Komentáře slouží k vyjádření vašich názorů, postojů či kritiky.
Měl jsem chuť ... Publikoval(a): Fialový metal | Básně » Láska
Láska filozofii nečte! Jen si rozšafně bloudí a říká si. Ententýky dva špalíky, čert vyletěl ... a náhle stojí před tebou. Měls štěstí! A ty si řekneš a herdek, najednou to jde - i bez filozofie?
Nežli přijde na rande, tak čekat v ulici na rohu. Možná jen pár minut, nebo let. No, kdo nám může povědět?
Hostina u strýce Publikoval(a): Psavec | Básně » Humor
S humrem, jako s humorem. Oboje já tuze rád. Se smíchem a dobrou krmí, jsem dobrý kamarád.*
Gulášová Publikoval(a): mkinka | Básně » Ostatní
Pořád stejná melodie... nejez kalorie. Ale jezme, o tom není pochyb! Ale zacvičme si... a máme také pohyb!*
VENČENÍ BĚSŮ Publikoval(a): Amonasr | Básně » Láska
No pěkné resumé vztahů. "Vyvenčit běsy" to je ale pěkný příměr.* Po dočtení tvého dílka jsem se pousmál nad myšlenkou, jak partnerské vztahy bouřlivě proživají v Itálii. Miluji jejich filmy a mám jich nahraných spousty na DVD. Od protagonistů Marcella Mastroiani až po Vittorio De Sica - tak to mě baví! Hysterické vystupy a během několika minut, končí podpisem mírové dohody a polibkem vášně v posteli. Ještě že takovou letoru nemají eskymáci. To byse v rodinách vzájemě umlátili zmrzlými treskami.
Jako k pobavení dobrý, ale zažívat bych obdobné nemohl ani náhodou! To se musí následně po česku hádka promračit, protrucovat - a poté polehonku (aby se neřeklo že dolézám) navlékat a šněrovat udobřovací fráze, jak tkaničky do bot.
Ten tvůj konec, že slovní metelicí, jako nástrojem k mezilidské očistě? Hm, asi je to lepší, nežli s ledovým klidem podat od žida kávy Maryšou.
Dobře, uvážlivě píšeš a já si opět rád přišel*
pro cit tání Publikoval(a): zdenka | Miniatura, hříčka » Příroda
Stačí nostalgie nemnoho. K citu tání, není bodu k tání*
Tiché listy 3 Publikoval(a): jitoush | Básně » Ze života
Bezva echo k Slunovratné.* Jsem rád, že si publikovala. Takové verše... no, však už víš, radost číst. Hezky z čerstva urovnám si k uchování v "poetickém herbáři*"
Vytloukáš Publikoval(a): ukrytá v máku | Básně » Ze života
Trochu představivosti k sobě čtenáři přiber... ale báseňka opravdu super, Ukryťoučká. *
smíření Publikoval(a): Sonador | Básně » Láska
Člověk by se měl napřed učit chůzi pozpátku. Chůzí vpřed, by byl opatrnějším.
Nojo, ale tobě se to řekne básničko, když my jsme jen lidé. Když jen jedním
oknem teče světlo ze zahrady a o krok zase tak nejde.
Čas chodí s lékárničkou a mastma... a je to sakra dobrý felčar!*
Každý má toho svého různě daleko. Nebo někdy mešká, mrška. Ale přijde, přijde.*
Sny žen a mužů Publikoval(a): Krahujec | Básně » Romantické
Nabídka a poptávka... uváženo, naváženo* K hříšné kráse na vrchol, pokud máš v sobě dost kyslíku. Divosti při zemi jen průvan.
Bezva rozhled, Krahujče*
Řeka a čas. Publikoval(a): Kan | Básně » Ostatní
Pěkně sis pobásnil*
hvězda tvá prozařuje... Publikoval(a): Frr | Básně » Láska
Ostřit zrak k novým obzorům... tam životní motor* Nicoty nemít plné gatě! Jaká krása, když splín postaven do latě. Mám radost z Tvé poezie*
Básnířka života Publikoval(a): Medved23 | Miniatura, hříčka » Sex, erotika
To je pro muže zkušenost k "nezaplacení! Svačinu si vzít na rande sebou :-)
STÍN Publikoval(a): paradoxy | Básně » Ze života
Tak to Ti závidím básničko, jak se můžeš těšit a rozeznít. To já zažil naposledy v pubertě. Chodil za mnou v noci stín a byl neskonale náruživej. Do obličeje jsem jí neviděl, ale podle italštiny a barvy hlasu bych si to tipnul, na moji tehdy vytouženou O. Muttiovou. Někdy - když si vzpomenu, tak si lehnu nahý a nechám schvalně v ložnici pootevřené dveře... a nic. NIC! Ale zase lepší, nežli by přišla roztoužená smrt. Holt člověk si mezi fantazijním celibátem a smrtí, musí nějak vybrat.
CO ZBYLO NA RTECH Publikoval(a): Vivien | Básně » Ze života
Ztráty a nálezy. Příliv a odliv. Jaro a podzim. Tak nese úděl lidský život, viď Vivien. A nebo také se říká, že si singl žije jak šlechtic a umírá jak pes. Je faktem, že čím déle je člověk sám, tím více postrádá odvahu na tom něco změnit. Jsou chvíle, kdy se člověk cítí citově zcela opuštěn a jsou chvíle, kdy k němu stěnami bytu doléhá hádka od sousedů-partnerů. Kde se titulují domácí zvěří a někdy v euforii triumfují sprostotou. To si potom singl "posluchač" uvědomí "co si vlastně ušetřil."
Muž a žena jsou na pólech přírodního magnetizmu. Je to nádherné, když ta úžasná síla touhy jednoho po druhém je k sobě přitahuje. Proč tohle vše píši? I krásná krajina se pojednou může tvářit zasmušile. Štestí nas zaplaví a když opadne zůstává kal a bolest. Vše je něco za něco a je lidské, že za to v obou případech nechceme mnoho platit. Ale vždy stojí za to, se o zamilovanost pokoušet!
Ani nevím Vivienko, jak tvůj, do díla empaticky vložený pohled popsat. Jsi užasný člověk a výborná autorka. Je to krásná člověččí výpověď o smyslu lidského žití. Je prima, takové lidi v životě potkávat*