Fórum

Diskusní fórum » Liter.cz - kritiky, změny

Prémiové účty

» Odpovědět «Miguel Mendez (04.05.2023 10:24:52)

Ahoj všichni,
koukal jsem na prémiové funkce. Byl bych pro takovou drobnější změnu v záložce maximálního množství vložených děl za den. Bronzový má 1, stříbrný 1 a zlatý 2. Bral bych, kdyby bronzové zůstalo u 1, stříbrné stouplo na 2 a zlaté třeba na 5. Přeci jen, možná by poté lidi byli motivovanější pořídit si premiový účet.
Ale je to jenom nápad. I já uvažuji o prémiových funkcích. Ale bral bych možnost vložit více výtvorů za den.

Zatím se mějte a mějte pěkný den.

» Odpovědět «admin (04.05.2023 13:30:47)

Nikdo není tak dokonalý, že by dokázal vkládat 5 kvalitních děl denně. I ta 2 díla denně jsou už podle mě moc ;) Raději napsat každý den 5 děl do šuplíku a na světlo vytáhnout jen jedno nejlepší z nich (pokud je tedy někdo tak plodný, že takový objem děl dokáže sepsat).

Jinak toto téma tady jednou za pár let někdo vytáhne. Nepřijde mi, že by nastala nějaká situace, že by bylo vhodné limit děl zvýšit.

» Odpovědět «Constantine (04.05.2023 14:04:35)

Takových názorů jsem tu viděl už mnoho, začínám admina podezřívat z toho, že je sám místní básník .) na nic se neptej a dělej to, co se ti řekne. Tohle je opravdu divný přístup. A pak bez zeptání se tu objeví otravná UI, ať placená nebo nějaký hokus pokus na lidech.

» Odpovědět «admin (04.05.2023 14:25:30)

Však ano, byl jsem kdysi hodně dávno místní autor, pamětníci ví a tajné to není :)
Když to tu šlo všechno do hajzlu a vypadalo to, že server umře, tak jsem jej odkoupil a od té doby provozuji. Prodej proběhl formou otevřené aukce.

Nejsem politik a neumím mluvit v omáčkách. Takže ano, jako vlastník mám to výhradní právo posledního slova a mohu rozhodnout, jakým způsobem to tady bude (ne)fungovat. I bez ohledu na názory ostatních. Diskuzi se nebráním, ale holt mám svou hlavu. Názor na max. počet děl mám dlouhodobě konstantní a zatím mě nic nedonutilo ho přehodnotit.

© 2004 - 2023 liter.cz v1.6 ⋅ Facebook, Twitter ⋅ Nastavení soukromí