Fórum

Manuál k Literu

» Odpovědět «Luky-33 (26.01.2017 10:34:37)

Existuje k Literu, respektive k jeho obsluze nějaký manuál? Myslím, že takovou věc by mnohý ze zdejších nováčků ocenil. Chápu, že většina věcí je intuitivní, ale občas někdo trochu tápe.

» Odpovědět «admin (27.01.2017 12:06:32)

Ne, neexistuje. Co konkrétně je nejasného, že by někdo z nováčků nepřišel na to, k čemu to slouží? Pokusím se případně zjednodušit, pokud to bude možné.

» Odpovědět «Luky-33 (28.01.2017 19:33:12)

Zjednodušovat netřeba, ale občas se někdo trochu pere s tím, jak správně reagovat na komentáře a neví, že je fajn si zaškrtnout políčko zasílat reakce do vzkazu, sem tam se někomu smaže zápisník, protože píše přímo do něj a nenapadne ho, že dojde k automatickému odhlášení. Možná by se našlo ještě něco, ale tohle jsou věci, se kterými se tu čas od času potkávám. Prostě mě napadlo, že by třeba stačil stručný návod, ideálně videomanuál. Zkrátka snímat obrazovku, ukazovat myší kde co je, na co si dát pozor a přidat komentář s takovým těmi praktickými drobnostmi. Taková věc nedá až tak moc práce, je to velmi názorné a nejeden nováček by ji možná ocenil. Odkaz na instruktážní video by se mohl stát součástí registračního emailu. Ber to jako nápad, většina uživatelů to pochopitelně nepotřebuje, ale někomu by se to mohlo hodit.

» Odpovědět «admin (30.01.2017 01:48:00)

Videomanuál spíše ne. Ono je problém v prvé řadě v pracnosti, a v druhé řadě, pokud by se na stránkách něco změnilo, tak by se to muselo celé dělat znovu. Co se tedy dá udělat, je nějaká stránka s odpověďmi na podobné věci. Udělal jsem. V levém boxu Služby je nový odkaz Nápověda.
http://www.liter.cz/napoveda
Ty zmiňované věci jsem tam vložil. Pokud by se našlo ještě něco, co je zapotřebí vypíchnout, tak sem s tím, dám to tam.

© 2004 - 2018 liter.cz v1.4.2 | Facebook, Twitter