Jsem prostě orientační DiS. Debil

Jsem prostě orientační DiS. Debil

Anotace: ze sbírky.. Ze života s úsměvem..
Jedna má klientka bydlí v malebné vísce, pár kilometrů ode mne, říkejme jí třeba Kocourkov.. No.. a k tomu se váže má už několikadenní dysdebilita, panč..

Poprvé jsem Kocourkov hledala JEN půl hoďky, ujela nejmíň stodvacet km, porušila nejmíň dvěstě zákazů, ale našla!! Když sem odjížděla, samo jsem se netrefila z mostu (který vede z Kocourkova na jeden kouzelný obchvat), na správnou odbočku právě na obchvat, směr Sladký Domov. Takže jsem si projela půlku města, kam jsem vůbec neměla v plánu zajíždět, abych najela dobře.. Druhý den jsem pro změnu jela z druhé strany. Jako, že na minuty sice náročnější, na kilometry stejně, takže mě to nezabije a možná to bude pro orientačního dysdebila snazší.. Tož, jak to bylo dál..

Já, orientační DiS. Debil jsem v dobré víře vyjela směr Bubákov, kde ale v té nejneočekávanější chvíli, byla hlášená objížďka. To už mě málem omejvali, panč jsem fakt netušila, kam teď jet.. o časovém skluzu a dalších srandičkách ani nemluvě.. No, pro tentokrát mi to trvalo JEN hodinu, ale dojela! Tak si tak říkám, že zpátky to zkusím znova na obchvat, že to bude lepší, než bloudit po objíždkách, to prostě ňák dám!

Ehm..

Nedala.. 

O5 nedobrovolná projíždka po městě, další kiláky v čudu (to už jsem se dala skoro na modlení, co tomu asi řekne můj drahý), ale po necelé hoďce jsem byla doma. 

*****

Dneska jsem se směrem TAM trefila hned napodruhý a porušila jen tři zákazy a to: 

1) přejetí deseti plnejch čar na obchvatu

2) odbočení v zákazu odbočení 

3) a ještě trapnější odbočení tam, kde by to napadlo jen trola, jako jsem já.. samo tam ani nebyl zákaz, panč nikdo nepředpokládá, že se tam bude ňáký hovádko točit, natož, že by to někoho vůbec napadlo! Adept na nejblbější mrtvolu roku!

Na cestu zpátky jsem se vysloveně těšila, že jako to dám, když už jsem cestu tam zvládla chválitebně. Jsem si totiž cestou do Kocourkova nafoukaně a zcela zcestně fixla, že je to vlastně jednoduchý, udělala jsem kolečko tam, udělám ho zpátky, jen v opačným směru a jsem na obchvatě směr - Sladký Domov..

No HOUBY!! Kurňa!!! Do háje! Já to prostě nedám.. Začínám z toho mít trauma.. zítra znova a já fakt nevim, jak se z Kocourkova dostat na obchvat, abych neprojela půl města a nevyjela skoro celou nádrž.. ach jo!!!! 

Kdéééééé domov můj???!

PS: tak, pokusů mám před sebou ještě dost a dost, jen nevím, kdo mi bude sponzorovat ty kiláčky :-/ :)
Autor Amelie M., 20.01.2015
Přečteno 554x
Tipy 9
Poslední tipující: Frr, MARKO, Amonasr, AndreaM, Jort, enigman, knihomolka
ikonkaKomentáře (5)
ikonkaKomentujících (3)
ikonkaDoporučit (0x)

Komentáře

kašli na auto...postav dva sloupy natáhni drát přidělej motůrek zavěs se a máš to...

20.01.2015 11:43:21 | enigman

hmm.. to by se mi líbilo! :)

20.01.2015 11:44:13 | Amelie M.

No Amel, tohleto snad ani není možný! :-DDD

20.01.2015 11:03:56 | AndreaM

věř mi, že je! se ztratím i u nás na zahradě :)))

20.01.2015 11:36:48 | Amelie M.

Měla sis napsat Ježíškovi o navigaci! :-)))

20.01.2015 13:36:36 | AndreaM

© 2004 - 2023 liter.cz v1.5.1 ⋅ Facebook, Twitter ⋅ Nastavení soukromí