Komentáře slouží k vyjádření vašich názorů, postojů či kritiky.
Budeme bilancovat né balancovat Publikoval(a): Pegott | Povídky » Ze života
:-) to si piš, že jsem :-)!
Panenka na hraně Publikoval(a): Fany | Básně » Ze života
:-) ano, ano, Ivi, jen leť, sice nám už košťata došly, ale neboj, balónků je dost a kdyby náhodou, mohly bychom zkusit drony, co říkáš :-), ať jsme trochu s dobou :-)!
Panenka na hraně Publikoval(a): Fany | Básně » Ze života
:-), tak Ivi, zase ránko raníčko? :-), tak bacha panenko, ať nesletíš někam tam dolů :-), ale s balónkama by to mělo bejt cajk :-)! Díky moc, měj se krásně :-)! a pochvalu předám :-).
i hodiny mají své problémy Publikoval(a): Jort | Prozaická miniatura » Ostatní
:-) Jorte, ty´s v dobrém rozpoložení :-)! ST
Perlová bižutérie Publikoval(a): A42 | Miniatura, hříčka » Příroda
Krásné, A42 :-)! ST
hádanka Publikoval(a): rybka | Miniatura, hříčka » Ostatní
:-( vůbec netuším :-)!
Otázky k moudrosti Publikoval(a): Tomikk | Básně » Ostatní
:-( jo, a STrašně :-( :-), ale Ty píšeš krásně :-)!
Sedmnáct Publikoval(a): Fany | Básně » Láska
:-) a vlastně už dávno jsem Ti chtěla napsat, že Tvoje básnička na profilce je nádherná, a když si ji přečtu, tak jsem taky naměkko :-)! ST
Sedmnáct Publikoval(a): Fany | Básně » Láska
:-( milá Střelkyně1, tak to jsem Tě nechtěla rozplakat :-(, tak já už nebudu takhle psát! Ale asi budu :-)! Měj se moc hezky a taky hezky děkuju :-)!
Věrná holka Publikoval(a): Fany | Básně » Ze života
:-) taky se mi zdá docela pěkná samota :-), ale Ty se na ni, milý Staváku, vůbec nekoukej, nejmenuje se totiž Anežka :-)! A pěkně Ti děkuju :-)!
Sedmnáct Publikoval(a): Fany | Básně » Láska
:-(, tak milý Koblížku, děláš mi v tom pěknej binec, hlava přece vždycky! bolí ženu, na to Ti neskočím :-) a zhasnout zkrátka musím, protože bychom taky mohli vyhořet! a sedmnáct nám tedy už před pár desetiletími bylo, ale nevadí, potmě to stejně není vidět :-)! Ale jinak jasně že hezké díky za vtipné veršování :-)))!