Komentáře přijaté

Komentáře slouží k vyjádření vašich názorů, postojů či kritiky.

Nalezeno 22174 záznamů. Zobrazuji 1321-1335.

AMOR POPLETA Publikoval(a): Amonasr | Básně » Láska

hej...Amor je pěknej neřád střílí šíp za šípem, následky nenese, kde láska zasáhne už se ji nevyhneš,neboj snad už si někoho našla, výčitky si nedělej,byla jsem mrcha dnes jsem svatá:D přemýšlím o vstupu do kláštera :) no jo mejm komentům se nikdo nevyrovná viď? :))))) ty hele Amon / Amosar podobný že? hihi

18.09.2021 20:37:12 | reagovat

AMOR POPLETA Publikoval(a): Amonasr | Básně » Láska

Děkuji TI Amonku *:), jsi moc moc milý**:)*.
No to muselo být těžké.
Člověk si zažívá různé,
jak už jsi napsal, ať už se jedná o jakoukoli odlišnost, je těžké s tím ve společnosti bojovat a vytvořit si prostor pro život, postavit se k tomu čelem a i sám sebe přijmout, mít život rád/a s čímkoliv
..co se liší nebo vymyká.
Lidé dokáží být krutí a nejraději poukazují na ty druhé..i záměrně, aby nebylo kolikrát poukazováno na ně, každý jedinec má jinou povahu a poprat se a umět zvládnout, zesílit na duchu, umět se povznést a i uhájit..nebo i přejít a žít..
nic není snadné.*
Nu a teď sice to vypadá již ve společnosti jinak.
Přesto se rádi zviditelňují
na úkor těch slušných jedinců
individuality, kteří zkrátka asi neví co s roupama..jak jinak to nazvat.
Ať už politici, nebo jsou i různé organizace, do kterých jsou přimíchány zas třeba i jedinci s různými sklony agrese, různými zájmy.
No vždy na každé straně barikády jak se říká..jenže tady nemá jít o žádný boj, jen přijmout společnost jaká je, jako celek a vyzdvihnout jen lidskou povahu.
Ty ostatní nesmysly, které různé organizace propagují a možná i z důvodů vyždímat nějakou tu korunu..pro "dobrou věc " mnohdy ublíží jedincům, kteří chtějí jen normálně žít.
No možná jsem to teď trochu zamotala a nesouvisí to. Upusťme raději a vždyť víš..já vím a je moc fajn Anonku* že TĚ TAKTO mohu pozdravit :))*.
Ať máš krásný večer. Pa

18.09.2021 18:28:42 | jenommariereagovat

AMOR POPLETA Publikoval(a): Amonasr | Básně » Láska

...původně jsem psal "zlomyslně" ale pak to změnil, že je to u andílka, na "dobromyslně"...tak asi tak...;-)

18.09.2021 17:49:15 | Martenreagovat

AMOR POPLETA Publikoval(a): Amonasr | Básně » Láska

Dcera má také kamarády, co tvoří dvojici a jsem i ráda že dnes snad pro ně je život snazší, v tom přijmutí..i když co si budeme povídat, v každé rodině to berou jinak, než pochopí a přijmou.
Štěstí lidí určitým způsobem tak závisí i na postoji druhých.
A přitom záleží především na povaze a vzájemné sympatii a pochopení.
Při mé práci jsem už také pár párů měla a vždy bylo co probírat i bylo veselo. Je to jen o lidech. O to dopřát si vzájemně lásku a štěstí.:)*
To už jsem rozebrala až až:D:D* pa

18.09.2021 16:29:17 | jenommariereagovat

AMOR POPLETA Publikoval(a): Amonasr | Básně » Láska

No jo, no...
Tak 4%...
Má holka prostě u tebe smůlu ;((

18.09.2021 15:29:18 | Krajina průzračnostireagovat

AMOR POPLETA Publikoval(a): Amonasr | Básně » Láska

To je hezkýýý...
a však ona to pochopí
mít takového přítele
není rozhodně k zahození* ST ;)*

18.09.2021 15:29:04 | jenommariereagovat

VESMÍRNÉ MLASKNUTÍ Publikoval(a): Amonasr | Básně » Ostatní

;)*

18.09.2021 15:17:55 | jenommariereagovat

AMOR POPLETA Publikoval(a): Amonasr | Básně » Láska

...Amorek si rád hraje...dobromyslně...tvýmu plácání se zasměje..;-)

18.09.2021 15:15:31 | Martenreagovat

VESMÍRNÉ MLASKNUTÍ Publikoval(a): Amonasr | Básně » Ostatní

Aspoň můžeme takto rozvířit i svou fantazii..jó to by nám šlo:D*
Děkuji také milý Amonku a krásný víkend TI přeji;)*

18.09.2021 14:26:31 | jenommariereagovat

VESMÍRNÉ MLASKNUTÍ Publikoval(a): Amonasr | Básně » Ostatní

Když vesmír mlaskne, nač předstírat příslib na shledanou ... Když mlasknu já, mám zas jenom pobryndanou bluzku ... To se hned pozná, kdo je tady pánem ...

17.09.2021 23:45:59 | Vivienreagovat

UNAVENÝ CHRT Publikoval(a): Amonasr | Básně » Ze života

Občas mívám hotovo. Povětšinou na to přijdu, až když se stane průser. Vyplývá z toho, že je lepší býti unavený chrt? No, příliš složité, nechám ještě chvíli nohy na stole :-)

17.09.2021 22:03:11 | Vivienreagovat

UNAVENÝ CHRT Publikoval(a): Amonasr | Básně » Ze života

Vhodný moment se sbalit a vyjet někde, kde člověk vypne. Mě se to daří v přírodě, nejlépe na horách.. :)

17.09.2021 20:05:17 | Islareagovat

UNAVENÝ CHRT Publikoval(a): Amonasr | Básně » Ze života

Ale, kdepááák Pepo, to by se Ti líbilo, nic nedělat, žádné starosti, zkrátka nebýt.Ne, ne, tak to jistě nebude, nicota neexistuje, kapíšto:-)

17.09.2021 18:40:29 | Jeněcovevzduchukrásnéhoreagovat

UNAVENÝ CHRT Publikoval(a): Amonasr | Básně » Ze života

....odpočineme si až v hrobě..

Jen někteří.

Připomnělo to začátek pandemie, jak ze Státního zdravotního ústavu
na Vinohradech vybírali dovolenou a létali k moři, zatímco
pro plebs začal lockdown.

17.09.2021 18:06:19 | reagovat

UNAVENÝ CHRT Publikoval(a): Amonasr | Básně » Ze života

Čtu básně a podpora mě hřeje. Mé srdce děkuje.

17.09.2021 15:13:28 | mkinkareagovat

© 2004 - 2025 liter.cz v1.8.4 ⋅ Facebook, Twitter ⋅ Nastavení soukromí ⋅ Osobní údaje ⋅ Provozovatel