-D Přesně tak! :-)

17.01.2015 21:18:58 | AndreaM

:-)

18.01.2015 14:03:50 | A42

.. :)) no, ono to bylo vážně vtipný!! :)) byla by škoda to nezaznamenat!! díky!

17.01.2015 19:35:33 | Amelie M.

A povedlo se! :-)

17.01.2015 19:36:46 | AndreaM

brzy jdu na bowling, těš se! :D

17.01.2015 19:39:56 | Amelie M.

Bowling já taky ráda a zábava při něm bývá výtečná... když se koule v jednom kuse prohání kanálkem vedle a ne a ne se trefit tam, kam je potřeba. A když už se zadaří, tak je to.... přešlap! :-D Tak si to užij a hned potom report na liter! :-)

17.01.2015 19:44:17 | AndreaM

uvidíme, co budou dělat moje koule!!! :))

17.01.2015 19:52:05 | Amelie M.

:-D

17.01.2015 19:54:40 | AndreaM

Ač je mi tento sport trošku cizí, skvěle jsem se bavil...díky.
RM:

17.01.2015 18:28:01 | Robin Marnolli

potěšení na mé straně.. už vzhledem k délce textu, díky! :)

17.01.2015 19:35:50 | Amelie M.

S chutí jsem se u toho smál - bezvadně napsané :-)))

17.01.2015 14:31:57 | Amonasr

a pobavit to mělo, takže děkuju za zastavení a zpětnou vazbu.. :)

17.01.2015 15:53:03 | Amelie M.

vážně tě rád čtu, jen ten oblíbený tým jste si vybrali nějak divně... KOMETA!!! :-)

17.01.2015 14:25:06 | hledač

to mě těší :) dlouho jsem nepsala podobný text a tak jsem se u toho trošku zadýchala, ale snad to aspoň částečně vyšlo, dle ohlasů :)) kometa tam dostala na prdel asi před měsícem! :))) a navíc.. nic si z toho nedělej.. mně ten tým byl prostě přidělen a pokud jde o mě.. plzeňáci měli hezčí dresy! :D díky moc!

17.01.2015 15:54:23 | Amelie M.

mě těší tvé texty - dokážeš udržet čtenářovu pozornost, a máš (alespoň pro mě) velmi přirozenou a nekřečovitou schopnost sebeironie, a nenudíš :-) řekni klukům, ať tě na jaře vezmou na nějaký fotbálek, ať si zase počteme :-)

17.01.2015 16:13:13 | hledač

božínku, já úplně zapomněla na stať s "prostenalem", na něž měli rozhodčí reklamu na zadku a mně to přišlo děsně vtipný.. viděla bych to spíš na přední stranu nebo nééééé? :)))

17.01.2015 16:23:22 | Amelie M.

asi jo, prostenal a viagru na předek, na zadek něco proti hemeroidům, ne? :-)

17.01.2015 16:53:06 | hledač

díky, díky! nakopl jsi mě a možná se pokusím víc zaznamenávat své vtipné životní okamžiky.. :)

o fotbale jsme se bavili zrovna včera a .. "fotbal je vopruz, tohle tam NIKDY nezažiješ" .. říkali! :)) tak leda nějakou tu prehistorickou, vidlákovskou ligu, až půjdu omrknout! :))

17.01.2015 16:18:54 | Amelie M.

no, já byl na konci minulého roku na Zbrojovce se Spartou - a docela jsem se bavil... těmi typy lidí kolem, a jejich hláškami :-D kdybych to uměl napsat jako ty :-)
o poločase fronta k pisoárům přes chodbičku, kde celý proces vstupu a výstupu blokovali nejvíc pánové, co se po čurání ještě postavili do fronty k umývadlům. brňák asi v mém věku, co už to nemohl vydržet, dramatickou brněnštinou: chlapi, doprdele, doma lížete k...y, a tady si budete umývat ruce!
lidi jsou stejně hezký zvířata :-)

17.01.2015 17:02:42 | hledač

:)) ...... to víš, tohle já mám vychytaný, zásadně chodím mimo přestávky!!! a vůbec.. by mě fakt zajímalo, na koho tam tu přehnanou hygienu hráli! :-P

17.01.2015 19:35:02 | Amelie M.

no, odhadnul jsem (nás!!!) umývajících tak na 20% z čůrajících - ale to je vlastně v pořádku, protože takový je zhruba poměr mezi umyvadly a pisoáry, čili se s tím už počítalo v projektu :-)))

17.01.2015 19:43:44 | hledač

o tom, že tě maminka naučila, mýt si ruce po každém použití pindíka nepochybuji!!!! působíš vcelku inteligentně a vychovaně, vídě? :D ale teď jsi mě výsostně pobavil! to asi projektoval chlap!

17.01.2015 19:51:32 | Amelie M.

© 2004 - 2024 liter.cz v1.6.1 ⋅ Facebook, Twitter ⋅ Nastavení soukromí